Jump to content

Bryśka

Użytkownicy
 • Content count

  295
 • Joined

 • Last visited

About Bryśka

 • Rank
  Ranga: Starszy wykładowca
 • Birthday 09/14/1991

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa - Polska

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Oświęcim
 1. Wybory prezydenckie 2010

  Ja się tam cieszę,że się stało tak jak się stało. Nie przepadam za Jarosławem Kaczyńskim ..jako za politykiem...Uważam,że w jego kompanii było za dużo Tragedii z 10 czerwca i tak naprawdę jego kampania był czystą grą uczuć. A co do tej samej partii hm...Może to i lepiej warto popatrzeć na to z tej strony ,że skończą a przynajmniej powinny zakończyć się spory i prezydent nie będzie już wszystkiego wetował.No i hm.może warto zwrócić uwagę również na to ,że wybór na prezydenta Bronisława Komorowskiego spotkał się z pozytywną reakcją zagranicznych sąsiadów co na pewno wpłynie na politykę zagraniczną. Wydaje mi się,że prezydentura Jarosława Kaczyńskiego byłaby całkowitą kontynuacją prezydentury Lecha Kaczyńskiego,która jak wiemy ...obfitowały w ciągłe spory pomiędzy rządem i prezydentem.W wyniku czego miały miejsce czas dość komiczne i żenujące sytuacje.
 2. Książka, którą właśnie czytam to...

  Anna Świderkówna " Siedem Kleopatr" Jurgen Thorwald "Dawna Medycyna jej tajemnice i potęga" "Odkrywcy i rabusie starożytności." "Jawiszowitz podobóz Auschwitz"( moja perełka).
 3. Wybory prezydenckie 2010

  Zauważyłam ,że kampania prezydencka to przede wszystkim granie na uczuciach wyborcy ,żadnych programów ...planów tylko gra uczuć.
 4. Matura 2010

  Ustny polski 20/20.Mogę czuć się z siebie w jakiś sposób dumna.
 5. Matura 2010

  Eee czemu tak krótko? ..Tylko wiesz pozostaje jeszcze sprawa tego typu ,że po ponownym przeczytaniu tych książek chciałabym to jeszcze jak bardziej rozszerzyć i będzie kicha:P.
 6. Matura 2010

  Od wczoraj czytam wszystkie lektury do ustnego polskiego. Zatrzymałam się przed Innym Światem..i to jest najgorsze..jakoś nie mogę tej książki ...tak jakoś hm..no nieważne:D. I muszę jeszcze dzisiaj poskracać swoją pracę bo mi wyszły 4,5 strony...aa jak katarynka nie mówię ,żeby to zmieścić.
 7. Matura 2010

  Pewnie wspomnę .Heh,tak podobno jest najlepiej. Ja też mogę się pochwalić ( albo i nie) ,że jeszcze tak naprawdę nie zaczęłam...się na ten polski uczyć..a to tuż tuż..no cóż będę improwizować.. Tak,tak pisałam temat o Edelmanie..raz,że tematyka mi bliższa dwa ,że o Świętoszku niewiele pamiętałam.
 8. Matura 2010

  Wszystkie fajne i przerobione 1000 razy... .w ogóle ..dostałam w bibliotece książkę Edelmana..i zastanawiam się czy gdzieś jej tam w pracy nie przemycić.
 9. Matura 2010

  Rozszerzony angielski prosty?...ehh..ja tam nie wiem .... Hm..wiesz co szczerze powiedziawszy..mam nadzieję,że nie pożałuje tego wyboru. Jakąś tam znajomość literatury obozowej mam etc..także myślę ,że będzie dobrze . A pisał ktoś Wos dzisiaj?. Według mnie Wos był banalny.Oczywiście dla kogoś kto się cokolwiek uczył.
 10. Matura 2010

  Kalki gratuluje! Swoją drogą miałeś bardzo fajny temat ... Mój temat na ustny polski ". Przykłady zachowań ludzi w sytuacjach granicznych. Omów temat analizując postawy bohaterów literatury obozowej." Prosty? a u mnie w klasie właśnie narzekali..,że trochę pojechali...
 11. Matura 2010

  Eh...dziękuję Bavarski . Ustna matura z francuskiego zdana na 80% :0 16/20
 12. Matura 2010

  Ehh...swoją drogą matura to taki stress...jutro mam ustny francuski...a czuje się jakbym po prostu..nie no jakbym pół słówka nie umiała.
 13. Matura 2010

  Jarpenie widziałeś przelicznik UJotu? ...historia 2,5j polski 2,5.. matma 2..wos, język nowożytny itp 1,75. PS.Mój błąd nie na historię ale na judaistyke .
 14. Matura 2010

  Ja dla mnie to tam za dużo geometrii było... ale dla mnie zawsze wszędzie jest za dużo geometrii. Hm...ja liczyłam tylko zamknięte;p ...a z otwartych to hm..zazwyczaj mam taki głupi błąd albo niedopatrzenie ale zawsze jakieś pkt wlecą. W ogóle to jak słuchałam to niektóre osoby nawet % miały trudność obliczyć.
 15. Matura 2010

  Dzień prawdy :] po rozwiązaniu kilku arkuszy..czuje się jakbym z 3 lata się uczyła ..przynajmniej ttaka zmęczona jestem.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.