Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Złote Lwy Forum 2008 - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Estera   

W zeszłym roku stanęłam na podium w kategorii "Moderator roku". W tej edycji "Złotych Lwów" zajęłam miejsce najwyższe- nie ukrywam, że jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwa oraz dumna. Czuję, że doceniono moją ciężką pracę. Dziękuję Wam za głosy!

Równie ogromną radość sprawił mi Lew w kategorii "Dział roku". Moja ukochana perła: Rewolucja Francuska i Epoka Napoleońska jest ozłocona! Dziękuję za głosy na dział, który rodził się z pasją i dla pasji. Zaczynałam od kilku tematów. Epoka Napoleońska była w Czasach Nowożytnych. Tematów było coraz więcej. Przybywało ciekawych dyskusji. Z czasem ten poddział został wydzielony i dziś tworzy liczący ponad 5000 postów dział! W tym dziale są interesujące poddziały: np. Napoleon Bonaparte- także podzielony (dostał nawet pewne głosy w kategorii "Poddział roku") czy też jeszcze świeży projekt Encyklopedia Napoleonica. Encyklopedia zajęła nawet drugie miejsce w kategorii "Poddział roku", zaraz po takim olbrzymie jakim jest Powstanie Warszawskie. Młoda Encyklopedia została doceniona. Ale to nie byłoby możliwe dzięki tym, którzy ten dział tworzyli razem ze mną odkąd przybyłam na Forum i od czasu kiedy zostałam moderatorem. Dziękuję Wam drodzy użytkownicy za fascynujące dyskusję, zaangażowanie w dział, za współpracę, za pasję. Dziękuję Wam- piszącym w dziale Rewolucja Francuska i Epoka Napoleońska! Dziękuję Wam- czytającym Encyklopedię i przeglądającym ten dział! Dziękuję Wam- pasjonatom czasów rewolucji oraz Napoleona! Dziękuję Wam- pasjonatom innych okresów, ale zaglądającym do tego niezwykłego działu! Ten Lew jest Nasz! adam1234, Amilkar, Amon, Bavarsky, Capricornus, Gregski, Kadrinazi, Lu Tzy, Narya, Ovca.von.Kozic, Pancerny, Vissegerd, xlukass- nie sposób wymienić wszystkich, którzy tworzyli i tworzą oraz mam nadzieję będą tworzyć ze mną ten dział! Tych, których pominęłam z tego miejsca serdecznie przepraszam. Dziękuję Adminowi za wydzielenie Rewolucji Francuskiej i Epoki Napoleońskiej i za stworzenie poddziałów!

Było mi miło, kiedy zobaczyłam głos na Czasy Nowożytne. To mój drugi dział. Mam nadzieję, że kiedyś zacznie gonić Rewolucję Francuską i Epokę Napoleońską!

Dziękuję również za głosy na mnie w kategoriach, o których wyżej nie wspomniałam- w tych, w których znalazłam się w trójce, jak i w tych, w których punktów zdobyłam mniej. Dziękuję!

Wszystkim laureatom gratuluję, życzę Wam powodzenia!

Jeszcze raz dzięki!

:D;) :dance: :ja: :peace: :viva: :hooray:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Gratuluję Laureatom, naprawdę, naprawdę uważam, że wszyscy zasłuzyli na ZLF 2008r., za naprawdę ciężką pracę, a ci którzy są zaszczytnymi Laureatami, zdobyli naprawdę zasłużenie ten tytuł. I ci którzy otrzymali ten tytuł zasłuzyli na niego w więcej niż 100%.

[ Dodano: 2008-09-23, 14:17 ]

I cieszę sie razem z nimi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Dzionga ale ja pisałem samą prawdę ;)

Podziękowań część druga. Specjalne podziękowania dla bavarskiego, za oddanie na mnie głosu w kategorii użytkownika roku, mimo że i tak głos nie mógł zostać zaliczony, oraz za głos w temacie roku na temat o mojej ukochanej Woli. Nie myślałem, że może komuś aż tak się spodobać.

