Skocz do zawartości

TyberiusClaudius

Użytkownicy
 • Zawartość

  2,128
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O TyberiusClaudius

 • Tytuł
  Ranga: Profesor wizytujący
 • Urodziny 06/29/2000

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Średniowiecze

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Cieszyn
 • Zainteresowania
  Archeologia, rekonstrukcja historyczna

Ostatnie wizyty

2,537 wyświetleń profilu
 1. Jakie relacje potwierdzają relację i istnienie Prokosza? Zaskoczyć Cię? Nawet po chrzcie nie było Polski.
 2. Odnośnie istnienia „lechickich władców". Co prawda w kontekście Długosza, ale jednak: http://jawia.pl/roczniki-czyli-kroniki-slawnego-krolestwa-polskiego/ Fantazmat lechicki w wydaniu hochsztaplera Bieszka: http://poznanieprzeszlosci.blogspot.com/2017/05/w-moje-rece-wpada-ksiazka-pana-janusza.html http://poznanieprzeszlosci.blogspot.com/2017/05/rozprawa-ze-sowianskimi-krolami-lechii.html
 3. Nie/ironicznie - proza, poezja, kultura, recenzje

  Joseph Conrad „Jądro Ciemności" tłum. Magda Heydel Wydawnictwo Znak Kraków 2011 str. 24 PS. Dwa pierwsze cytaty są krótkim opisem, a nie recenzją.
 4. Chciałbym Was zaprosić na mój nowy blog - Nie/ironicznie, gdzie publikuję moją twórczość, recenzuję książki oraz piszę o kulturze. Jeżeli przejadły się Wam dekadenckie recenzje z Lubimy Czytać i kolejne wypociny, które nie przedstawiają sobą większej wartości to, to miejsce jest dla Was stworzone! FP: https://www.facebook.com/ironicznienie/?ref=bookmarks Blog: https://nieironicznie.blogspot.com/
 5. Pierwsze odcinki "Korony Królów"

  Przykładem chały? Ja myślę, że przy rozliczanie się z trudną przeszłością spod znaku zdrady, jest zalecany wyższy poziom. PS. Tyberiusz nie wybierze „Kropki nad i", bo chwilowo ma po dziurki w nosie liberałów.
 6. Pierwsze odcinki "Korony Królów"

  Polega na tym, że z tego co wiem z krzyku rozpaczy niektórych „ultrasów" i własnej obserwacji, „na oko", nie odpowiadają one epoce.
 7. Pierwsze odcinki "Korony Królów"

  Kostiumy są straszne i ahistoryczne, wiec wszystkie rekoludki wiją soę z bólu. Tylko nie wiem o co chodzi, bo to przecież tylko głupia telenowela...
 8. Sondaże wyborcze

  Staram się być odpowiedzialnym człowiekiem, więc nie chcę dla siebie i dla moich dzieci i wnuków, by w Polsce panował zamordyzm z autorytarnymi ciągotami, chcący ujarzmić kobiety i wychwalający kuriozalną ideę wielgiej Bolzgi i tym podobnych prawicowych głupot. Śmieszne jest rekomendować PiS anty kapitaliście, anty Polakowi i człowiekowi sprzeciwiającemu się patriarchalnej kulturze gwałtu. #tylkopartiarazem
 9. Sondaże wyborcze

  Bezideowa, skompromitowana partia + nowsza skompromitowana partia + ledwo co przekraczająca próg wyborczy partia - chorągiewka = denna koalicja fatalnej opozycji.
 10. Sondaże wyborcze

  Jancecie, 0+0 =/=1 Poza tym nie ma efektu świeżości, ponieważ wszystkie partie fatalnej opozycji są dostatecznie skompromitowane. Jedyne co może powstać ze zjednoczenia opozycji, to takie same fiasko jak na Węgrzech.
 11. Sondaże wyborcze

  Może by i miał, ale poparcie to nie matematyka, gdzie dodaje się cyferki - to żyjący, myślący (w teorii) ludzie. Tak więc, nie powiedziałbym, że fatalna opozycja na jednej liście może dostać więcej niż PIS, ba, pewnie dostałaby mniej niż PO w pojedynkę.
 12. Narodowe Siły Zbrojne

  Apeluję, by secesjonista zapoznał się ze znaczeniem terminu „lewak", którego używa, nie znając jego znaczenia.
 13. Narodowe Siły Zbrojne

  Ja nie rozumiem po co polemizować z ziejącym nienawiścią, konserwatywnym entuzjastą NSZ-owskich faszystów?
 14. Narodowe Siły Zbrojne

  A wujek, czy kto tam od mojego dziadka był WiN-owcem. Powiesili go. I słusznie, bo był bandytą. Ideowcy? No, prawda. Z faszyzmem byli bardzo mocno związani. Do tego stopnia, że kolaborowali z Niemcami i mordowali Żydów, i są na to dowody. Te patriotyczno - bogoojczyźniane pokrzykiwania są śmieszne. NSZ nie było w AK. Samo AK potępiało NSZ i nazywało ich wprost faszystami. Pozdrawiam Lewak (od niedawna w pewnym stopniu sformalizowany)
×