Skocz do zawartości

Tomasz N

Użytkownicy
 • Zawartość

  7,648
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Tomasz N

 • Tytuł
  Ranga: Dziekan

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa - Polska

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Ostatnie wizyty

4,439 wyświetleń profilu
 1. Nasza twórczość historyczna

  Teoria próżni fizycznej, łączy ruch obrotowy elektronu z informacją z poziomu super świadomości, czyli Boga. Wskazując na jednolite pole informacji, obejmujące wszystko, stanowiąc jedną całość. Aaaa elektrony. Czyli Bóg kwarków nie kontroluje ? Za niski poziom dla Niego ? A swoją drogą elektron naprawdę się kręci ?
 2. Nasza twórczość historyczna

  Na moje z kuferkiem nie otrzymałem. A pytałem w związku z wcześniejszym: Próżnia fizyczna, to źródło informacji bez materii. Wybacz ale nie istnieje niematerialna informacja. Jak dla mnie to jest bełkot, nieważne w jakiej książce opisany. Jak się już tak naukowo zająłeś tą Genesis, to może powiesz mi jak się ma do niej taka entropia. To taka wielkość fizyczna co ciągle rośnie od początku stworzenia świata, kiedy była najmniejsza, przestanie rosnąć u jego końca, gdy osiągnie maksimum. Rośnie też z każdą wymianą informacji.
 3. Nasza twórczość historyczna

  Czyli taki kuferek z napisem NFR ?
 4. Nasza twórczość historyczna

  Czyli tam jest aż taka próżnia, że z obiektów zostały tylko parametry.
 5. Nasza twórczość historyczna

  Wybacz, ale jak na częstotliwość, która jest parametrem można nałożyć obiekt ?
 6. Nasza twórczość historyczna

  Współczesna nauka dysponuje nie tylko urządzeniem do mierzenia różnych częstotliwości wibracji ale również może każdą częstotliwość wibracji odtworzyć i dowolnie przenieś na wyznaczony obiekt. Pytanie czy ten wyznaczony obiekt zechce wibrować z tą częstotliwością.
 7. Od kiedy można mówić o komunizmie w Rosji

  Jancecie, a Manifest komunistyczny czytałeś ?
 8. Od kiedy można mówić o komunizmie w Rosji

  Oj Gregu. Przecież to już opisał dawno termu Fredro we fraszce Jak to było ? "Socjalizm nierówności wszelkie prędko utrze. Szlachtę powiesi jutro, nieszlachtę - pojutrze". A na końcu i tak jest "jajko z Wiaźmy".
 9. Od kiedy można mówić o komunizmie w Rosji

  Kolejny od: Socjalizm tak, wypaczenia nie. Szkoda klawiatury
 10. Od kiedy można mówić o komunizmie w Rosji

  Własność ma być zabierana bogaczom, nie ludziom. Bogacz nie człowiek ? Jak nic przywołać Fredrę. Czytałem Manifest i nie ma tam słowa o przemocy. Czyli będzie zabierana dobrowolnie ?
 11. Od kiedy można mówić o komunizmie w Rosji

  A co nie jest zrozumiałe ? Jeżeli wyszło: opresyjne, zbrodnicze, totalitarne państwo, bo pseudomarksistowscy hohsztaplerzy nie realizowali żadnej idei poza dorwaniem się do władzy, to mnie ciekawi czy według Ciebie Ideowym marksistom realizującym ideę się uda?
 12. Od kiedy można mówić o komunizmie w Rosji

  Ja nazwałbym to pseudomarksistowską hochsztaplerką ludzi, którzy po prostu chcieli się dorwać do władzy tak na prawdę nie realizując żadnej idei. Jak rozumiem ideowi marksiści są zdolni ją zrealizować Tyberiuszu ?
 13. III Rzesza obawiała uderzenia z zachodu. Na pewno obawiano się czołgów francuskich i brytyjskich. Ciekawy, żarty sobie robisz ? Adolf niczego się nie obawiał, chciał zaraz po Polsce jesienią jeszcze atakować Francję. Poza tym co daje 37 mm na Char B ?
 14. Błędy w literaturze i mediach elektroniczych

  Nie żartuj. Na tej zasadzie mieliśmy dwie grupy operacyjne: "Śląsk" i "Jagmin".
 15. Nasze fury. Kącik motoryzacyjny.

  Proszę w takim razie wytłumaczyć, co jest takiego d... w jeździe po pustej autostradzie, z dużymi prędkościami. Jak pustej to nic. Parafrazując liberalną definicję wolności, Twoją wolność na autostradzie ogranicza odległość do mojego zderzaka. Ale skąd w takim razie te żale : To jak najbardziej jest troska o bezpieczeństwo moje i innych. Wskazuję na skrajnie nieodpowiedzialne zachowania innych, którzy dodatkowo miewają problem z utrzymaniem należytego stanu technicznego swych pojazdów. Nie wierze, że nie miał Pan sytuacji gdzie gonił pełnym piecem, aż tu nagle ktoś mądry zdecydował się wyskoczyć na lewy pas, bo za jakiś kilometr będzie wyprzedzał ciężarówkę. W Niemczech autostrady jakoś inaczej wyglądają? A tam jakoś można bezpiecznie poganiać 300+. 300+ ? W sam raz dla Twoich rodziców.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.