Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne-znów nie działa, tak jak u was wyskakuje laska z napisem:

This domain is parked, pending renewal, or has expired.

Please contact the domain provider with questions.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Admin:

Trwa transfer domeny do innego providera. Obecny ustawił te reklamy i niestety na razie nic nie można zrobić. Ma to potrwać do piątku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   

Na Historykach tez maja remont ? czy tylko mi komputer siadł .

To tak przy okazji , podzielę się ciekawostka , ostatnio ( kilka tygodni temu )w dziale Palac Qultury i Nauki , pewien osobnik , zamieścił Listę Żydów i Antypolakow na Historykach org. :lol: :lol: :lol::blink: Na czele tej listy umieszczając - niejakiego - Kubełka - temat podobnie jak jego autor IMHO wybitnie głupi , za to odpowiedzi , te były na poziomie dawno się tak nie ośmiałem - szkoda ze go skasowali , byłby podręcznikowy przykład jak Trollowi dawać odpór na forach historycznych .

Ee pewnie i tak mnie na niej nie było... :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ee pewnie i tak mnie na niej nie było... :(

Nie było Martinusie :( , sam tez bylem głęboko rozczarowany jakby nie było mój atavar ma pejsy :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam prace remontowe na serwerze będą trwały do piątku południa (?). Już się bałem, że ten okrutnik Silent_Hunter za moje żądania dot. cofnięcia ostrzeżenia dodał jeszcze dwa ostrzeżenia i porozumiał się z Qulturą w celu stworzenia jakiegoś szatańskiego systemu ochrony przeciw banitom ;)

W sumie to administrator ten ustala jakieś arbitralne kary - dostałem dwudniowy zakaz postowania za przewinienia, które nie miały miejsca. Jak się upominałem to po prostu zablokował mi dostęp do konta...

Widać facet nie lubi sprzeciwów ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

porządek musi być.

Ordnung muß sein - w originale brzmi lepiej , a co do Cichego Łowcy jest on nie Adminem ale Modem , a ze ostry jak brzytwa , może to i lepiej ? wszak z Necrotrupem ( pozdrawiam ) monitoruje najbardziej trollogene działy ( w tym mównice )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ordnung muß sein - w originale brzmi lepiej , a co do Cichego Łowcy jest on nie Adminem ale Modem , a ze ostry jak brzytwa , może to i lepiej ? wszak z Necrotrupem ( pozdrawiam ) monitoruje najbardziej trollogene działy ( w tym mównice )

A że sam przy tym troluje na potęgę to inna sprawa-zobacz choćby temat o 11 września gdzie daje istne popisy chamstwa-i chyba tylko dlatego że broni "jedynej słusznej wersji" nie został jeszcze za to zbanowany a nawet nagrodzony funkcją moderatora(za chamstwo na tym poziomie w innych tematach od razu lecą ostrzeżenia, ale każde forum w sprawach dotyczących współczesności ma podwójne standardy).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dobre :D A kto otrzymal zaszczytny tytul naczelnego Zyda-Antypolaka ?

Ze wycieli to sie nie dziwie,ale z drugiej strony powinno sie zalozyc taki Gabinet Osobliosci ,gdzie rozmaite kurioza radosnej tworczosci by sie przechowywalo ku publicznej uciesze.Sukces dzialu gwarantowany.

Edytowane przez Mariusz 70

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dobre :D A kto otrzymal zaszczytny tytul naczelnego Zyda-Antypolaka ?

Ze wycieli to sie nie dziwie,ale z drugiej strony powinno sie zalozyc taki Gabinet Osobliosci ,gdzie rozmaite kurioza radosnej tworczosci by sie przechowywalo ku publicznej uciesze.Sukces dzialu gwarantowany.

Pisałem już Mariuszu ze nie jaki KUBEŁEK vel Kubek , czy jak tam się to indywiduum nazwało , zdziwiło minie to niezmiernie gdyż w jednym moich tematów , niemożebnie sobie po Erez Israel jeździł , a brzydkie słowa o nim wypisywał :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już Mariuszu ze nie jaki KUBEŁEK vel Kubek , czy jak tam się to indywiduum nazwało , zdziwiło minie to niezmiernie gdyż w jednym moich tematów , niemożebnie sobie po Erez Israel jeździł , a brzydkie słowa o nim wypisywał :blink:

A czy ja znalazłem się w tym rankingu, jeśli tak to na jakiej pozycji, chyba zupełnie przeoczyłem ten temat, chyba szybko go zamknęli ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie spokój - naprawdę przerzucanie się informacjami czy ktoś by czy też nie był na jakieś idiotycznej liście niczemu nie służy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dobra , temat listy zamykamy a Żydów -Antypolakow zachęcamy do zwieszonego wysiłku w knowaniach i snuciu syjonistycznej konspiracji , to może w przyszlosci ich na podobnej liście umieści ;) kolejny Troll :lol: :lol: :lol:

Ze wycieli to sie nie dziwie,ale z drugiej strony powinno sie zalozyc taki Gabinet Osobliosci ,gdzie rozmaite kurioza radosnej tworczosci by sie przechowywalo ku publicznej uciesze.Sukces dzialu gwarantowany.

Mariuszu ,

To świetny pomysł , ludzka inwencja i wyobraźnia tworzy niesamowite boloki itp głupoty , a w jesienne wieczory chętnie sie głupoty autorstwa innych userow czyta ( swoje własne jakoś mniej bawią ).

Zgłoś swój pomysł Jarpenowi lub Albinosowi , na Historii tez podobnie bywa , jako autor masz do tego prawo .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pomysl moze i ciekawy,ale zupelnie nie mam pojecia, na jakich zasadach i kto by mial dane posty do takiej kategorii kwalifikowac :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

A co, chłopaki, sądzicie o Net Skaterze? Lubie go jako usera (jankeski zdrowy rozsądek), ale czasem do szału mnie doprowadza jako mod.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.