Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

A co, chłopaki, sądzicie o Net Skaterze? Lubie go jako usera (jankeski zdrowy rozsądek), ale czasem do szału mnie doprowadza jako mod.

Full Respect , szanuje N-S jako Moda ( mam wobec Niego dług wdzięczności ) i dyskutanta :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił, by nie oceniać w tym temacie poszczególnych osób z historycy.org. Po pierwsze nie wszyscy mają możliwości lub chęci polemiki, po drugie temat dt. forum historycy.org, ale w ujęciu ogólnym. Nikt z Was granic dobrego smaku w moim odczuciu nie przekroczył, ale nie chciałbym, by ten temat przerodził się w swoistą ścianę płaczu na tamtejszych moderatorów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darioTW   

A forum historycy.org jak lezy odlogiem tak lezy, widac wolno im idzie przekladanie na nowy serwer? To i dobrze pewnikiem, bo jako to mowia gdy sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy, lub rzymskie festina lente :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w końcu jest informacja. :) Wolę jednak poczekać do jutra niż eksperymentować z jakimiś plikami. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest jakaś obsuwa, bo forum miało być już dostępne. Dobrze, że w końcu coś o tym napisali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No byłem ciekaw, czy ktoś coś tu napisał na mój temat, ale widzę, że nic nie ma (albo już skasowane :) ), więc nie mam do czego się przyczepić. Względem modów, to czasami mnie również denerwują. Sam dostałem trzy ostrzeżenia, w tym na dwa moim zdaniem nie zasłużyłem, ale roboty tam jest sporo i czasem się nie dziwię, że im nerwy puszczają. Są bowiem użytkownicy, którzy sami się proszą o ostrzeżenia, szukając zaczepki. Inna sprawa, że każdy użytkownik musi się wyrobić, a zanim do tego dojdzie, to często bronią swojego zdania aż za bardzo, do granic, które zdarza się przekroczyć. Historycy byli moim pierwszym forum i trochę musiałem się uczyć, jak być użytkownikiem na takim forum. Teraz jest inaczej, a dorobiłem się również moda na jednym z forów historycznych, które co prawda jest póki co spokojne (bez chamstwa!), ale wiem, że czasem trzeba zimnej krwi, poprawiając wciąż te same błędy niektórych (nie głupich przecież)użytkowników. No rozgadałem się, ale mam wrażenie, że jest jakaś dziwna wojna pomiędzy historycy.org, a historia.org, i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego zważywszy, że często ci sami użytkownicy piszą aktywnie na dwóch forach jednocześnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No byłem ciekaw, czy ktoś coś tu napisał na mój temat, ale widzę, że nic nie ma (albo już skasowane :) ), więc nie mam do czego się przyczepić. Względem modów, to czasami mnie również denerwują. Sam dostałem trzy ostrzeżenia, w tym na dwa moim zdaniem nie zasłużyłem, ale roboty tam jest sporo i czasem się nie dziwię, że im nerwy puszczają. Są bowiem użytkownicy, którzy sami się proszą o ostrzeżenia, szukając zaczepki. Inna sprawa, że każdy użytkownik musi się wyrobić, a zanim do tego dojdzie, to często bronią swojego zdania aż za bardzo, do granic, które zdarza się przekroczyć. Historycy byli moim pierwszym forum i trochę musiałem się uczyć, jak być użytkownikiem na takim forum. Teraz jest inaczej, a dorobiłem się również moda na jednym z forów historycznych, które co prawda jest póki co spokojne (bez chamstwa!), ale wiem, że czasem trzeba zimnej krwi, poprawiając wciąż te same błędy niektórych (nie głupich przecież)użytkowników. No rozgadałem się, ale mam wrażenie, że jest jakaś dziwna wojna pomiędzy historycy.org, a historia.org, i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego zważywszy, że często ci sami użytkownicy piszą aktywnie na dwóch forach jednocześnie.

Ja tam nigdy ostrzeżenia nie dostałem. :P Jestem grzeczny. :D Historycy to także moje pierwsze forum. A gdzie jesteś modem?

Tak na poważnie - historyków lubię, dyskusje w dziale o RON są na naprawdę wysokim poziomie, np. w Sztuce wojennej czy Epoce Wazów i Sobieskiego, a i historia przypadła mi do gustu. ;) Dwa przyjemne fora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Historia.org.PL ; )

Między nami nie ma żadnej wojny, przeciwnie w ubiegłym roku razem organizowaliśmy na Targach Książki Historycznej debatę poświęconą forom historycznym.

Na historycy.org w temacie o nas te najbardziej krytyczne odpowiedzi były albo przez zbanowanego u nas użytkownika, albo od użytkowników, którzy zarejestrowali się właściwie tylko po to by je dodać (pierwsze posty w temacie o nas). Wiarygodność tamtych wypowiedzi (banita i anonimowi userzy) była bardzo nikła.

Dlatego może stąd takie Twoje wrażenie, ale jest ono mylne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
ale mam wrażenie, że jest jakaś dziwna wojna pomiędzy historycy.org, a historia.org, i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego

No ja też nie rozumiem, szczególnie że żadnej wojny nie zauważyłem... Skąd u Ciebie taki wniosek? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

No rozgadałem się, ale mam wrażenie, że jest jakaś dziwna wojna pomiędzy historycy.org, a historia.org, i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego zważywszy, że często ci sami użytkownicy piszą aktywnie na dwóch forach jednocześnie.

Gdzie Ty widzisz jakąś wojnę ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jako żywo żadnej wojny nie widzę , może pomyliłeś Historie.org z Histmagiem , pamiętam jakieś stare konflikty związane z wikii , ale tutaj większość userow dzieli czas i wypowiedzi miedzy , oba zacne fora historyczne , ku wzajemnemu pożytkowi :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.