Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wybory prezydenckie 2010

Wybory prezydenckie 2010  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W wyborach prezydenckich w 2010 r. oddam głos na:

    • Marek Jurek
      1
    • Jarosław Kaczyński
      9
    • Bronisław Komorowski
      13
    • Janusz Korwin-Mikke
      8
    • Andrzej Lepper
      0
    • Kornel Morawiecki
      0
    • Grzegorz Napieralski
      1
    • Andrzej Olechowski
      1
    • Waldemar Pawlak
      0
    • Bogusław Ziętek
      1
    • Nie pójdę na wybory
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Hauer   

STK:

Kolejna Twoja figura retoryczna nic więcej.

Nie podoba się? Trudno. Mnie nie zachwyca wizja powrotu kolesi z SLD do rządu.

To jest bezczelne z Twojej strony. Forumowicze zobaczcie, kolejny raz atakuje Jarpena, tylko tym razem skoro się nie odzywa to po prostu nie ma jak wybronić Komorowskiego w sprawie wiki. Ne odzywa się dlatego, że nie ma ochoty lub nie chce się angażować, ale milczy, bo wg Hauera nie ma jak go wybronić nijako jakby był do, wręcz tego zobowiązany. Wcześniej było, że nie odzywa się, bo partia tak nakazała. Świetna manipulacja.

Tak, tak towarzyszu ;) Manipulujecie znakomicie. Tymczasem doskonale mi wiadomo, że działacze MD i PO mają zalecane, żeby nie wdawać się w dyskusje z przeciwnikami. I nic dziwnego, że takie są zalecenia, skoro próba tłumaczenia wpadek Komora go jeszcze bardziej pogrąża. Tu STK jest tylko jeden powód, nie doszukuj się jakiś dwóch różnych, bo jedno wynika z drugiego. Bez powodu by nie zalecali, żeby się nie wdawać w dyskusje ;)

Zastanówcie się forumowicze, czy jest coś czego nie wie Hauer lub jest coś czego nie ocenia kategorycznie i z pewnością. On już dziś wie, że jak wygra Komorowski Polski nie będzie! Wieszcz!

LOL, świetny język. Widać starą szkołę :D

Widzę kolejną manipulację. Oto Hauer wchodzi na forum i widzi wypowiedzi sprzeczne z linią jego idoli, więc by ich zdyskredytować zarzuca im złe zachowanie, bo oczywiście sam zachowuje się "super". Manipulacja na manipulacji.

Chyba piszesz o swojej manipulacji... Ja podzieliłem się jak odebrałem słowa prawie prezydenta Komorowskiego. Nikt nie pofatygował się w jakikolwiek sposób uargumentować, że nie mam racji. Zamiast tego padły kolejne obraźliwe stwierdzenia.

Nie dajcie się zwieść Hauerowi widzę, że to stary polityczny wyga i aktywnie politycznie osoba. Nie dajcie się zwieść, że jest bezpartyjny

Ot znam się trochę na polityce i mam swoje poglądy. Potrafię je uargumentować. Mógłbyś spróbować dyskutować, ale po co? Zamiast tego uprawiasz manipulację kwestionując (bez żadnych dowodów!) prawdziwość moich słów. Tak łatwiej ?

Pisze wyłącznie w tym temacie uprawiając propagandę

Miszczu! Autorze 54 wpisów na forum! Popatrz na licznik wpisów zanim coś takiego napiszesz :P Doprawdy uważasz, że napisałem w tym temacie ponad 1700 postów :D ?

po wyborach zapewne zniknie do kolejnych wyborów tym razem parlamentarnych.

A przeprosisz jeśli tak się nie stanie ? Obawiam się, że nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
JolaSz   
Ja natknąłem się na coś takiego:

A odgrażał się, że nikogo w drugiej turze nie poprze.

Muszę jednak przyznać, że argumentacja dosyć przekonująca.

Jestem pod wrażeniem zacytowanego przez Ciebie oświadczenia JKM.

