Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Czego teraz słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

A mi odbiło, bo nawet KoRna sobie odpuściłem teraz i na okrągło słucham R+ (głównie płyta "Mutter").

[ Dodano: 2008-03-12, 21:39 ]

Jeszcze ICg WILL jest SUPER.

Zgadzam się.

Jeszcze ICg WILL jest SUPER. Ale nie ma co teledysk America jest wypasiony.

Rammstein w ogóle przykłada się do teledysków, a ten Ameriki traktowałem raczej na luzie, taka typowo antyamerykańska postawa :( Słucham R+ z powodów muzycznych (że tak to ujmę), nie politycznych (dodajmy do tego, że takie ironiczne traktowanie USA mi się trochę nie podoba, bo Amerika na pewno jest "wunderbar" w porównaniu np. z Polską :roll: ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

A ja słucham teraz Listy przebojów Programu Trzeciego i cieszę,że lista przeniosła się z piątku na sobotę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Do niedawna moj odtwarzacz mp3 brzemienny byl longplayami Toma Waitsa, Johna Cale, Jimiego Hendrixa et consortes. Od tygodnia wypiera ich Jeff Beck.

Ten czlowiek jest niesamowity.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Lanky, Pt. 1 - Syd Barrett

To w ramach przekonywania się do płyty Opel :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkelf   

W tym momencie Rob Zombie - "Dragula", a generalnie to Black Sabbath towarzyszy mi na każdym kroku :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dymuś   

A mi aktualnie na głośnikach leci Nightwish- Planet Hell :evil:

:peace: Aaaaaaa jedna z moich ulubionych utworów płyty Once! Marco i Tarja duet wspaniały duet którego neistety już nigdy w życiu na nowych krążkach NW nie usłyszę :cry: Ale mam Nettie i Netka plus Marco to już pobija wszystkie inne duety ;) Piękny utwór. Jukka na perkusji jak daję ostro! Mmm coś pięknego. Klawisze Tuomaska, text Tuomasa jest cudowny! Emppu na swej gitarze. No i piękny operowy głos Tarji który przyprawia mnei o ciary. na plecach. Kocham ten utwór i teraz przez najbliższe kilka godzin będę się nim katować :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kubag   

A ja se aktualnie słucham piosenki kabaretowej Jerzego Stuhra pt. "Śpiewać każdy może"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

The Smiths- Strangeways, Here We Come płyta z 1987 roku .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ostatnio non-stop chodzi za mną durnawy kawałek "Scotty doesn't know" w wykonaniu Matta Damona. Niby nic ciekawego w niej nie ma, ale jednak codziennie muszę przynajmniej parę razy jej posłuchać. Aby wyrównać poziom katuję się także "Barceloną" w wykonaniu Freddiego Mercurego i Montserrat Caballe, słuchając tego genialnego utworu aż mnie ciarki przechodzą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.