Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz N   

Akurat w tej dyskusji nazwa jest jednoznaczna i oczywista i bez org.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Daje się to wywnioskować z postów pewnych użytkowników, czytając zamienne posty tematów w obydwu forach. Faktycznie częściowo mogą być to osoby zbanowane tu czy tam, ale często opinie krytyczne wypływają od użytkowników, o których nie można powiedzieć, że są spamerami. Ja już pominę osoby z dziwnymi komunistycznymi avatarami :rolleyes: . Bardzo przepraszam za nie dodanie do nazwy PL. To niezamierzone. :B):

Na tym forum mnie przeszkadza, że jest strasznie niemrawa frekwencja w tematach z XIX wieku. Osobiście najbardziej interesuje mnie powstanie listopadowe, ale nie ma tam z kim rozmawiać, więc dałem sobie spokój i rzadko się udzielam.

Edytowane przez mobydick1z

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
Ja już pominę osoby z dziwnymi komunistycznymi avatarami

Osobnik, o którym mowa, obraził się na nas, gdyż poglądy większości Forumowiczów nie korespondowały z jego, a następnie odszedł, czego wcale nie żałuję. I, zdaje się, nie tylko ja.

Na tym forum mnie przeszkadza, że jest strasznie niemrawa frekwencja w tematach z XIX wieku.

Tak, jak już pisałem na Historykach (gdzie lubię ten klimat, ale dla mnie jest to jednak mimo wszystko wielki moloch): może potrzeba rozruszać te działy jakoś, przyciągnąć ludzi? Ostatnio zastój panuje wszędzie, nawet w najruchliwszym zazwyczaj dziale, czyli II WŚ.

Ale cóż, na Historia.Org.Pl jest zaledwie kilka tys. użytkowników wobec, zdaje się, 70 tys. na Historykach. A z tych kilku tysięcy, w miarę aktywnych jest mniej niż tysiąc.

Osobiście najbardziej interesuje mnie powstanie listopadowe, ale nie ma tam z kim rozmawiać, więc dałem sobie spokój i rzadko się udzielam.

No cóż, ja lubię rozprawiać o wojnie na Pacyfiku, a to mało chwytliwy temat.

Ale to nie jest wina Forum, że jest na nim tak mało aktywnych użytkowników.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

O PL pisałem z przymrużeniem oka ; )

Andreasie mistrzem PR to Ty nie jesteś : P

Na historycy.org pojawiła informacja o przerwie technicznej zamiast uśmiechniętej Pani. Proszę też o pomoc dla koleżanki, też pomóżcie : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

(...)

No rozgadałem się, ale mam wrażenie, że jest jakaś dziwna wojna pomiędzy historycy.org, a historia.org, i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego zważywszy, że często ci sami użytkownicy piszą aktywnie na dwóch forach jednocześnie.

Nie tyle wojna co rywalizacja, Dawida z Goliatem.

(...)

Na tym forum mnie przeszkadza, że jest strasznie niemrawa frekwencja w tematach z XIX wieku. Osobiście najbardziej interesuje mnie powstanie listopadowe, ale nie ma tam z kim rozmawiać, więc dałem sobie spokój i rzadko się udzielam.

Frekwencja w różnych działach... jest różna, nic nie stoi na przeszkodzie by zainicjować ciekawy temat.

W tym co do wieku XIX może nie jest zbyt duża, za to posty są bardziej treściwe.

Mnie tam się podoba dyskusja w tematach około-burskich, C. Rhodesa, czy systemu administracji kolonialnej Niemiec.

Dyskutanci są dobrze przygotowani, posty ciekawe, nie ma bicia piany.

Co ciekawe biorący udział w dyskursie na ogół dochodzą do ustalenia zbieżnego oglądu spraw i konkluzji.

Kolega secesjonista zgadza się na ogół ze stwierdzeniami kolegi secesjonisty.

:P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Frekwencja w różnych działach... jest różna, nic nie stoi na przeszkodzie by zainicjować ciekawy temat.

W tym co do wieku XIX może nie jest zbyt duża, za to posty są bardziej treściwe.

Mnie tam się podoba dyskusja w tematach około-burskich, C. Rhodesa, czy systemu administracji kolonialnej Niemiec.

Dyskutanci są dobrze przygotowani, posty ciekawe, nie ma bicia piany.

Co ciekawe biorący udział w dyskursie na ogół dochodzą do ustalenia zbieżnego oglądu spraw i konkluzji.

Kolega secesjonista zgadza się na ogół ze stwierdzeniami kolegi secesjonisty.

Dokładnie , choć dyskusja z samym sobą jest niepokojącym objawem .... :lol: :lol: :lol:

Ważne , jednak ze tematy , które wymieniłeś są czytane , co potwierdzają Twoje posty kontrolne typu "...czyta to ktoś... ".

Ja sam rzadko zabieram głos w tematach , w których moja wiedza jest nikła , ale z chęcią je czytam , w nadziei ze się czegoś nauczę , wiec Twoje i np: Albinosa , tematy w których czasami "dyskutujecie sami z sobą "są wielce pożyteczne , bo ku nauce mniej światłych tu osób służą , czekam na dalsze posty w temacie - " o administracji kolonialnej Niemiec. "

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
Andreasie mistrzem PR to Ty nie jesteś : P

Dlaczego? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.