Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

adam1234   
Nieletni idzie do muzeum i słyszy jak dwoje dorosłych ludzi rozmawia o piwie... demoralizują go?

IMHO tak ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

To zabrońmy rozmów o alkoholu w ogóle. Wymażmy to ze słowników, bo w końcu one też demoralizują (w niektórych widywałem straszne wulgaryzmy i nie był to wcale słownik wulgaryzmów).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

To dlatego, że naforum są "nielaty", to "laty" nie moga pisać o swoim ulubionum napoju - piwie ? Bez przesady - przecież ci drudzy nie namawiają tych pierwszych do spożywania browarku ..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   

Może nie namawiają bezpośrednio, ale pośrednio taka osoba jak ja moze wysnuć wniosek, że to musi być całkiem przyjemne...

A wulgaryzmy ze słowników usunąć, masz rację Tofiku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Baaaardzo zapomniany temat. Zupełnie niesłusznie.

Ostatnio w moich delikatesach pojawił się Amber Naturalny, piwo niepasteryzowane, o rozsądnej zawartości alkoholu (5,7), delikatne w smaku, mało chmielone. Rewelacyjna jest cena 2,99 za puszkę. Warto spróbować !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Z droższych to generalnie piwa miodowe pokroju Ciechana. Mówię z droższych bo zazwyczaj liczą sobie w okolicach 5zł. Co prawda dzisiaj piłem najdroższe piwo świata, wyniosło mnie 102,60 - Perła Niepasteryzowana z panami Strażnikami Miejskimi (w sumie to naskarżyła na nas staruszka która nie posprzątała po swoim psie...) Z niepasteryzowanych piw polecam Kasztelana i Perłę (Perła bardziej gorzka, Kasztelan kwaskowy).

A tak do normalnego spożycia, to Perła, Łomża, Kasztelan i Żywiec - ale ostatnie tylko jak nie ma poprzedników :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pilsner Urquell , Gambrinius , Staropramen , Krušovice , ciemmny Velkopopovicky Kozel , niepasteryzowany Bernard , oraz rodzima produkcja piwna - z Dolnego Sląska .

Co tu jednak ukrywać do Czech rzut granatem ( no może strzał z armaty ) , wiec raczej czeskim napitkiem się raduje , w jakości , ilości , i gatunkach piwa Czesi bija nas na głowę :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Pilsner Urquell , Gambrinius , Staropramen , Krušovice , ciemmny Velkopopovicky Kozel , niepasteryzowany Bernard , oraz rodzima produkcja piwna - z Dolnego Sląska .

Co tu jednak ukrywać do Czech rzut granatem ( no może strzał z armaty ) , wiec raczej czeskim napitkiem się raduje , w jakości , ilości , i gatunkach piwa Czesi bija nas na głowę :(

A próbowałeś Olivetinskiego Opata ? Też niedaleko od Ciebie warzone, w Broumovie. A za ciemnego Kozła, toś mi brat. Uwielbiam to piwo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś Olivetinskiego Opata ? Też niedaleko od Ciebie warzone, w Broumovie. A za ciemnego Kozła, toś mi brat. Uwielbiam to piwo.

W sobotę poszukam , jak znajdę to skosztuje a wrażeniami się podzielę :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.