Skocz do zawartości

Capricornus

Użytkownicy
 • Zawartość

  3,928
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Capricornus

 • Tytuł
  Ranga: Profesor zwyczajny

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tutejszy
 • Zainteresowania
  takie tam

Ostatnie wizyty

1,950 wyświetleń profilu
 1. Byłem w Rio, byłem w Bajo

  Zdjęcia zza płotu, czym Ty to robisz? O fodele, dawno nie widziana. A jak z Twoją fotografią? Robisz jeszcze czy zaprzestałaś?
 2. Nasze fury. Kącik motoryzacyjny.

  Już dodałem, ale chyba, nie zostałem zrozumiany...
 3. Nasze fury. Kącik motoryzacyjny.

  Nie no, chłopaki, tak fajnie się Was czyta, nie róbcie mi tego...
 4. Nasze fury. Kącik motoryzacyjny.

  Tak naprawdę to bezpieczeństwo pojazdu najbardziej zależy od prowadzącego tudzież innych prowadzących. Ergo, nie ma pojazdów bezpiecznych. Drugie ergo, wszystkie są bezpieczne. Pamiętam kiedyś słyszałem, czytałem opinię jakiegoś inżyniera od projektowania samochodów. Wyraził dość szczególne marzenie. Konkretnie, samochód z tektury, z kierownicy którego wystawałby długi szpikulec wycelowany prosto w czoło kierowcy. Jego zdaniem, tak powinien wyglądać, być zbudowany, najbezpieczniejszy samochód.
 5. Humor

  W zasadzie, chyba żadna, ale secesjonista pamięć ma niezłą, musisz to przyznać.
 6. Błędy Hitlera

  Opcja z atakiem miała miejsce i wiadomo jak się skończyła ergo, była niekorzystna. Opcja bez ataku jest wielką niewiadomą. Czy Niemcy byli w stanie na tyle zabezpieczyć swe wschodnie granice by Rosjanie nie przeszli? Czy Stalin po pierwszym, drugim, trzecim ... nieudanym ataku zrezygnowałby? Wycofał się, by zaleczyć rany i dał przez to czas na ponowne okrzepnięcie niemieckiej obrony? A może ciągły atak, aż do zupełnego wyczerpania Niemców? Ludzi miał i nie dbał o nich za bardzo. Jeszcze jedna kwestia, jak by wyglądała wtedy sytuacja na zachodzie? Czy Stalin, tak jak w rzeczywistości, przejdzie do obozu antyhitlerowskiego czy będzie działał samotnie? Pytań i możliwości jest wiele, i chyba nie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć tej kwestii z pewnością powyżej 50/50.
 7. Wasze zdjęcia

  Fajniutkie są. A wiesz, że są na liście gatunków zagrożonych? A Wy do nich chcecie z dubeltówki... Nieładnie.
 8. Wasze zdjęcia

  Ryby złowione w porcie? Chyba bez różnicy, nawet tuńczyki się nie nadają.
 9. Błędy Hitlera

  A czyjej? To Hitler kazał opóźnić atak na ZSRR by pomóc Włochom w Grecji. Gdyby "Plan Barbarossa" rozpoczął się miesiąc wcześniej (tak chyba było planowane) Niemcy zima zastała by ich dalej, trudno powiedzieć jak by to się skończyło.
 10. Wasze zdjęcia

  Odstrzelić? Takie fajne uchatki?
 11. X.Skarga - książka

  Przeczytać. A skąd Wikipedia wie jaką książkę znalazłeś?
 12. Tylko ja nie pisałem o Noem, a o Ut-Napisztimie.
 13. Mógł tak, jak Deukalion i Pyrra - rzucając za siebie kości matki. Jednak, o ile pamiętam, nie uratował się sam tylko ze swoją żoną (nawiasem, również obdarzoną nieśmiertelnością) i służbą. Miał wziąć ze sobą też zwierzęta.
 14. Ut-Napisztim, Są pewne różnice między nim a Noem. Nie zmienia tylko zrzuca, zrzucając skórę odmładza się. Wierzono w to też później i wąż nie był jedynym takim, wiecznie młodym zwierzęciem.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.