Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem się nie wypowiadać w pewnym wątku, ale uwag kilka...

Nigdy nie było mym celem rugowanie danych użytkowników z naszego forum.

Nie podejrzewam, że FSO zrezygnował z aktywności na naszym forum li tylko z racji mej bytności tutaj.

Podejrzewam, że nastąpiła rozmowa w kręgu Administracji i kolega FSO poszedł za głosem resentymentów.

Trudno...

Nie prowadziłem polemiki z FSO, jeno z jego niektórymi stwierdzeniami, a że lubił się wypowiadać w wielu tematach to i często natykał się na riposty.

Osoba która cytuje gazetę z lat 30-tych, a nie potrafi przytoczyć przez kilka postów jej poprawnej nazwy staje się mało wiarygodna, osoba która ze swadą wypowiada się o gospodarce w III Rzeszy, tylko na podstawie wspomnień Speera jest dla mnie śmieszna. Zwłaszcza osoba która deklaruje, że nie rozumie niemieckiego...

Konkluzja kolegi FSO, że wojna fińsko-sowiecka była pokojowym rozwiązaniem Stalina... powaliła mnie na kolana

Niech Balto rozwija swe koncepcje...

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Niech Balto rozwija swe koncepcje...

Twórczo je rozwija .....choć coraz częściej padają , w stosunku do niego uwagi typu ze jednego z swoich Kolegów zacytuje "....Powtarzam apel o niekarmienie trolla, dyskusja z Balto nie ma najmniejszego sensu...." , w sumie smutne bo jako Moderator na Historii zachowywał się bardzo przyzwoicie :mellow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie podejrzewam, że FSO zrezygnował z aktywności na naszym forum li tylko z racji mej bytności tutaj.

A to ja Ci secesjonisto nie pisałem kiedyś, z jakich powodów opuścił nas? W żadnym wypadku nie chodzi o Ciebie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na Historykach , serdecznie obsmarował nas niejaki Winnetou , to wprost obrzydliwe jak ten kolokwialnie rzeknę Matołek , czyli kolejne wcielenie długiej listy wodzów indiańskich ( od A do G ) potrafi żalić się i opluwać innych , na bliźniaczych tematach w obu poważnych Forach Historycznych , szczyt obrzydliwości i glupoty :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na Historykach , serdecznie obsmarował nas niejaki Winnetou , to wprost obrzydliwe jak ten kolokwialnie rzeknę Matołek , czyli kolejne wcielenie długiej listy wodzów indiańskich ( od A do G ) potrafi żalić się i opluwać innych , na bliźniaczych tematach w obu poważnych Forach Historycznych , szczyt obrzydliwości i glupoty :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Cytat z "Idioty" ( ale nie Dostojewskiego )

....Wypraszam sobie!

Nigdzie nie pisze, ze ktos jest niedobry! Gdzie w swoim poscie napisalem cos nieprawdziwego? Na historii remat o Historykach jesy popularny czy nie? No jest! W porownaniu z tym co ja pisze inni obrzucaja historykow blotem. Tego nie widzisz? mam powklejac tu co userzy pisza o tytejszych modach. To ci nie przeszkadza, tylko mnie sie czepiles?

A nie jest tak, ze jeden z userow robi sobie jaja dowcipkujac bez zenady?

I to ja jestem ten zly?

Nie napisalem nic co nie byloby prawda i nic co mogloby byc obrazliwe! ....

Gieronimo jako żywy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Lancaster, ja na Twoim miejscu bym uważał. Zobaczysz, dorwie Cię i oskalpuje!

Wątpię ,

wszak Geronimo , Winnetou , etc , raczej należeli do wrogich plemion wiec wpierwej się oskalpują sami ( czy aby na pewno ? Karola Maya czytałem dawno, dawno temu , niech forumowy specjalista d/s indiańskich Capricornus mi to wyjaśni , o ile zechce ) , a tak poważnie pisanina ww "czerwono -skorego "budzi u mnie odruch wymiotny , wszak to mexxa , co raz po raz obrzuca błotem wszystkich , bo zmienia nicki jak rękawiczki , wręcz obraza nas "myśląc "ze nikt tych jego żałosnych klocków nie rozpozna <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   

Na Historykach , serdecznie obsmarował nas niejaki Winnetou

Eeee tam zaraz obsmarował; reklamę zrobił. Nie ważne jak piszą, dobrze czy źle, byle adresu strony nie mylili :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Znaczy zamknęli na 48 godzin?

A ja myślałem, ze to było popularne za PRL-u...

Moim zdaniem w ramach retorsji Albinos też powinien zamknąć ten temat i też przynajmniej na 48 godzin!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salvusek   

Ja też coraz mniej piszę na historykach. Choć moderatorzy krzywdy mi nie zrobili to jednak "absolutyzm oświecony" na tym forum jest mocno irytujący. Do moderatorów nic nie mam, ale faktem jest, że to kółko wzajemnej adoracji czasem monotematyczne. Z niektórymi nie da się w ogóle dyskutować. Ale cóż, trochę czasu w to forum włożyłem, było miło ale powoli miło się kończy. Ban dla Gronostaja też był mocno niesprawiedliwy. Ale w końcu to oświecony absolutyzm, którzy lansują piewcy demokracji. Ten oto paradoks zawsze zdumiewał mnie na tym forum. Nie da się ukryć, że jest tam tez coraz nudniej. Tylko balum utrzymuje spam na swoim poziomie. :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Śledzę sobie ten wątek, śledzę, no śledzę :)

Moja opinia o Historykach jest jak najbardziej pozytywna. Z tym że ja jestem raczej "czytaczem" tamtego forum. A z powodu, że na ogół interesują mnie raczej "technikalia" historyczne, nie zaglądam do działów typu Mównica.

Ale widzę, że niektórzy z przedmówców niejako używają imion (nicków) pewnych userów czy moderatorów z Historyków. A że nie są oni na Historii i nie mogą polemizować z opiniami na ich temat, uważam że jest to nieco.... hmmm. niegrzeczne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A że nie są oni na Historii i nie mogą polemizować z opiniami na ich temat, uważam że jest to nieco.... hmmm. niegrzeczne?

Solidaryzuję się z opinią Widiowego. Wypada zastanowić się, czy nasze forum ma służyć merytorycznej dyskusji, nawet w formie otwartej polemiki pomiędzy osobami o bardzo różnych poglądach, czy raczej obgadywaniu moderatorów i użytkowników?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.