Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Życzenia świąteczno-noworoczne

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   

Drodzy moi forumowicze wszystkich rang i każdego stażu!

Składam Wam Najserdeczniejsze Życzenia Świąteczne! Oprócz tradycyjnych Życzeń zdrowia i spokoju życzę Wam abyście w tym całym szalonym wirze przygotowań nie zapomnieli o tym co to są za Święta, i co symbolizują. Życzę wam abyście nie utonęli w tym zalewie superkomercji i znaleźli chwilę na refleksje dotyczące Świata, życia i nas samych.

Wesołych Świąt Kochani!

Dodatkowo naszym Administratorom życzę wytrwałości w tym co robią. Dziękuję, że zamiast imprezować, pić winówki i głuszyć dziewczęta w ilościach hurtowych chciało im się stworzyć coś co służy i sprawia frajdę wielu ludziom. (Ewentualnie jeśli są w stanie pogodzić obie rzeczy to gratuluje zdrowia i wytrwałości).

Moderatorom życzę aby nadal odwalali swoją naprawdę dobrą robotę z wyrozumiałością podchodząc do naszych dąsów.

Wszystkim użytkownikom życzę dużo weny twórczej, napędu do pogłębiania wiedzy i do dzielenia się nią. No i życzę odrobiny dystansu do innych i siebie samych aby nie eskalować awantur o duperele.

Jeszcze raz.

Zdrowych i Pogodnych (mimo deszczu) Świąt Bożego Narodzenia!

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Zdrowia szczęścia, pomyślności,

nie połykaj z karpia ości,

nie jedz bombek, nie pal siana

jedz pierogi, lep bałwana,

a w sylwestra pij do rana.

Tego wszystkiego życzę Wszystkim :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Czy się poprawił tego nie wie, ale i tak życzy wszystkim wszystkiego najlepszego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fodele   

Drodzy Forumowicze,

bardzo mocno dziękuję za życzenia świąteczno-noworoczne! Wszystkie!

Ogromnie mi przykro, że nie odpowiedziałam na nie w porę. Po raz pierwszy w tak newralgicznym okresie byłam kompletnie odcięta od wszelkich źródeł komunikacji (internet, telefon). A wszystko to z powodu przeprowadzki, którą przeprowadzałam z początkiem grudnia. Konkretnie 8 grudnia złożyłam podanie o przeniesienie telefonu i JUŻ dzisiaj operator podłączył mi linię! W najczarniejszym scenariuszu nie przewidywałam takiej wersji.

Mam nadzieję, że spędziliście Święta życia i że 2012 rok zastał Was wszystkich w zdrowiu i pełni szczęścia. No i "trwaj chwilo"!

Wiem, że zdecydowanie za późno, ale szystkiego co najlepsze również ode mnie!!!

fodele

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Żeby już nie zakładać nowego tematu po prostu "odkopię" ten. Nie lubię składać życzeń. Nie dlatego, żeby to dla mnie miało być coś mało ciekawego, jakiś przykry obowiązek czy też coś w tym guście. Nie. Po prostu zawsze to, czego naprawdę chciałbym życzyć, gdzieś mi umyka. Nie potrafię ubrać w słowa tego co w głowie. Jak to w "Czterech pancernych..." mówił Grześ: "Słów mało, wódki mało, serca bardzo dużo". A już tak via sieć/telefon to szczególnie. O wiele bardziej wolę osobiście, twarzą w twarz. Ale że innej możliwości nie ma... Życzę Wam Moi Drodzy wszystkiego najlepszego. Mnóstwo zdrowia (jak jest zdrowie to i wszystko inne jakoś się ułoży), szczęścia, radości na co dzień i od święta, satysfakcji z tego co robicie, realizacji marzeń (może nie wszystkich, bo to jednak warto, żeby człowiek miał do czego dążyć), samych dobrych pomysłów - no i żebyście znaleźli czasem trochę czasu, aby na forum zajrzeć (w zasadzie to i sobie mógłbym tego życzyć ;) ). I niech te Święta przyniosą Wam chociaż trochę odpoczynku. Tak fizycznego jak i psychicznego. Najlepszego :) :xmas:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja takoż nie lubię, a poza tym obecnie jestem przynależny do warstwy niewolniczej i z rzadka poluzują mi łańcuch kuchenny tak bym mógł dosięgnąć klawiatury - zatem krótko...

