Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Andrzej

Ulubiony polityk

Rekomendowane odpowiedzi

Hauer   
Dlaczego nie pozwalasz mi mieć swoich typów?

Przeciez pozwalam :wink:

Narzucasz mi i uznajesz moje za złe? Moja ocena jest MOJA i osobista.

Nic ci nie narzucam... jakies uczulenie masz na dyskusje? zobacz pierwsza strone. Jeden User napisał, ze jego ulubionym politykiem jest Ziobro i od razu ktos kto się z nim nie zgadzał rozpoczął dyskusje o Ziobrze.

Gdy ja podałem mój typ, tez od razu "mojego ulubieńca" skrytytykował jeden z moderatorów. Do głowy by mi nie rpzyszło oskarżac go z tego powodu, że "zabrania mi podac typ", albo, ze "narzuca mi". To normalne, ze sie dyskutuje, wymienia argumenty, wiec już nie przesadzaj, ze Ci sie krzywda dzieje.

Ja tylko wyraziłem opinie, ze to zadna charyzma rzucac "dewiantami" i z cynicznym usmiechem tłumaczyć,z ę to nie obelga. Jak wspomniałem na forum za to Bartoszewski zaraz by dostał warny, a może i bana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Prof. Bratoszewski- ok- wpsaniale, że taki silny i że wciąż w umysłowej formie, podziwiam go za to, ale on bywa niegrzeczny. Jego wypowiedzi potrafią być agresywne. Jego autorytet mam wrazenie,jako młoda osoba, jest poniekąd narzucany. Nikt nie neguje, że jest bohaterem- bo to fakt, ale tu mówimy o jego obecnej działalności, jeśli odbrze zauważyłam. I ta pozostawia pewne wątplwiości. Każdy ma prawo do krytyki- byle kulturalnej. Żadna postać nie może być otoczona jakąś ochroną i zakazem krytyki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dareknh   

Obecnie nie ma w Polsce takiego polityk którego bym popierał.

Głosuje najczęściej na Korwina choć nie do końca sie z nim zgadzam to i tak jest dla mnie najlepszy.

Dla mnie nr 1 polskie polityki był Bolesław Piasecki wielka szkoda że żył w czasach i systemach które nie dały mu możliwości zdobycia pełni władzy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Polscy żyjący: Bartosz Arłukowicz, Grzegorz Napieralski, Wojciech Olejniczak, Jerzy Wenderlich, Ryszard Kalisz, Katarzyna Piekarska, Bronisław Komorowski, Janusz Palikot, Donald Tusk, Krzysztof Kwiatkowski, Eugeniusz Kłopotek, Lucjan Żelichowski, Waldemar Pawlak

Polscy nieżyjący: Józef Piłsudski, Roman Dmowski, Edward Gierek (chociaż jego rządy miały wiele cech negatywnych)

Zagraniczni: Jose Zapatero ;) , Olof Palme :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co planuje sam José Zapatero niedługo będzie się nazywał José Rodríguez, proponuję się przyzwyczajać do nowej formy. ;)

Ta lista zadziwiająca jest... pod względem istniejących obok siebie dość sprzecznych nazwisk.

Zarazem muszą to być zaiste li tylko ulubieni politycy, a nie ci znani koledze skoro kolega nie wie, że Żelichowski ma na imię Stanisław, zaś Lucjan - to generał, a nie polityk i to z czasów II RP i nie Żelichowski, a Żeligowski.

Coś tu się poplątało...

*proponuję nie kopiować wszelkich informacji z gazeta.pl - bo to tam właśnie poseł Żelichowski dostał imię Lucjan, ktoś zrobił złą korektę.

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Ta lista zadziwiająca jest... pod względem istniejących obok siebie dość sprzecznych nazwisk.

A skąd wiesz, że nazwiska były kryterium wyboru? Może na przykład wygląd?

Zgodnie z tym co planuje sam José Zapatero niedługo będzie się nazywał José Rodríguez, proponuję się przyzwyczajać do nowej formy.

A tej historii nie znam. Możesz coś więcej podrzucić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czasowo nie w I Lidze , ale jeszcze zaistnieje Ludwik Dorn za wybitną inteligencje i humor , oraz Bronisław Wildstein ( może nie sensu stricto polityk ) za odwagę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wygląd to raz - zadziwiające by były gusta kolegi Łaszcza, dwa - co przy Żelichowskim robi mister -przeszczepów z Włoch? ;)

Jeśli nazwiska (czyli jak rozumiem: to co sobą reprezentują w polityce) co przy Pawlaku robi Palikot?

Nie znam kryteriów stąd wyrażam swe zdziwienie takim zestawem.

A tej historii nie znam...

To jeszcze nie historia, raczej próba uczynienia nowej rzeczywistości w Hiszpanii.

W tradycji Hiszpanii dziecko otrzymuje dwa nazwiska, a nazwisko ojca było rzecz jasna na ogół jako pierwsze, w życiu codziennym posługują się tym pierwszym.

Socjaliści uznali to za niespotykaną niesprawiedliwość, stąd ich projekt by nazwiska były w porządku alfabetycznym, chyba że rodzice zdecydowaliby inaczej.

Zatem jeśli to przejdzie zamiast José (Luisa Rodrígueza) Zapatero będziemy mieli José (Luisa Zapatero) Rodrígueza.

A bramki może będzie strzelał Fernando Sanz... ja jakoś wolałem Torresa. :)

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

i tutaj powinno być małe pytanie: ulubiony pod względem czego? Skuteczności? Tego, że robi wrzawę wokół siebie? Czy może coś jeszcze innego?

Jeżeli chodzi o robienie wrażenia "pod względem" to a i owszem Gadzinowski, a i owszem J K-M. Paru innych od bon - motów by się znalazło. Jeżeli chodzi o sensowność wypowiedzi, wiedzę tego co się mówi i o czym się mówi, to jednym ze znaczniejszych i jednym z pierwszych jest R. Kalisz, z innych to n.p. Grzegorz Kołodko. Pod względem wyglądu, ilości bań i tak dalej oceniać się nie podejmuję.

Poza tym najlepszy polityk, to jest taki o którym mało co słychać, jak już słuchać to poprzedza go informacja, że jest jednym z najbardziej znanych i znacznych, cenionych i poważanych w świecie / części wiedzy dotyczącej czegoś tam, zaś on sam od wielu lat zajmuje wysokie stanowiska. Ciekawe czemu o szwajcarskich ministrach i rządzie nie słyszy nikt a waluta i kraj trzymają się mocno.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

nie wiem, ale z drugiej strony u nas nikt chyba nie potrafi wskazać jakiegoś polityka ze Szwajcarii, o tamtejszych ekonomistach jest cicho, zaś sam kraj jakoś nie narzeka na finanse, kryzys i to wszystko co sprawia, że dziura budżetowa rośnie, waluta leci na łeb na szyję...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.