Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Muszę przyznać, że Staropramen jest zdecydowanie godne uwagi :) Piłem jakiś czas temu i wspominam bardzo pozytywnie. Cenowo na poziomie Warki czy innego Tyskiego, ale zdecydowanie lepsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

U mnie cokolwiek drozsze od lokalnych siuskow,ale i tak bez szalenstw w brytyjsko-irlandzkim stylu.

Staropramen niefiltrowany.Niestety nie pilem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
puella   

Wczoraj skatowałam się czymś ohydnym -Tatrą mocną. Jaki masochista piwny to stworzył?? :P

Dziś się Tyskim leczę słuchając między innymi tego:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

W sprawie piwa mam dość szeroką tolerancję - ma smakować (dlatego zdecydowanie wygrywa z wódką). Stąd w mniej lub większym stopniu podchodzą mi: Tyskie, Lech, Kasztelan, Żywiec (chyba najbardziej ulubione, ale jak dla mnie nietanie, więc nie piłem już z 3 miesiące, bo wolę wypić coś troszkę gorszego, a więcej :rolleyes: ), Tatra, Harnaś (najtańszy z tych, ale ostatnio z powodu nadmiernych ilości znielubiłem). Aspekt finansowy jest dość ważny, ale produktów nazywanych piwem poniżej 2 zł nie kupuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Nie znam piwa za 2 zł, kilka lat temu chyba Harnasie były u mnie za 2 zł, ale to zamierzchła przeszłość.

Za to jeśli chodzi o napoje poniżej 2 zł to przypominam sobie tylko Foxa i po prostu - nie smakuje mi, wziąłem parę łyczków, odstawiłem i nie mam zamiaru próbować czegoś podobnego po raz kolejny. Wolę coś sprawdzonego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   

SPECJAL Niepasteryzowany - szkoda czasu :(.

Nie wiem. Byłem niedawno na Warmii i spożyłem dużo niepasteryzowanego oraz tego drugiego. Da sie przyjąć ;)

Nie znam piwa za 2 zł, kilka lat temu chyba Harnasie były u mnie za 2 zł, ale to zamierzchła przeszłość.

Biedronce powinieneś mieć niebieski Leżajsk w puszcze, w czworopaku, za 8zł z groszem.

Poniżej 2zł rzeczywiście już trudno coś znaleźć i raczej na pewno będzie to sikacz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   
Nie znam piwa za 2 zł

Wczoraj w delikatesach widziałem Karpackie za 1,49 za butelkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

No tak, ale to piwo czy bardziej produkt piwopodobny? Pytam, bo nie piłem, a jeśli to piwo, to spróbowałbym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Chyba piwo... niska cena wynika pewnie z niskiej ( 4%) zawartości alkoholu . Zaryzykuje dziś wieczorem. :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   

A ja za piwem generalnie nie przepadam, stąd w zasadzie mogę wypić w zasadzie wszystko bez większej różnicy.Gdybym miał coś wytypować to na przykład Pilsner Urquell.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.