Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Wy i jedzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Estera   
koniecznie z młodymi ziemniakami posypanymi świeżym koperkiem

Zdecydowanie! Uwielbiam koperek. Średnio lubię kartofelki, ale młodesą na prawdę smaczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Odkop !

Świetny przepis na coś pizzopodobnego.

Bieremy ciabattę i kroimy wzdłuż. Teraz połówki kropimy oliwą, rozprowadzamy pesto ( jak jest trudno dostępne to używamy koncentratu pomidorowego ), kładziemy ser + to co nam się żywnie podoba.

Smacznego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

A ja jem wszystko, co ze stołu nie ucieka ;):lol: sam sobie kucharzę - moja ulubiona potrawa to pikantna kuchnia mexykańska (np. smażone na masełku kawałki filetow z kurczaka, czerwona fasola, groszek, ryż, przyprawy, sos, wszystko wymieszać i mniam, mniam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   

A ja mam ochotę na ostrygi i szampana.... :lol: Hmmm, kawiorek też by mógł byc. :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   
Najlepsze i tak są kluski śląskie z gęstym sosem, mmm, palce lizać... chef.gif

Pedros się zna na rzeczy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Wpierdzielam dużo sałatek, feta, oliwki, sałata, oliwa a do całości lampka czerwonego wytrawnego winka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

ogólnie lubię i sam robię pizzę i coś na bazie salatki greckiej. A tak ogólnie to jem wszystko byle nie bylo przeterminowane [prócz wymyslów typu watróbka, flaczki i in.]. Z ciekawych potraw:

- [kumpel do tej pory mi to wypomina] losoś wędzony z czekoladą popity zimnym nieprzegotowanym mlekiem

- [mój patent] ogórki kiszone, ryba w puszce [w oleju] do tego bylo na pewno mleko [i coś jeszcze, potrawa z serii na winie]

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

Hmmm... Zacznijmy od tego, że lubię jeść i martwi mnie, że zaczyna to być widoczne ;)

Jeżeli zaś chodzi o moje ulubione potrawy, to potrafię jeść przed 2 tygodnie dzień w dzień to samo, a jak mi się znudzi, to przerzucić się na coś innego i tak w kółko. Uwielbiam owoce morza, wszelkiego rodzaju sałatki, pierogi (ale tylko ruskie i najlepiej odsmażane), spaghetti, zapiekankę ze szpinakiem, Twistery z KFC (ostatnio za często :/), tortille, kebab i grzanki z masełkiem i z vegetą ;)

Nie lubię:

tłustego, trzęsącego się mięcha, które niestety serwuje mój dziadek, wszelakich pieczeni, golonki, żeberek, flaczków, większości zup, kaszy, pierogów z mięsem i marchewki :) No i nie trawię mleka w postaci normalnej, w kawie czy w nabiale jeszcze ujdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam owoce morza, wszelkiego rodzaju sałatki, pierogi (ale tylko ruskie i najlepiej odsmażane), spaghetti, zapiekankę ze szpinakiem,

To tak jak ja, oprócz owoców morza (nie lubię).

Nie lubię:

tłustego, trzęsącego się mięcha, które niestety serwuje mój dziadek, wszelakich pieczeni, golonki, żeberek, flaczków, większości zup, kaszy, pierogów z mięsem i marchewki ;) No i nie trawię mleka w postaci normalnej, w kawie czy w nabiale jeszcze ujdzie.

Prócz kaszy, uwielbiam wręcz wszystko, co wyżej wymienione, same dobre rzeczy ;)

A tak w ogóle, to zauważyłem, że najsmaczniejsze są rzeczy najbardziej niezdrowe...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
najsmaczniejsze są rzeczy najbardziej niezdrowe...

Bo wszystko, co przyjemne jest niezdrowe, niemoralne albo powoduje tycie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Ja pracowałem w ogrodzie a moja kochana żonka przygotowała obiad: Placki ziemniaczane z wędzonym łososiem i śmietaną. Posypane koperkiem.

No, palce lizać!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za ziemniakami a juz tym bardziej nie cierpię młodych ziemniaków. Ryb też nie lubię z mięs to najlepiej tylko kurczak. Warzywa i owoce to chyba jedyne coś co mogę jeść bez grymaszenia xD Słodkie też mało kiedy jem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.