Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Lu Tzy   
I bardzo słusznie' date=' wódka jest niesmaczna' date=' drinki są dużo lepsze :D [/quote'']

Wódka nie ma być dobra! Wódkę ma się pić! :)

A propos wódki, kolega moj wpadł na pomysł, aby wódka była w czopkach. Pomysł niezły tylko jak by wyglądał toast? :oops: Albo prośba policjanta o powiedzmy "Chuchnięcie"?

Wodki w czopkach nie... hmmm, brak slowa, probowalem...?

Znam, z drugiej, hmmm.... znowu brak slowa.... reki nasiadowki z taniego wina. Potrzebne tanie wino i miednica. Idea ta sama. Podobno dzialalo zabojczo; mnie dreczy, jak wygladal bruderszaft....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
Wódka nie ma być dobra! Wódkę ma się pić!

A precyzyjniej: ma się nią w mordę lać ! :roll:

A propos wódki, kolega moj wpadł na pomysł, aby wódka była w czopkach. Pomysł niezły tylko jak by wyglądał toast?

Ponoś w latach 80 - tych ubiegłego stulecia można było nabyć w republikach sowieckich pewne "ersatz" flaszki - a mianowice zestaw:

- ogorek kiszony;

- setka wódki w plastikowym woreczku :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
puella   

Moje ulubione piwka, to takie, które gorzkie są - czyli nie jakaś tak strong warka...

Ale co ja tu czarować będę - wódka pożywką kobiet prawdziwych jest. ;) Po niej ponoć namiętne bardziej jesteśmy... ;)

A teraz popijam sobie jakiegoś likiera z kolą i oczywiście toasta za zdrówko forumowiczów (czy jak to się tam poprawnie odmienia) wznoszę...

Całuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
cosiek   

Ja to typowo zaczynam od tyskacza lub leszka, a potem jest wszystko obojętne ;)

Choć duńskim lub niemieckim piwkiem nie po stronie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak kobiety po wódce są bardziej namiętne, to tak z życiowego doświadczenia.

Ja przeciwnię wolę słodsze piwa, ostatnio bardzo zasmakowałem w Broku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Tak kobiety po wódce są bardziej namiętne, to tak z życiowego doświadczenia.

Po wódce każdy staje się bardziej namiętny;) A co do kobiet... znam kilka, którym alkohol wcale nie jest potrzebny do tego, aby były namiętnymi.

Ostatnio próbowałem wmusić w siebie piwo miodowe... nie polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
Po niej ponoć namiętne bardziej jesteśmy... :wink:

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, trzeba będzie przeprowadzić doświadczenie :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moimi ulubionymi piwami są Lech i Żubr w ostateczności mogą być jeszcze Tyskie i Harnaś. Co do piw zagranicznych, to lubię niemieckie i pewne gatunki czeskiego.

Pozdrawiam!

KD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tak kobiety po wódce są bardziej namiętne, to tak z życiowego doświadczenia.

Ciekawe co na to przyszła pani Jarpenowa... :)

(...) znam kilka, którym alkohol wcale nie jest potrzebny do tego, aby były namiętnymi.

No, no, no... nie podejrzewałbym Kolegi ;)

Po niej ponoć namiętne bardziej jesteśmy... :P

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, trzeba będzie przeprowadzić doświadczenie :)

Eeeee.... może lepiej nie... ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   

Ale co to ma wspólnego? - przychodzi nieletni na Forum historyczne, patrzy i widzi temat: "Ulubione piwo". A skoro tacy mądrzy ludzie jak historycy piją piwo to dlaczego on nie może?? A nieletnich jest na Forum masa - chociażby ja ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Nieletni idzie do muzeum i słyszy jak dwoje dorosłych ludzi rozmawia o piwie... demoralizują go?

No, no, no... nie podejrzewałbym Kolegi ;)

Ja nic takiego nie napisałem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.