Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Czego teraz słuchasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Rammstein - Ich will

Rammstein - Amerika

I coś co kiedyś bardzo lubiłem:

Sidney Polak - Chorwat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Z ciekawości przeczytałem cały temat (bo wcześniej tego nie zrobiłem) i cosi jakisi takiego znalazłem:

Aktualnie słucham: Korn "Freak on a leash"

Tofik w którymś temacie pisał, że Albinos zaraził go sympatią do Korna - muszę przyznać, że mnie też ;)

To nie ja Was przekonałem, ale sam Korn to uczynił. Ja tylko zwróciłem uwagę na ten świetny zespół:lol: Jednak jeśli tak bardzo Wam się Korn spodobał to polecam kawałki takie jak:

A.D.I.D.A.S.

Blind

A najlepszą inwestycją byłaby pierwsza płyta Korna "Korn". Jak dla mnie absolutne mistrzostwo, aż sam sobie zaraz ją puszczę.

Tak się składa, że pierwsze płyty KoRna są najlepsze. Z podanych przez Ciebie jakoś "Blind" mi tylko przypadł do gustu, zdecydowanie bardziej wolę:

- Twist (mistrzostwo scatu, w ogóle mistrzostwo Davisa, postanowiłem się trenować w takim śpiewaniu o ile można to nazwać śpiewaniem :mrgreen: ),

- Daddy,

- Word up,

- Right now,

- Fake,

- Kill you.

Żeby trzymać się tematu, to powiem, że zrobiłem sobie małego miksa, tzn. słucham to co słuchałem (Mezo i "Ważne", Europe i "Final countdown",) dawno z tym co słucham teraz (głównie Sabaton z U2).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Tak się składa, że pierwsze płyty KoRna są najlepsze.

Zależy co kto lubi, a przecież "See You on the Other Side" też trzyma wysoki poziom.

A żeby nie było offa: Habakuk, mają kilka niezłych kawałków.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Mike Oldfield - The Hero

Celtyckie rytmy to to co tygryski lubią najbardziej :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Celtyckie rytmy to to co tygryski lubią najbardziej

Polecam Capercaillie i Clannad.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   
Polecam Capercaillie i Clannad.

Też polecam :mrgreen: , lubię i słucham jak najdzie mnie ochota (do tego obowiązkowo Carrantouhili), a poza tym fajny jest folk metal, właśnie słucham:

Otyg - Backahasten (nic nie kumam bo to po Szwedzku ale bardzo fajne :mrgreen: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Hedningarna- moje ostatnie odkrycie ,to fiński folk ale polecam .Myślę,że o "Kapeli Ze wsi Warszawa "nie muszę przypominać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

KoRn - Right now

Szczególnie podoba mi się teledysk. Kto chce jak gość rozwala sobie zęby młotkiem lub wkłada szczoteczkę do zębów do nosa, to niech sobie na YouTube poszuka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.