Jump to content
  • Announcements

• Jarpen Zigrin

Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Granat

Sport a Wy?

Recommended Posts

ArturJr   

Jak tylko pogoda pozwala to koszykówka (bo szybciej można zebrać ludzi niż na piłkę nożną, poza tym potrzeba ich mniej), a ostatnio na poważniej kalistenika.

Ja przynajmniej raz w tygodniu na orliku kopie sobie piłeczkę + jogging jeśli mam na to czas ;)

Hehe ja lubię oglądać ale tylko gdy występuje reprezentacja Polski - w jakiejkolwiek dyscyplinie.

Trzy lata temu zmieniłem piłkę nożną na koszykówkę.

Od września będą to występy w 3-ciej lidze, a w nogę od czasu do czasu na orlikach, wykorzystując to co się nabyło za młodu. :lol:

jancet   

Nie myślałem, że taki wątek istnieje.

No cóż, jeśli chodzi o sport w moim wykonaniu to sama idea rywalizacji w sprawności fizycznej mnie mierzi. Dlaczego silniejszy ma być lepszy?

Natomiast wręcz namiętnie uprawiałem turystykę kwalifikowaną - pieszą, górską, rowerową, trochę żeglarską. Jeździłem też konno.

Brydż jest fajny. Chętnie zgrałbym sportowo, czyli eliminując przypadek, ale do tego potrzeba ośmiu osób. Baz szans, nigdy nie udało mi się tak grać. Robrowo - i owszem, zdarzyło się i grać przez 17 godzin bez przerwy (poza tymi, gdy byłem "dziadkiem").

No ale obecnie mam chroniczne zapalenie stawów, więc jak dwie godziny poszukam grzybów w lesie, to i tak to odchorowuję.

W rywalizacji sprawności fizycznej nie zawsze wygrywa - silniejszy, skąd ten pomysł?

Chyba janceta w ogóle tego typu rywalizacja: "mierzi", choć to chyba zbyt mocne słowo.

Brywa   

Ja dość typowo - jeżdżę na rowerze i pływam. Najgorzej jest zimą, bo kolano odmawia już od lat posłuszeństwa więc narty odpadają, po śniegu jeździć rowerem nie lubię i tylko basen zostaje... 

Duuz   

A mi sport w niczym nie przeszkadza... inni mogą grać, pływać, skakać - w ogóle mnie to nie denerwuje ;)

Leoś   

Kolega odważny. 

Swego czasu miałem styczność z unihokejem. Bardzo niebezpieczny sport. 

Nic nie zastąpi piłki nożnej. 

2 godziny temu, Leoś napisał:

Kolega odważny. 

Swego czasu miałem styczność z unihokejem. Bardzo niebezpieczny sport. 

Nic nie zastąpi piłki nożnej. 

Niezbyt niebezpieczny. Grałem w podstawówce, niebezpieczne było tylko okładanie się kijami ale dobrze się zasłoniłem przed ciosem  i po ripoście przeciwnik zrezygnował z dalszej walki

Innych walk na kije nie pamiętam, w każdym razie grywaliśmy w to w podstawówce dość często i nikomu nigdy nic się nie stało, a w każdym razie nic poważnego.

Edited by jpsapieha