Mam nadzieję, że Polacy to czują, a szczególnie młodzież, która na JKM patrzy ciekawym okiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

w kwestii Kaczki i poglądu na gospodarkę. Jeśli jego poglądy nie są lewicowe, to aż boję się pomyśleć co jest lewicą i jak straszliwym liberałem jest Komorowski. To, że Napieralski w sprawach ekonomicznym prezentuje podobnie denny poziom jak Kaczyński - także wiadomo. Daleko nie szukać - każdemu po równo,... To że nie potrafi zrozumieć, że wyjeżdżanie z nośnymi hasłami, bez przedstawienia całości rozwiązań do niczego nie prowadzi - też jest jasne. Zastanawia mnie jedno: po jakiego diabła obaj kandydaci boją się o elektorat Napieralskiego, robiąc z siebie idiotów [Kaczyński większego o niebo]. Tak na dobrą sprawę, jeżeli ktoś jest na lewicy z racji poglądów ekonomicznych i światopoglądowych, to wybierze Komorowskiego, jeżeli zaś li tylko ekonomicznych - to Kaczora, zaś jeśli światopogląd dominuje - to nie zagłosuje, lub odda głos nieważny.

Teraz powinno paść pytanie : "Czy Paryż wart był mszy"

Jeszcze w kwestii tzw. wpadek Komorowskiego: małe pytanie a gdzie Komorowski stwierdzil, dopowiadając do tego zdania [poniekąd słusznego] - że z tego powodu będziemy wymuszali na Rosji pewne działania? O tym nigdy się nie mówi, to można robić nieformalnie. To stwierdzenie Kaczora było jak puszczenie bąka na balu dla wielkich świata i chwalenie się że właśnie coś się stało....

Zainteresowanym polecam wywiad dwóch Kaczyńskich - obaj to Jarki tylko jeden ad '09 / '10 a drugi to kampanijny...Pouczająca lektura.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam: problemem nie są Kandydaci, tylko stojące za nimi mafie, chcące rozkradać Polskę, obsadzać wysokopłatne posady i brać łapówki. Mafia stojąca za Bronisławem Komorowskim znana jest z większego rozmachu w tym względzie. Co więcej: jeśli ta sama mafia opanuje całe państwo, to znacznie łatwiej będzie jej kraść. Ja bardzo lubię Bronisława Komorowskiego – ale patrzę też, kto Go popiera. I jeśli taki np. gen.Marek Dukaczewski ogłasza, że otworzy szampana, jeśli wygra Komorowski – to tym, co chcą głosować, radzę: zamknąć oczy, zatkać uszy – i głosować na Jarosława Kaczyńskiego!

Janusz Korwin-Mikke

Nic dodać, nic ująć. Cieszę się że na niego(Korwina) głosowałem.

Nie podoba się? Trudno. Mnie nie zachwyca wizja powrotu kolesi z SLD do rządu.

Mnie też nie. Jednak za Kaczek tempo pogarszania się sytuacji w Polsce wyraźnie spadło.

Edytowane przez Roman Różyński

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ad FSO:

w kwestii Kaczki

i

To stwierdzenie Kaczora

Jakoś pamiętam, że kolega FSO wielokrotnie przypominał innym o odpowiednich formach pisania o innych ludziach i nacjach.

Gorączka kampanijna ogarnia już wszystkich? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje ponownie na jakiś czas otwarty.

Sondażowe wyniki wyborów:

TNS OBOP: Komorowski 53,1 proc., Kaczyński 46,9 proc.; SMG KRC: Komorowski 51,1 proc., Kaczyński 48,9 proc., Homo Homini: Komorowski 51,1 proc., Kaczyński 48,9 proc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

jeżeli się to sprawdzi, będę zadowolony. Na razie mam na odsłuchach wieczór wyborczy w TVN 24. Z drugiej strony wygrana Komorowskiego oznacza, tyle, że tak naprawdę albo P.O. podejmie wyzwania o jakich mówiła w wyborach [parlamentarnych], albo za ok. półtora roku będzie najdalej zamieszanie będzie tak dużo, że być może wyjdzie nam z tego kolejna rewolucja w parlamencie.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

A ja się niespecjalnie cieszę. Wybór tego człowieka wydaje się być dla mnie błędem. Zwłaszcza, że pochodzi on z partii chamów i prostaków, których z litości nie wymienię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Andreas: partia chamów i prostaków? Powiem tak - nikogo nie oceniam z "jakiej" partii pochodzi, tak samo jak to, że ktoś ma nieco inne pomysły na życie nie oznacza, iż jest chamem i prostakiem. Między nami, kilku przeciwników Kaczyńskiego wyciągnęło z ich życiorysów kilka ciekawych rzeczy i spraw... Nie mnie to oceniać. Same poglądy "nie chamów i nie prostaków" są dla mnie porażające, by użyć słów klasyka.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Niestety, musiałem zagłosować na Komorowskiego.