Albinosowi - by odkrył to co jeszcze nieodkryte w biografii Wiwatowskiego i napisał wreszcie książkę pokazującą i powstańca i naukowca i człowieka

fodele - by przypadkiem odkryła na Krecie coś na miarę Schliemanna dzięki czemu uzyska środki na fundację "Zaopiekuj się swoim kocim sąsiadem", i by nie ustawała w poszukiwaniu polskich tropów w Grecji, któż wie: może Aleksander Wielki był z pochodzenia Polakiem (skoro Kolumba się o to podejrzewa)

gregskiemu - by towarzyszący mu "elektrycy" nigdy nie musieli interweniować, a zdrowy rozsądek nigdy go nie opuszczał, dzięki czemu na forum będzie mógł w "krótkich marynarskich słowach" wyrazić to co innym zabiera wiele, sążnistych postów

Tomaszowi N - by rozwiał wszelkie niejasności co do Ciepielowa, wydał kolejną pozycję o wrześniu, i znalazł wreszcie odpowiedniego interlokutora do dywagacji o metafizyce i prawdzie absolutnej

harry - by celnie opowiadał nam o pruskich (i nie tylko) wojakach i prostował nasze błędy co do pewnych inkwizytorów

bavarsky - by prezentował nam świat przez swój obiektyw i wreszcie rozjaśnił sprawę Traugutta

Kadrinazi - za to że robi tę uprzejmość i informuje nas o swych poczynaniach na swym blogu, zwłaszcza o tych tematach gdzie nie ma Szwedów, Szkotów itp.

Bruno Wątpliwemu - by pozwolił sobie wątpić nie tylko w wypowiedzi swych ideowych dyskutantów

Jackowi Sparrow - by tata zaszczepił w nim swój zdroworozsądkowy krytycyzm i poczucie odpowiedzialności za własne poczynania bez oglądania się na innych i państwo

Furiuszowi - by odkrył zagadkę wczesnośredniowiecznych koni

Andreasowi - by odbył spektakularny skok spadochronowy w ramach rekonstrukcji D-Day i by pamiętał o dotrzymywaniu słowa

lancasterowi - by uwierzył, że Litwini to ludzie tacy jak my, a dyskutować można nie tylko o gorących tematach około-politycznych, i by wreszcie udowodnił pochodzenie pana R.

mariuszowi 70 - by z mniejszym zacięciem podchodził do spraw ideowych

puella - by częściej pozwalał sobie dookreślić nasze mylne wyobrażenia o pewnych aspektach starożytności

Amica - by częściej dzieliła się swą wiedzą w zakresie identyfikacji i szukanej literatury, co dla nowych forumowiczów poszukujących szybkiej odpowiedzi - jest nieocenione

Narya - by powrócił do rozpoczętych dyskursów o aspektach komunizmu i związanej z tym ruchem historiografii

lucyna beata - by opracowała wreszcie materiał o dobrych gadach i pokazała nam jego próbki

Speedy - by zawsze pozostawał takim merytorycznym szczególarzem

maxgall - by dodał coś nowego o zwyczajach morskich i czy trafił na coś więcej o funtcolu ryskim

atrixowi - by odkrył co kryje się za Ciepielowem i miał większą ostrożność przed kategorycznymi stwierdzeniami o cudzej głupocie

Jarpenowi - za jaśnie oświecone nam panowanie, które pozwala nam pleść duby smalone na tym forum

I wszystkim innym - co chcą i czego nie chcą - bo jak się spełni to cóż będą robić i o czym marzyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Jako że "niewprawnym w mowie i niewprawnym w piśmie" nie będę długo się rozwodził.

