Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Konkursy i plebiscyty portalu "historia.org.pl"

Dział forum przeznaczony do prezentowania licznych konkursów i plebiscytów organizowanych przez portal "historia.org.pl".

Podfora

 1. Konkursy tematyczne portalu "historia.org.pl"

  Dział, w którym będą znajdować się informacje dt. Konkursów wiedzowych i facebookowych organizowanych przez portal "historia.org.pl".

  29
  postów
 2. Plebiscyty portalu "historia.org.pl"

  Dział forum przeznaczony do prezentowania i informowania o plebiscytach organizowanych przez portal "historia.org.pl".

  370
  postów
 3. Kadr historii - konkurs fotograficzny

  Dział forum przeznaczony do prezentowania i informowania o wielkim konkursie fotograficznym "Kadr historii" portalu "historia.org.pl".

  147
  postów
×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.