Tak zwane mniejsze zło. Szkoda, że prezydentem został przedstawiciel rządzącej partii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

FSO:

O tym nigdy się nie mówi, to można robić nieformalnie.

He? To nie żadna tajemnica, że przedstawiciele państw rozmawiają ze sobą o polityce prowadzonej z innymi państwami. JarKacz powiedział coś zupełnie zwyczajnego. Niebywała to była wypowiedź Bronka. Mam wrażenie, zę chciał się licytować kto jest większym rusofobem, albo zdystansować się na siłę od "przyjaciela Putina".

jeżeli się to sprawdzi, będę zadowolony

Na razie wygląda, ze można położyć myśląc, ze ma się Bronka za prezydenta, a obudzić w Rzeczypospolitej Kaczystowskiej :D W tej chwili z liczenia głosów wynika 1% różnicy, choć nadal na Komorowskiego. Przewaga z sondażu jednak szybko stopniała.

Powiem tak - nikogo nie oceniam z "jakiej" partii pochodzi

dobry żart ;) Ale jak by chodziło o partię Ziobry, Kurskiego i Macierewicza to byś oceniał ? Tylko Niesiołowski i Palikot ci nie przeszkadza :D ?

widowy7:

Niestety, musiałem zagłosować na Komorowskiego.
Tak zwane mniejsze zło.

Mniejsze? Kaczyński jest mniejszy! o parę dobrych centymetrów!

Szkoda, że prezydentem został przedstawiciel rządzącej partii.

Nie przesądzaj przed wyrokiem PKW ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
STK   
Przewaga z sondażu jednak szybko stopniała.

Rzeczywiście z ok 1% na ok. 1%.

Mniejsze? Kaczyński jest mniejszy! o parę dobrych centymetrów!

Kaczyński jest i mały i niski.

Zaraz wyniki z 45% okręgów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Bardzo uraził mnie dziś nasz Prezydent, mówiąc, że ''wygrała demokracja''. Bardzo uraził mnie, mówiąc o wyborze między ''Polską zacofaną'' i ''patrzącą wstecz'', a ''Polską nowoczesną''. Tym samym określił mnie, moją rodzinę i znajomych jako faszystów i przedstawicieli totalitaryzmu.

Od jutra zakładam opaskę ze swastyką i będę darł się na ulicy: 'Die Strasse frei...'

Mówiąc teraz szczerze, określając swoją postać, jako przedstawiciela demokracji, polskiej demokracji, jednoznacznie zasugerował, że Jarosław Kaczyński reprezentuje demokrację innego państwa tudzież jakiś inny system, który jednoznacznie mi się nasuwa na myśl.

Nie skomentuję tego, kto jest mały, bo to nie Kaczyński rozsyłał SMS-y 10 kwietnia, obrażające ś.p. Lecha Kaczyńskiego.

Mali moralnie są panowie z PO. Nie wymienię którzy, podpowiem, że jeden z nich bardzo lubi wibratory.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

STK:

Rzeczywiście z ok 1% na ok. 1%.

Żartowniś jak zawsze. Sondaże dawały od 3-7% przewagi Bronka.

Zaraz wyniki z 45% okręgów.

Nawet z 51%. Wygrywa Kaczyński.

Andreas:

Bardzo uraził mnie dziś nasz Prezydent, mówiąc, że ''wygrała demokracja''. Bardzo uraził mnie, mówiąc o wyborze między ''Polską zacofaną'' i ''patrzącą wstecz'', a ''Polską nowoczesną''.

Pociesz się, ze to w ramach tego, że "Zgoda buduje". Zresztą chyba się trochę pospieszył.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.