Miło także było widzieć, jak oddajecie głosy na II WŚ w Polsce i Wrzesień '39. Chociaż Wrzesień '39 to bardziej sukces ciekawego, jak tam tylko sprzątam :D Ciekawy naprawdę pięknie rozwinął poddział, czego najlepszym dowodem są ostatnio toczone tam dyskusje. A za założenie tematu o Ciepielowie... to trzeba mieć intuicję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Zamiast kwiatków (w płynie)

O sąsiedzie z Glasgow

(limeryk szkocko-śląski)

Pewien mieszkaniec Glasgow

Jak społ, to nogami wierzgoł

Kołdra zjechała

Na widok ciała

Sąsiadka wpadła - Oh! Let’s go!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Jako jeden z ubiegłorocznych laureatów, z całego serca gratuluję obecnym zwycięzcom i odstępuję miejsca na podium...

Pozostałym forumowiczom gratuluję aktywności na forum, ogromnej wiedzy, pozytywnego podejścia do świata, wielkiej miłości do tematyki około-historycznej i tego, że tworzycie tę niesamowitą atmosferę na forum. Dziękuję za to, że mogę w tym uczestniczyć :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Tylu lwów to ja w życiu na raz nie widziałem ;)

Oczywiście gratuluję i niech szmoc będzie z Wami :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Składam ogromne gratulacje wszystkim laureatom Złotych Lwów Forum 2008, jak i wszystkim forumowiczom, którzy tworzą to Forum. To co zrobiliście w ubiegłym roku konkursowy, przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Wielki, wielki szacunek i słowa uznania dla wszystkich.

Gratulacje dla Estery i Albinosa, drugi rok prowadzą swoje działy na jednym, wysokim poziomie, ale jeżeli Gnome , Narya i Dzionga dalej z takim zaangażowaniem rozwijać swoje działy to wybór w następnych Lwach będzie trudny.

Cieszę się, że Kadrinazi został użytkownikiem, naprawdę w padł na forum jak burza, i zawojował wszystkich swoją wiedzą, kulturą i życzliwością.

Dalej jestem pełen podziwu dla Tofika, ale jak już pisałem, nie będę Go wychwalał z obawy o wodę sodową...

O Vissegerdzie za dużo pisał nie będę, bo każdy wie co zrobił dla forum, szacuneczek.

Ja osobiście bardzo się cieszę, że dział Rzeczpospolita Obojga Narodów został zauważony przez głosujących, naprawdę daje mi to dużego kopa do pracy na przyszły rok. Piszę "pracy", a przecież to wielka przyjemność.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Dziękuję za wyróżnienie, ale ...

Ciekawy naprawdę pięknie rozwinął poddział, czego najlepszym dowodem są ostatnio toczone tam dyskusje.

Niszowy dział, do którego coraz częściej zaglądają sławni (Woj), rekonstruktorzy (graq), czy znany mod z dws-u (ściągnięty przez Albinosa) - Leuthen... Moja zasługa jest naprawdę niewielka ...

A za założenie tematu o Ciepielowie... to trzeba mieć intuicję.

Przypadek, drogi Albinosie. Temat ten intrygował mnie od dawna, znałem tzw. "Dokument Monachijski", zdziwiony byłem małym zainteresowaniem tym incydentem - a dopiero wtargnięcie (na kształt potężnego meteorytu ;) ) TomaszaN dopowadziło ten temat do burzliwego rozwoju. To z kolei spowodowało "wypłynięcie" kol. atrixa, dzięki któremu wzmiankowany TomaszN ma możliwość prowadzenia konwersacji. Jeszcze raz - dziękuję :dance:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Moja zasługa jest naprawdę niewielka ...

Ale to Twoje tematy wzbudzają największe zainteresowanie, to Ty jesteś w stanie rozmawiać tam niemalże na każdy temat. Ja jedynie staram się dbać o sprawy techniczne. Strona merytoryczna działu to Twoja zasługa ;)

Przypadek, drogi Albinosie.

Żeby takich przypadków jak najwięcej :arrow:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.