Zdrowych i Wesołych Świąt!

Przeżyjcie ten czas spokojnie, dobrze i mądrze (oczywiście każdy wedle własnego pomysłu)

Pozdrawiam z 25:55 S, 03:10 E

PS.

"Elektrycy" wysiedli (razem ze sprzętem pomiarowym) ponad tydzień temu na Mauritiusie. Na szczęście nie musieli do nikogo mierzyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amica   

t7719.gift7719.gift7719.gif

Ja, Amica, zwana dalej Życzeniodawcą, proszę Was, zwanych dalej Życzeniobiorcami, o przyjęcie, bez zobowiązań wynikających z treści lub domniemanych, o zaakceptowanie moich najlepszych życzeń przyjaznych dla środowiska, odpowiedzialnych społecznie, poprawnych politycznie, bezstresowych, nieuzależniających, niedyskryminujących obchodów święta przesilenia zimowego, przeprowadzonych według najlepiej odpowiadających Życzeniobiorcom tradycji lub przekonań wynikających z preferowanej przez Życzeniobiorców religii czy też tradycji świeckich, z szacunkiem dla religijnych/świeckich tradycji/przekonań osób trzecich lub dla ich ewentualnego przekonania o braku konieczności uwzględniania jakichkolwiek tradycji - religijnych, bądź świeckich.

Życzeniodawca, chciałby życzyć Życzeniobiorcom sukcesów finansowych, spełnienia osobistego i braku komplikacji natury medycznej w związku z nadchodzącym końcem uznanego ogólnie roku kalendarzowego 2012, respektując jednocześnie wybór jakiegokolwiek innego kalendarza, wynikającego z przynależności kulturowej, bądź sektowej Życzeniobiorców bez względu na ich rasę, przekonania, kolor, wiek, sprawność fizyczną, wiarę, platformę komputerową lub preferencje seksualne.

Akceptując powyższe życzenia, Życzeniobiorcy zobowiązani są zaakceptować poniższe warunki:

1. Życzenia niniejsze mogą być w każdej chwili poszerzone, uszczuplone, bądź wycofane całkowicie.

2. Życzenia mogą swobodnie przekazywane dalej, pod warunkiem pozostawienia bez zmian oryginalnych życzeń.

3. Z powyższych życzeń nie wynika w żadnym stopniu obietnica faktycznego spełnienia chęci wyrażonych w tejże korespondencji.

4. Niniejsze życzenia mogą nie być wykonywalne w niektórych systemach prawnych, jak również niekoniecznie ograniczenia w nich wyrażone muszą być wiążące w każdej lokalizacji geograficznej.

5. Zakłada się, że życzenia te bedą całkiem dobrze spełniać swoją rolę w granicach rozsądku, przez okres jednego roku lub do czasu wystawienia

nowych życzeń świątecznych, w zależności od tego, która z tych okoliczności zaistnieje pierwsza.

6. Sprawa wymiany niniejszych życzeń lub wystawienia nowych pozostawiona jest do wyłącznej decyzji Życzeniodawcy.

t7719.gift7719.gift7719.gif

Edytowane przez Amica

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Ja ze swej strony za to życzę z całego serca wszystkim użytkownikom Forum, zarówno ''starej gwardii''(która przez parę ostatnich lat uczyniała moje życie bogatszym, za co chciałbym podziękować wszystkim, od Jarpena i Albinosa poczyniając, poprzez widiowego, Ciekawego, redbarona i mch90, a na gregskim, Tomaszu i secesjoniście kończąc. Jeśli kogoś pominąłem, proszę o wybaczenie, ale nie sposób tu wszystkich wymienić), jak i nowszym, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Ciepłych, radosnych, spokojnych, spędzonych w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, pojednaniu. Spełnienia wszystkich Waszych marzeń i osiągnięcia celów. I oczywiscie tego wszystkiego, czego sami sobie życzycie.

Wesołych Świąt!

$(KGrHqR,!p!E-1L86h)cBP3pHtv9hw~~60_35.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.