Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

harry   

W sobotę poszukam , jak znajdę to skosztuje a wrażeniami się podzielę :thumbup:

Spróbuj. Naprawdę warto, a skoro to forum historyczne, to dodam, że opata broumowskich cystersów uważa się za bezpośredniego sprawcę wojny 30 letniej.

No i wychyl za mnie szklaneczkę czarnego Kozła. To on mnie pociesza, po każdym przegranym Austerlitz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Makazis   

Pił ktoś Hebana? To dopiero smak:D

top 3 wygląda następująco:

-heban,

-paulaner,

-kozlak

Kolejność dowolna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

aj waj! Zapomniałem o ciemnych piwach. Bardzo lubie ale niestety są drogie i rzadziej spotykane. A szczególnie moj ulubiony Guinness... Heban niezły ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Makazis   

aj waj! Zapomniałem o ciemnych piwach. Bardzo lubie ale niestety są drogie i rzadziej spotykane. A szczególnie moj ulubiony Guinness... Heban niezły ;]

Lubisz Ciemne to skosztuj Murphy'sa, ono jest totalnie czarne, coś jak mocna kawa, a smak niezapomniany. Piwo drogie, acz warte swej ceny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem milosnikiem piwa lomzynskiego.Niezwykle mi umililo ostatnie Boze Narodzenie. :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Glasisch   

Tyskie, Warka, Tatra, Carlsberg normalny woltaż, nie strongi. Harnaś nie, bo mi zalatuje, jakby ktoś wlał do niego przedtem 50 gram 40%. Kiedyś Górnośląskie z Zabrza, mała butelka (bączek), niepasteryzowane, ale jak się porobiły kompanie piwowarskie, to się straciło. Żywiec, więc już nie ten sam, co kiedyś, natomiast Tyskie zdecydowanie lepsze od tego sprzed 20 lat.

Z ciężkiego kalibru, to raczej whisky, burbon - nie czysta, bo mi już nie smakuje, a swój kibel przydzielonej mi nażycie gorzały to już wypiłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na codzien Mahou.

Znosne,ale kto nie pil ten szczerze powiedziawszy zbyt wiele nie stracil.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Niezmiennie: Heineken :zpuchar:

Tyskie, Warka, Tatra, Carlsberg normalny woltaż, nie strongi

To istnieje Tyskie lub Carlsberg strong ??? :o

Z ciężkiego kalibru, to raczej whisky, burbon

Popatrz - a ja myślałem, że pierwszy posiłek jesz tradycyjnie: Weißwurst mit prezzel, süßem Senf und Bier (+ Schnaps, natürlich) :)

Żywiec, więc już nie ten sam, co kiedyś

I żeby nie było: w tej kwestii zgadzam się z kol. Glaisichem w 100% :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Naszemu smakoszowi chodziło zapewne o Volt Strong 6,3% produkt grupy Carlsberg.

Jeśli chodzi o Browary Książęce to pewnie o Wojaka 6%.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Glasisch   
ciekawy timestamp='1306954169' post='195199' Popatrz - a ja myślałem, że pierwszy posiłek jesz tradycyjnie: Weißwurst mit prezzel, süßem Senf und Bier (+ Schnaps, natürlich) :)

gdyby nawet, to co z tego, znowu cieknie jad z Twoich ust. Ale żeby wszystko było "ol rajt" to spieszę poinformować, białej kiełbasy nie cierpię, musztarda, tylko sarepska, żadna słodka, swój kibel wódki wypiłem już życiu i nie smakuje mi, żadna berbelucha, czy siwucha (kiedyś piłem bardzo dobry "Winiak Klubowy", ale się stracił), bo wolę Prusaków od Bawarczyków a Ty sobie pij i jedz, co chcesz. Oprócz tego jeszcze pale papierosy.

I żeby nie było: w tej kwestii zgadzam się z kol. Glaisichem w 100% :)

ale ja bym z Tobą się raczej nie chciał napić.

Edytowane przez Glasisch

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
ale ja bym z Tobą się raczej nie chciał napić.

A czy ja gdziekolwiek i kiedykolwiek wysnunąłem ci taką propozycję ? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Właśnie miałem zamiar przetestować piwo Noteckie (jasne niskopasteryzowane(?) i ciemne) z browaru Czarnków, ale ponieważ wzywają mnie do pracy, to uwagami o smaku podzielę się późnym wieczorem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A pija ktos moze piwa ciechanowskie?.

Mam do tamtejszego zacnego browaru duzy sentyment,a juz dawno wyrobow nie kosztowalem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.