Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

To co cenię w forum historia.org to fakt, że mniej tu nachalnej polityki wciskanej wszędzie, gdzie się da. Widzę jednak, że niektórzy "spadochroniarze" z historyków starają się to zmienić. Szkoda

Hmmm , bez spadochroniarzy , byłby tu marazm i zastój Krzysztofie , wiekszosc starych i nowych userow ma konta na obydwu portalach , a ich posty i tematy wzbogacają raczej oba Fora niż je ideologizują :mellow: , jestem nieco zdziwiony myślą przewodnia Twojego postu , mam nadzieje ze może mylnie go interpretuje .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   

Z obydwoma. Nie zauważyłem aby na historykach była nachalna polityka wciskania co się da ? Na czym to niby polega ?

Na historykach najaktywniejszym działem jest Mównica, której główna funkcja polega na przerzucaniu błota z jednej strony na drugą.

Bardzo łatwo wejść w scysje z licznym gronem sympatyków Partii Innej Sprawiedliwości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salvusek   

No dobra, narzekacie na Mównicę bo to siedlisko spamu, trollingu, złych emocji. Ok, prawda. Ale jakby Mównicy na historykach nie było to wszystko przeniosłoby się do działów merytorycznych i efekt byłby jeszcze gorszy. Dlatego Mównica jest potrzebna i spełnia swoją rolę. I znowu aż tak dramatycznie to tam nie jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No dobra, narzekacie na Mównicę bo to siedlisko spamu, trollingu, złych emocji. Ok, prawda. Ale jakby Mównicy na historykach nie było to wszystko przeniosłoby się do działów merytorycznych i efekt byłby jeszcze gorszy. Dlatego Mównica jest potrzebna i spełnia swoją rolę. I znowu aż tak dramatycznie to tam nie jest.

Salvusku!

Jak widzę okładanki słowne na Mównicy, to wyobrażam sobie ustawki pseudokibiców :lol:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No dobra, narzekacie na Mównicę bo to siedlisko spamu, trollingu, złych emocji. Ok, prawda. Ale jakby Mównicy na historykach nie było to wszystko przeniosłoby się do działów merytorycznych i efekt byłby jeszcze gorszy. Dlatego Mównica jest potrzebna i spełnia swoją rolę. I znowu aż tak dramatycznie to tam nie jest.

Racja

Salvusku!

Jak widzę okładanki słowne na Mównicy, to wyobrażam sobie ustawki pseudokibiców :lol:.

Racja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, akurat mój znajomy z Łochowskiej (Praga), właśnie dawny uczestnik wielu ustawek, z nudów przeglądał niektóre dyskusje na naszym forum i stwierdził, że gdyby nas posadzić przy stole w piwiarni to kufle poszły by w ruch szybciej niż na spotkaniu kiboli Wisły i Cracovii.

Ja zaś twierdzę, że wcale nie - nawet bym FSO postawił piwo.

Tobie Samuelu piwa bym nie postawił - z racji wieku, ale na pojedynek bym ciebie również nie wyzywał... wreszcie mamy ustawowy zakaz karania fizycznego dzieci.

:lol:

Na poważnie - to lubię właśnie przeglądać Mównicę, dla ludzi o inklinacjach do socjologii to kopalnia informacji i materiału do przemyśleń.

Znalazłem tam dyskusje, które zainspirowały mnie do kilku prac dla studentów.

Za to moderatorzy reagują na historykach znacznie szybciej i energiczniej (konsekwentniej) - zależnie od osoby moda bywają to interwencje mniej lub bardziej uzasadnione.

U nas; z racji wielkości forum; pod tym względem znacznie większa tolerancja i spolegliwość (z czego to piszący tutaj nadto często korzysta) ot trochę jak u cioci na imieninach...

niby bąka nie wypada puścić, ale kto zwróci uwagę naszemu wujkowi?

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Posty nie związane z tematem zostały usunięte. Z pewnością mieliście świadomość, że przy takim OT to nastąpi to i żal powinien być mniejszy. Komentarze do tego komentarza zostaną oczywiście potraktowane jako OT ; )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Charakterytyczny dla forum historycy.org jest pewien troll, działający pod kilkunastoma juz chyba nickami, a promujący wielce nachalną i prymitywną wizję wspaniałego komunizmu i przyjaznej dla calego świata Rosji oraz mściwej i podstępnej kilkugłowej bestii skladającej się z Kościoła Katolickiego, USA i kapitalizmu. Przez tego typa niegdyś rozpętała się wielka dyskusja, zakończona ostrzeżeniami i urlopami dla kilkunastu userów (Lancaster nawet na cały miesiąc!).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Charakterytyczny dla forum historycy.org jest pewien troll, działający pod kilkunastoma juz chyba nickami, a promujący wielce nachalną i prymitywną wizję wspaniałego komunizmu i przyjaznej dla calego świata Rosji oraz mściwej i podstępnej kilkugłowej bestii skladającej się z Kościoła Katolickiego, USA i kapitalizmu. Przez tego typa niegdyś rozpętała się wielka dyskusja, zakończona ostrzeżeniami i urlopami dla kilkunastu userów (Lancaster nawet na cały miesiąc!).

Fakt , dali mi urlop na miesiąc , ale w ramach protestu , sam dołożyłem sobie 5 miesięcy ( silnie się wkurzyłem ) , pisząc w tym czasie pod innym nickiem na moim fundamentalistycznym forum religijnym

Edytowane przez lancaster

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Fakt , dali mi urlop na miesiąc , ale w ramach protestu , sam dołożyłem sobie 5 miesięcy ( silnie się wkurzyłem ) , pisząc w tym czasie pod innym nickiem na moim fundamentalistycznym forum religijnym

Fakt, zniknąłeś na długo, w tym czasie gregski trzasnął drzwiami i wyszedł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nie trzaskałem, ot cichutko je za sobą zamknąłem. Dziwi mnie, (ale jednocześnie łechce moją próżność), ze ktoś to w ogóle zauważył.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gregowi i Smardzowi , poświeciłem specjalny temat q naprawie Historyków.org , który nie uzyskał niestety aprobaty Wysokiej Administracji , co zresztą rozumiem , bo własność prywatna ( a każde forum , czy portal ma właściciela ) szanuje aż przesadnie :rolleyes:

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=71246&hl=

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Nie trzaskałem, ot cichutko je za sobą zamknąłem. Dziwi mnie, (ale jednocześnie łechce moją próżność), ze ktoś to w ogóle zauważył.

No jakże, ciebie? Wszyscy pytali, gdzie jest nasz pirat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na Historykach tez maja remont ? czy tylko mi komputer siadł .

To tak przy okazji , podzielę się ciekawostka , ostatnio ( kilka tygodni temu )w dziale Palac Qultury i Nauki , pewien osobnik , zamieścił Listę Żydów i Antypolakow na Historykach org. :lol: :lol: :lol::blink: Na czele tej listy umieszczając - niejakiego - Kubełka - temat podobnie jak jego autor IMHO wybitnie głupi , za to odpowiedzi , te były na poziomie dawno się tak nie ośmiałem - szkoda ze go skasowali , byłby podręcznikowy przykład jak Trollowi dawać odpór na forach historycznych .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.