Jump to content

STK

Redakcja
 • Content count

  226
 • Joined

 • Last visited

About STK

 • Rank
  Ranga: Starszy wykładowca

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa - Polska

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Piraci z Karaibów

  Obecnie w kinach mamy kolejną, czwartą już część Piratów z Karaibów. Tym razem także 3D. Czy ktoś z Was już był w kinie i widział nowych Piratów? Są oni wedle tego, co czytałem oderwanie nijako od pozostałych części.
 2. Różnica polega w pieniądzach. Lepiej zrobić komedię za parę milionów i zarobić kolejne kilka milionów niż zainwestować w ambitne kino sporo pieniędzy nie wiedząc jaki będzie efekt. Chociaż Hiszpanie niedawno zrobili trochę horrorów i niektóre jak Rec nie wymagały mega nakładów finansowych, a zrobił ten film karierę na całym świecie. Polacy nie potrafią jak na razie robić dobrych thrillerów i horrorów. Niedawno wszedł do kin film "Uwikłanie", ale raczej nie zrobi międzynarodowej kariery. Niestety. Ale to dt. wszystkich naszych filmów. Może to też kwestia złej promocji, albo braku pieniędzy na nią?
 3. Operatorzy komórkowi

  Wczoraj poznaliśmy ofertę T-Mobile. Szkoda, że rozmowy za darmo ze wszystkimi są dopiero w abonamencie za 149 zł, w Play jest to dużo mniejszy próg. Myślicie mimo wszystko, że wejście T-Mobile wpłynie na jakość i cenę usług telefonii komórkowej w Polsce?
 4. [ciach] Jednak zapytam pod jakim względem Amerykańskie? Chyba wszystkie i tak są produkowane w Azji.
 5. Niestety ma zbyt wysokie wymagania na mojego laptopa, ale chciałbym kiedyś w niego zagrać, zwłaszcza, że lubię tę książkę. Wcześniej, aż takiego sukcesu nasze produkcje nie miały. Jednak chciałbym, byśmy tutaj porozmawiali o innych polskich grach znanych na świecie, a nie tylko o Wiedźminie.
 6. Dzisiaj chyba wybór oczywisty. Laptopy oferują taką jakość i moc, że dla 90% będzie to wystarczające. PC dzisiaj służą chyba głównie osobą, które potrzebują naprawdę mocnych komputerów do celów zawodowych.
 7. Chrome. Firefox jest popularny i większość internautów w naszym kraju go używa, ale czy słusznie? Ja używam Chrome, głównie dzięki temu, że lepiej radzi sobie z Debugami. Jest chyba także najszybszą ze wszystkich przeglądarek.
 8. Niedawno Minister Sikorski pozwał osoby, które wg niego znieważały go i pomawiały. Jest to pierwszy przypadek, gdy ktoś z polityków, wziął się za kulturę dyskusji w internecie. Przez to niektórzy wydawcy zablokowali opcję komentarzy w swoich portalach, jednak to tylko środek doraźny. Warto przy tej okazji wznowić dyskusję o kulturze dyskusji.
 9. Seria Cywilizacja

  Cywilizacja I i II są dostępne w wersji darmowe w Internecie, więc jeśli ktoś ma ochotę pograć zrobi to z łatwością.
 10. Ostatnio na świecie króluje nasz Wiedźmin 2. Pierwsza część tej gry podobnie jak i kontynuacja okazała się gigantycznym sukcesem. Czy nasi producenci gier mieli wcześniej podobne sukcesy? Na myśl przychodzą mi jeszcze: Painkiller Call of Juarez Graliście, w którąś z nich?
 11. Dziś PC odchodzą powoli w zapomnienie. Brylują komputery przenośne. Jakie są Waszym zdaniem najlepsze. Jakie są Wasze doświadczenia?
 12. Ludności mniej, kraj niezbyt bogaty i przyjazny jeśli chodzi o zasoby naturalne i warunki dla rolnictwa. Mimo to udało im się w pewnym okresie trząś całą Europą i najechać chociażby dużo większych i ludniejszy kraj jakim była RON w XVII w.
 13. Jeśli ktoś z Was zna progi punktowe na historię w poprzednich latach to proszę o podzielenie się nimi tutaj. Przydadzą się tegorocznym kandydatom.
 14. Wypalić nie miała, to był świetny populistycznie chwyt. Jego kampania była też dość intensywna i rozpoczął "walkę" z układem.
 15. A jak wygląda ochrona takiego wielkiego tankowca-kontenerowca? Czy nie byłoby taniej dla armatorów zrobić z nich pływające fortece zdolne do odparcia piratów?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.