Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Gnome

Komunikatory jakich używacie i dlaczego?

Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   

Komunikatory internetowe jakich używacie i dlaczego?

Zapraszam do prezentowania swych typów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

A ja jestem dziwny i wcale nie używam, chociaż gadulca mam zainstalowanego, cóż poradzić dziwak ze mnie do kwadratu :mrgreen: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukass   

Czego się nie robi dla nabicia kilku postów :twisted: :mrgreen:

Ja używam tylko GG i dobrze mi z tym :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Gadu niby mam, ale jak pojawię się na nim raz na miesiąc, to znajomi są w szoku, kumpel ostatnio nawet upił się ze szczęścia :lmao: . Mam tylko po to, aby skontaktować się w nagłych sytuacjach. Niczego innego nie używam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Ja używam tylko GG i dobrze mi z tym :wink:

Akurat wersje starsze niż 7.7 dla mnie były całkowicie dziadowskie :roll: Na szczęście jest 7.7 i większych problemów nie ma (może z wyjątkiem tego, że serwer czasami szwankuje). Nie używam gg dlatego, że jest najlepsze czy coś, tylko dlatego, że jest najpopularniejsze (tzn. daje możliwość kontaktowanie się chyba ze wszystkimi znajomymi).

Do tego Skype, ale to raczej od święta i tylko do pogadania z rodziną zagranicą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja w ogóle nie używam. Przez komunikator najłatwiej się włamać do czyjegoś kompa. Poza tym, straszny pożercz czasu i upadek sztuki pisarskiej w narodzie :wink:

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Ja mam konnekta. Mnóstwo bajerów i ułatwień, do tego nie ścina się i nie blokuje tak ja gg :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
darkelf   

Ja korzystam z GG i Skype'a. GG jest fajne ze względu na stosunkowo dużą ilość emotek i prawie każdy ma GG. Skype jest fajny przy rozmowach na głos i wideo. A poza tym na Skypie można rozmawiać z całym światem, jest bardzo uniwersalany :wink:.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Ja mam konnekta i jestem bardzo zadowolona z niego. Korzystam już od jakiegoś roku i zdecydowanie wolę go od gadu gadu. Najbardziej w nim cenię to, że nie ma tych drażniących dźwięków jak na gadu gadu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Skype, mysle o msn. GG - raz, ze prawie caly czas mi wisial na lejcach, dwa - malo kto go ma z moich znajomych. Paskudny w dodatku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej w nim cenię to, że nie ma tych drażniących dźwięków jak na gadu gadu.

Możesz je sobie sama zamienić na te z konnekta, chyba.

Ja mam gg, dlatego, że najpopularniejszy :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Najbardziej w nim cenię to, że nie ma tych drażniących dźwięków jak na gadu gadu.

Ja używam gadu, tyle że bez dźwięku :) Ustawienia nie bolą dzionga :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Czego się nie robi dla nabicia kilku postów :twisted: :mrgreen:
Własnie! :mrgreen:

Ja używam Tlena, który jest kompatybilnym komunikatorem z GG. Jestem zadowolony z tego komunikatora, głównie dlatego, iż nie ma z nim jakichkolwiek problemów. Z Gadu-Gadu mam bardzo negatywne wspomnienia, gdyż ciągle był jakiś kłopot z łączeniem, z zapisaniem listy kontaktów itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.