Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mer

Zwierzaki

Rekomendowane odpowiedzi

jarek455   

Posiadam psa i dwie papugi, i muszę powiedzieć że ciężka praca to hodowanie papug, [... ciach] finansowa - psa :rolleyes:

A ja proponuję nie wciskać reklam, bo oczyszczanie forum z tego typu wstawek - to też ciężka praca.

secesjonista

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

U mnie zmiany.

Drakula w zeszłym roku dokonała żywota. Trzy tygodnie temu Łaciata Menda wyszedł wieczorem z domu i już się nie pokazał. Ciężko to przeżyliśmy bo to był kawał zacnego kota.

Została nam Figa i Mała Mi.

Figa lekko nie ma. Jest pod bezustannym atakiem.

149m64n.jpg

6dzpg2.jpg

No czasem można uspokoić skołatane nerwy i zmordowane ciało.

2e54dap.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Uznając, że mojemu Węgielkowi po stracie starszego kolegi, przydać się może młody kot, który go zaktywizuje, nieopatrznie wszedłem na strony adopcyjne kotów.

Dowiedziałem się, że:

- mam przedstawić wyniki badań dla kota, którego już posiadam

- badania nasze: na alergie

- udostępnić lokum by pokazać, że mamy balkon zabezpieczony siatką

- taką samą siatką ma być zabezpieczone okna uchylne

- przedstawić wszelkie badania i leczenia dla zwierząt, jakie kiedykolwiek posiadałem...

Zrezygnowałem z oficjalnej adopcji... niech się walą, zwłaszcza, że u pani od rygorów takiej adopcji, zabezpieczonego balkonu nie widziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fraszka   

Secesjonisto. Na olx jest pelno kotow. Ja sobie wymyslilam bialego, z niebieskimi oczami i od Sylwestra go mam. Kotka polroczna, od pierwszej nocy kumpelka mojej corki. Jedynie charakter ciut zbyt zywiolowy. Zapomnialam juz jak to jest miec mlodego kota. Funia to chuliganka, podstepnie czajaca sie na wszystkich, cwiczaca maratony o 4.30 rano. A ze to znajda z lasu, to apetyt jak u tygrysa. Lodowka to jej ulubiony przedmiot

Edytowane przez fraszka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

bialego, z niebieskimi oczami [...] to znajda z lasu,

Wyciągnęłaś z lasu małego żbika albinosa? :blink::o Nieładnie. :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Łaciata Menda się odnalazł! Był w szpitalu psychiatrycznym w Kocborowie.

Już jest w domu. Ponad pół koku przeżył na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości.

Naprawdę wszyscy sie ucieszyliśmy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nie widziałem szpitalnej dokumentacji a nie wiem czy mi pokażą bo musiałbym mieć jego upoważnienie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak mój: Koksik, Czarny, Gruby, Antracyt, Węgielek, Pikuś, Pikaluczina, Serdelek, Czarny Kloc - a to wszystko jeden kot. U mnie zajmuje pozycję: "podmajtka". Rządzi teraz angielski kot, który nawet nie zauważył, że w Sylwestra odpalają jakieś race i są wybuchy. Z angielską flegmą zignorował  te hałasy skupiając się na tym co przygotowałem na stół.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
krakus57   

Grzegorzu

 

Los  dał  Wam  " nowego  ducha "  do  Gniazda  Domowego -  swoistego  nowego Genius  Loci   . PIĘKNY -  cudowne  oczka .

Co  do  kotów  , nie  darmo były świętymi  zwierzętami .Są  one  wiernym odbiciem ... CZŁOWIEKA  i świetnie  go  WYCZUWAJĄ .

 

Zasadą jest ,że KOTY  "egzystują "  TYLKO u   człowieka   który  nim jest !!!!

 

Ps.  Z mojej  Kociej Trójcy Świętej ,  swoistą  flegmą  wykazała się -  podczas  głupawych fajerwerków   tłuszczy  -  najmłodsza  Linka  (  norweski leśny ) bowiem  totalnie  sobie  spała  , od  czasu  do czasu  otwierając  oczka , patrząc  z  niesmakiem  w  okno !  Natomiast  Grafit  schował  się  pod  wersalkę  , Pośrednie  stanowisko  zajął Brązek ( profesor  , nasz  najstarszy  kot )  który  zmieniał  pozycję   leżenia   w  zależności od  " intensywności "  hałasu .

 

Trzymajcie  się  Wszyscy ..razem -  Grzegorzu !

 

 pozdrawiam MJR

Edytowane przez krakus57

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.