Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Andrzej

Ulubiony polityk

Recommended Posts

mer   

Hmm...znam się troche na politykach polskich...są też jacyś mi znani z Angli - nazwisk nie pamiętam. W każdym razie osotatnio były wybory partii - dwie mianowicie - jedna, co jest wrogo nastawiona do Uni Europejskiej [coś jak konserwatyści] oraz ci, którzy jak najbardziej przyjmóją innych mieszkańców z pozostałej części Europy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Andrzej   

To ja wymienie swoje typy:

a) z polskich:

:) Marek Kotlinowski

:) Stanisław Michalkiewicz

:) Zyta Gilowska (chociaż ona już obecnie nie jest już politykiem)

B) z polskich nieżyjących:

:) Roman Dmowski

:P Władysław Grabski

:P książe Ksawery Drucki-Lubecki (mało znany, ale uwżam że warto z niego brać wzór)

Wbrew wielu polskim politykom nie jestem wielbiecielem jednego pana od kasztanki, a co więcej oceniam go jak i jemu pokrewnych zdecydowanie niegatywnie.

c) z zagrnicznych:

:) Ronald Wilson Reagan

:P Margaret Thatcher

:) George Bush (junior) z wątpliowościami

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek91   

Dla mnie najlepszym politykiem jest Zbigniew Ziobro. Wg. mnie najlepiej działający minister w rządzie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tomek91   

No co po pierwsze: Cieszy się dobrym zaufaniem opini publicznej, u notariuszy już dużo nie zapłacisz,chce wprowadzić wyższe kary dla pijanych kierowców, mafia w piłce jest zagrożona, są ostrzejsze kary dla rodziców bijących dzieci,

Przedtem nieźle działał w komisji śledczej ds. afery Rywina . I tak na końcu szef platformy Donald Tusk przyznał kiedyś ,że Ziobro byłby jedynym ministrem w jego rządzie z ministrów pełniących teraz funkcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
w4w   

Jan Rokita. To najlepszy mówca w Sejmie. A styl w jakim wygrywa potyczki słowne jest dla mnie imponujący. No i ma pomysł na Polskę. Co zrobił Dorn jako szef MSW? nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc brak mi na scenie politycznej wyrazistej, budzącej powszechne zaufanie, postaci. Ale w myśl zasady, że na bezrybiu i rak ryba, postawię na Tuska i Rokitę. Z tym, że Tusk nie nadaje się moim zdaniem na lidera, nie ma takiej charyzmy i osobowości jak Rokita. Byłem przed wyborami na występie Tuska w Szczecinie i zrobił wrażenie poczuciem humoru i pomysłami na Polske i za to go lubię. Jednak wyżej cenię Rokitę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie jest to Stefan Niesiołowski za to, że ma cięty i oryginalny język. Mistrz ciętej riposty i do tego jego genialna gestykulacja, jak tylko jest w TV to go oglądam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Niesiołowskiego lubie i w PiSie są więksi jak np. Zawisza i Kurski. Niesiołowski afer nie wyciąga wyssanych z palca i jest mistrzem ciętej riposty nie bał się iść do RM. Ale zdecydowanie najbardziej lubie Julie Pitere, bo ona sobie nie da narzucić w debacie czyjegoś zdania i też potrafi celnie odpowiedzieć, zdecydowana kobieta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.