Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   

Wchodzi pilot do kabiny pasażerskiej i mówi:

Szanowni pasażerowie, jeden silnik nam wysiadł, drugi działa w 30%. Już wyrzuciliśmy cały możliwy balast. Abyśmy mogli szczęśliwie wylądować na najbliższym lotnisku musimy poświęcić część podróżnych. Nie będziemy nikogo dyskryminować ani ze względu na kolor skóry, narodowość ani seksualną orientację.

Dlatego musimy być sprawiedliwi i idziemy według alfabetu. Do drzwi wyjściowych natychmiast niech się skierują:

Albańczycy, Arabowie, biseksualiści, Cyganie, czarni, następnie homoseksualiści...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Bóg stworzył najpierw mężczyznę, a dopiero potem kobietę?

Ponieważ w trakcie pracy nie chciał wysłuchiwać dobrych rad.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Autentyk. Wprowadzenie: czasem na ogólnym [kanał 19] , na CB, można usłyszeć różnych oszołomów, co to zaśmiecają kanał różnymi odgłosami... Obwodnica Krakowa, korek, na ogólnym słychać "Pysia, pysia, pysia....". Po chwili słychać:

- Nudny jesteś kolego, mów to od tyłu!

Po chwili milczenia: "Aisyp, aisyp, aisyp...." i ogólny śmiech wśród stojących w korku...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Coś dla starszych do pośmiania, a dla młodszych ku refleksji.

Czy już Ci sie zdarzyło popatrzeć na innych ludzi w twoim wieku z tym dziwnym uczuciem: Ja chyba nie wyglądam tak staro? Jeżeli tak, ten dowcip Ci sie spodoba ...

Siedziałam w poczekalni u swojego nowego dentysty i rozglądałam się. Zauważyłam na ścianie dyplom ukończenia studiów, na którym figurowało jego pełne imię i nazwisko. Znienacka mi sie przypomniał wysoki, przystojny, ciemnowłosy chłopak o tym samym nazwisku. Chodził ze mną do liceum jakieś 30 lat temu. Czyżby mój nowy dentysta był tym chłopakiem, w którym sie nawet trochę podkochiwałam? Jak go jednak zobaczyłam, szybko porzuciłam te myśli. Ten prawie łysy facet z siwiejącymi włosami, brzuszkiem i twarzą pełną zmarszczek był zbyt stary, by mógł być moim kolega ze szkoły. A może jednak?

Zapytałam go, czy nie chodził przypadkiem do X LO?

-Tak owszem, chodziłem i byłem nawet jednym z najlepszych uczniów, zarumienił się.

-A, w którym roku Pan zdawał maturę? - Zapytałam.

-W siedemdziesiątym szóstym – odpowiedział - Dlaczego Pani pyta?

-To Pan był w mojej klasie! - Powiedziałam zachwycona.

Zaczął mi sie uważnie przyglądać.

I następnie ten wstrętny, pomarszczony staruch zapytał:

-A, czego Pani uczyła?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Jarpenie znasz to:

Co to jest:

Stu prawników spiętych łańcuchami na dnie morza ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Co to jest:

Stu prawników spiętych łańcuchami na dnie morza ?

To jast Dobry początek!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

to nie dowcip - to autentyk, choć brzmi jak horror....

Jak powstaje niemiecka jakość? Dzieje się to w sposób następujący: najpierw z Chin czy Innego Tajwanu przypływają do Polski kontenery z częściami. Tr kontenery to takie jak można czasem na tirach spotkać. Wchodzą dwa na auto, czasem jeden. Potem jedzie to n.p. do Zgorzelca, gdzie Polacy owe części wkładają do tekturowych pudeł, nalepiają nalepki z kodem paskowym i napisem: Made in EU. Następnie ładuje się to na kolejnego tira, już "po bożemu", który jedzie do Hannoveru pod biuro i do magazynu - tam w zależności od wagi tego, albo ręcznie Turcy i inni, albo wózkiem przeładowują ten cały kram na naczepę tuż obok. Owa naczepa ma numery różne, ciągnik siodłowy [w żargonie "koń"] zwykle rosyjskie i jedzie z tym do Moskwy. Ze Zgorzelca papiery są kazachskie. Niemiec je sobie zatrzymuje wystawiając oryginalne niemieckie z poświadczeniem "oryginalności" które to w Moskwie [czy innym docelowym mieście] są oryginalnymi częściami n.p. Mercedesa wyprodukowanymi zgodnie ze standardami UE...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

secesjonista: tego nie wiem, natomiast takie papiery miał kierowca, być może jest coś jeszcze po drodze, jakaś foremka któa przerabia papiery ze względu "ułatwienia w podróży"

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Przyznam, że nie do końca wiedziałem, gdzie to umieścić, więc daję tutaj... Pamiętacie to?:

Jasne, że pamiętacie. A wczoraj przez przypadek znalazłem coś takiego:

Co najlepsze, tego jest więcej: http://www.youtube.com/user/historyteachers

Madonna, The Beatles, Lady Gaga, Blondie, Depeche Mode... tak też można opowiadać historię ;) Jak dla mnie sprawa absolutnie fantastyczna, a patrząc po komentarzach ludziom podoba się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Ponoć autentyk ...

Szanowny Panie,

Pragnę Pana poinformować, iż raz na miesiąc, gdy otrzymuję rentę, zbieram wszystkie rachunki dotycące opłat za mieszkanie i resztę mediów, wrzucam je do dzbana, mieszam i losuję trzy, z którymi idę na pocztę i opłacam.

Jeżeli Pańska Instytucja pozwoli sobie choćby jeszcze raz przysłać do mnie list utrzymany w podobnym tonie, to jej faktury na rok zostaną wykluczone z loterii.

Z poważaniem

Zdzisław Kwiatkowski

W odpowiedzi z Gazowni:

Informujemy, iż w przypadku braku wpłaty w terminie 14 dni od daty niniejszego pisma kartka z Pańskim nazwiskiem zostanie wrzucona do komory maszyny losującej, następnie Pańskie nazwisko zostanie wylosowane.

Głównymi nagrodami są:

1. Przerwanie dostaw gazu

2. Przerwanie dostaw renty

3. Wycieczka do najbliższego miejscowego Sądu Rejonowego

4. Wizyta miłych Panów z działu Windykacji, tudzież wizyta Komornika Sądowego

Zapraszamy do wzięcia udziału w loterii...

Bez pozdrowień

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Rozprawa rozwodowa:

- Dlaczego powódka zdecydowała się złożyć pozew o rozwód?

- Wysoki sądzie, mój mąż wyszedł z domu ponad rok temu po papierosy. Wrócił przedwczoraj i urządził mi karczemną awanturę, że zupa wystygła...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.