Skocz do zawartości

gregski

Użytkownicy
 • Zawartość

  6,829
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O gregski

 • Tytuł
  Ranga: Prodziekan
 • Urodziny 03/09/1965

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Prosto z morza
 • Zainteresowania
  szerokie

Ostatnie wizyty

2,921 wyświetleń profilu
 1. Warto wspomnieć o jednej rzeczy która była wspólna dla Amerykanów i dla Niemców. Fatalną jakość torped w pierwszym okresie wojny. O ile Niemców nękały problemy z zapalnikami to w przypadku amerykańskich torped więcej problemów było do naprawienia. Zapalniki, mechanizmy zabezpieczające głowicę oraz mechanizm nastawy głębokości. Po prostu amerykańskie torpedy szły głębiej niż wynosiła nastawa. Czasem i ponad 10 stóp.
 2. Zestaw przeciwczołgowy AT-15

  Ja tam bym sie cieszył, że przysłali gliniarzy. Przynajmniej potraktowali Cię poważnie. A mogli przecież przysłać sanitariuszy....
 3. NATO a Rosja

  Czy zgodne z tym "rozumowaniem" też Ci wyszło, że na Krymie nie było żadnej rosyjskiej agresji ot, pokręcili jacyś faceci ubrani na zielono? Malezyjski samolot trafił meteor a w Ługańsku żadnych Rosjan nie ma. Nie wiem jak tam było ale jeśli Rosjanie zaprzeczają to jest coś na rzeczy.Od stu lat z okładem Kreml jest siedzibą najbardziej kłamliwego reżimu na świecie. Po śmierci Josepha Goebbelsa to w zasadzie konkurencji nie mają.
 4. BMPT-72 "Terminator 2"

  Mam nadzieję, że znajdą. Z resztą na broń nigdy nie żałowali. Jak dobrze pójdzie to się znowu "zazbroją" na śmierć jak w latach 80-tych gdy ich Reagan przycisnął. (Obecny prezydent też nie wygląda na takiego co by odpuszczał.)
 5. NATO a Rosja

  No to zdecyduj się. Albo "Nie ulega wątpliwości" Albo "Dowodów oczywiście nie ma i nigdy nie będzie." Oba zwroty na raz ubliżają logice.
 6. NATO a Rosja

  Rozumiem, że masz jakieś dowody na poparcie tej tezy.
 7. I to ma być przykład kobiety w sztuce prehistorycznej?
 8. Ofensywa Brusiłowa

  To już bardziej ulica podejrzewała carycę Aleksandrę Romanowa a to z powodu niemieckiego pochodzenia (co nawiasem mówiąc było absurdem).
 9. Stan i jakość uzbrojenia armii rosyjskiej

  Zdaje się też, że Rosjanom brakowało czegoś takiego jak rkm przez co trudno było im odpierać kontrataki na świeżo zdobytych pozycjach. Z tego co wiem to trochę sytuację ratowały maximy na kołach które można było w miarę szybko zatargać za atakującą piechotą.
 10. Ofensywa Brusiłowa

  Jeszcze tu https://forum.historia.org.pl/topic/14184-łuck-1916r/ walają się dwa wpisy dotyczące tej bitwy.
 11. Niemcy używali niemal wszystkiego co zdobyli. I to była zmora dla ich logistyki.
 12. NATO a Rosja

  Florku, jest na to rada. W każdym większym mieście amerykański garnizon. Jak przywalą to będą mieli do czynienia bezpośrednio z Jankesami!
 13. NATO a Rosja

  To znaczy że chybiono. No pewnie, że nie. Tony tych śmiercionośnych zabawek wyprodukowano tylko dlatego by ładnie wyglądały podczas defilad. A w ogóle to Rosjanie słynni są ze swego wstrętu do przemocy... (ci w Donbasie wiedzą o tym najlepiej)
 14. Błędy Hitlera

  Jak by nie zaatakował ZSRR, to ZSRR zaatakowałoby jego. Pytanie która opcja dla Niemiec byłaby korzystniejsza.
 15. Terroryści - zrozumieć ich zamiary

  To tylko mały fragment z encyklopedii PWN. Całość tutaj:https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/terroryzm;3986796.html
×