Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Coś przegapiłem, nie mogę zajarzyć o kim mowa.

Najgorsze to że dobre kilka minut produkowałem się żeby wysmażyć posta o organizacji naszej armii w 14-15 wieku, ba, nawet do książki musiałem zerknąć, a tu klops.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Tak na wszelki wypadek oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego. Byłem na rybach i mam alibi!

PS.

Roman, ja gdy piszę coś większego to robię to w Wordzie i potem wklejam. Wrazie draki zawsze mam kopie.

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak na wszelki wypadek oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego. Byłem na rybach i mam alibi!

PS.

Roman, ja gdy piszę coś większego to robię to w Wordzie i potem wklejam. Wrazie draki zawsze mam kopie.

Alibi ? Mandat za picie czy łowienie w niedozwolonym miejscu ? ;)

Aż takie długie to nie było żeby worda odpalać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nic właśnie! Łowiłem na własnym (w jednej trzeciej) jeziorze! A z Wordem to kwestia nawyku. Wiele razy cieszyłem się, że mam kopie (a i błędy sprawdzi).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam pochwale się :

"Wzorowa postawa na forum od początku bieżącego roku."

tak mnie ocenił jeden z przesympatycznych Modów , z bratniego Forum cofając licznik warrnow do niemal minimum ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Panowie, nie żeby mi to przeszkadzało, ale ten temat nie brzmi "moje ostrzeżenia na forum historycy.org". Prosiłbym więc wziąć to pod uwagę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Geronimo   

Tam to jest dopiero jazda!

Wyobrazacie sobie, ze na tamtym forum panuja takie zwyczaje, ze daja czlowiekowi blokade na postowanie i zadnej informacji. Kto, za co, dlaczego, do kiedy?

Zupelna olewka, jakby user byl rzecza!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A tak gwoli scislosci.Pod jakim imieniem kolega tam wystepuje?(pytanie retoryczne).

Zauwazam bowiem u kolegi osobliwy i brzydki obyczaj opluwania uzytkownikow i poszczegolnych forow na obu portalach,a ja osobiscie nie lubie jak mi ktos w gebe pluje.Kwestia zasad i odrobiny przyzwoitosci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   
Zupelna olewka, jakby user byl rzecza!

Mam pomysł - zesłanie historyków.org na Kamczatkę rozwiąże ten problem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Chłopie, czym ty się szczypiesz? Imion wodzów indiańskich Ci zabrakło na nowe nicki? Poproś Capricornusa. Myślę, że od ręki podrzuci ci z pół setki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.