Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

youpendi   

O tak, szkoda, że Polak zrzucił na 2.18 <sic!!>, bo wtedy by miał srebro (dwie zrzutki, a miał trzy..) |też oglądałam na żywo|

I wielkie gratulacje dla Anity! :) Zmiażdżyła system - i to nie tylko rekordem, ale i sposobem złapania kontuzji ;) Mistrz! A Jóźwik&Szaranowicz osiem razy powiedzieli o tej Rosjance, co do dzisiaj była rekordzistką (na "L" się nazywała..): "b y ł a rekordzistka świata". Oni też są mistrzami ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Druga próba i rekord świata, coś wspaniałego. Oglądałem tą relację i do końca z niepokojem śledziłem jej losy. Ale jak się okazało nic nie mogło odebrać naszej reprezentantce złota i rekordu świata. NASTĘPNY cel powyżej 80 metrów!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A Jóźwik&Szaranowicz osiem razy powiedzieli o tej Rosjance, co do dzisiaj była rekordzistką (na "L" się nazywała..): "b y ł a rekordzistka świata". Oni też są mistrzami ;-)

Właściwie to na Ł bo Łysenko, ale co zrobić, kiedy na większych imprezach takich znaków się nie uwzględnia, a tym bardziej jej rodzimej, rosyjskiej pisowni :)

Cieszę się z medalu Anity Włodarczyk, ale lekko żenujące były jej podskoki radości i wybieg na bieżnię, na której trwał właśnie bieg… Zaowocowało to kontuzją - dobrze, że swoim świetnym rzutem odstawiła konkurentki i nie musiała ponownie wchodzić do koła i narazić się na ,,poprawienie” kontuzji. Nie chcę być złośliwa, ale gdyby kózka nie skakała…

Była w stanie rzucić te 4 centymetry więcej i mielibyśmy okrągły rekord… Jednak ten i tak nieźle się prezentuje na tablicy, która wyświetlała rekordy Usaina Bolta. I Jamajczyk, i Polka dobrze prezentowali się na takim tle ;)

Jeszcze obił mi się o uszy wywiad z Anitą, w którym powiedziała, że zmotywowali ją organizatorzy. Spóźniła się chwilę na stołówkę i nie chcieli jej wpuścić, więc pokazła Niemcom na co ją stać! Sympatyczna dziewczyna, oby wiodło jej się jak najlepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
youpendi   

Żenujące? To było spontaniczne i strasznie syyyympatyczne. Nie było w tym nic żenującego.. -.- Zwykła, spontaniczna radość. I niezwykły pech.

Myślę, że wyjątkowo trudno byłoby rzucić dokładnie 4 centymetry dalej..

Dzisiaj już koniec.. następna jazda w zimie :D dwutygodniowa w dodatku..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

I tak najbardziej podoba mi się bramka Mrowca :D

Ruszyła Serie A, Juve wygrało 1-0 z Chievo, a mogło spokojnie strzelić 2-3 bramki więcej. Barca z Superpucharem Hiszpanii, i co najlepsze Ibra zagrał naprawdę dobre zawody(mam tutaj na myśli, że nie był samolubny).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że odgrzewam starego kotleta, ale dopiero teraz zauważyłem wpis Albinosa :P

Poza tym, idąc dalej tym tropem, to gdyby Owen przeszedł do Milanu, to biorąc pod uwagę wysoką średnią wieku piłkarzy Milanu, Owen byłby młody?

Biorąc pod uwagę średnią wieku piłkarzy Milanu- owszem byłby młody, jednakże pisząc, że Owen jest starym zawodnikiem nie kierowałem się średnią.

Bo jak dla mnie Owen zawsze był obok Inzaghiego i van Nistelrooya wzorem lisa pola karnego. Te 157 bramek w około 300 meczach w klubach i 44 w niespełna 100 w reprezentacji, nie wzięło się znikąd. Takiej umiejętności nie traci się.

Ano właśnie- był. Czy takiej umiejętności się nie traci to się okaże :lol:

Jestem sceptycznie nastawiony do tego zawodnika, co zresztą widać. Dopóki nie udowodni, że wrócił do formy nie zmienię swojego stanowiska, co nie znaczy, że odbieram mu jego wcześniejsze zasługi.

Komentując niedawne wydarzenia: APOEL w LM z trzema Polakami w składzie. Debreczyn, za którego mogłaby grać Wisła, gdyby pokonała Levadię również awansował. Ja nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Ano właśnie- był. Czy takiej umiejętności się nie traci to się okaże smile.gif

Ekhm... oglądałeś ostatnie mecze ManUtd :P ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ekhm... oglądałeś ostatnie mecze MenUtd rolleyes.gif ?

Nie, nie miałem tej przyjemności oglądać żadnego ligowego meczu w wykonaniu Owena.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ano widzisz, jakbyś pooglądał, z łatwością byś zauważył, że powoli wraca do dobrej formy, z wychodzeniem na pozycje nie ma na razie większych problemów, ostatnio piękne wyjście do podania Naniego i bramka.

Tymczasem mieliśmy dzisiaj losowanie grup LM:

Grupa A: Bayern Monachium, Juventus Turyn, Bordeaux, Maccabi Hajfa.

Grupa B: Manchester United, CSKA Moskwa, Besiktas Stambuł, VfL Wolfsburg.

Grupa C: AC Milan, Real Madryt, Olympique Marsylia, FC Zurych.

Grupa D: Chelsea FC, FC Porto, Atletico Madryt, Apoel Nikozja.

Grupa E: Liverpool FC, Olympique Lyon, ACF Fiorentina, Debreczyn VSC.

Grupa F: FC Barcelona, Inter Mediolan, Dynamo Kijów, Rubin Kazań.

Grupa G: Sevilla FC, Glasgow Rangers, VfB Stuttgart, Unirea Urziceni.

Grupa H: Arsenal FC, AZ Alkmaar, Olympiakos Pireus, Standard Liege.

Za: uefa.com

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Wspaniałe losowanie po raz pierwszy od bardzo dawna nie da się przewidziec pewniaków po za grupą C, gdzie Real i Milan nie powinny mieć problemów. Najbardziej interesuje mnie jak spiszą się Bordeuax i VFL świetne w swoich krajach, czy zabłysną na arenie międzynarodowej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Nie da się przewidzieć? Manchester i Arsenal u siebie nie powinny mieć większych problemów, Barca z Interem też powinny awansować bez kłopotu. Ciekawe jak Bayern da sobie radę. Ostatnio mówiło się, że czeka nas powrót monachijczyków do wielkiej piłki, a tymczasem grają delikatnie mówiąc słabo. Juve w zasadzie też jest faworytem... Ciekawie może być w grupach C, D, E i G.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz, jakbyś pooglądał, z łatwością byś zauważył, że powoli wraca do dobrej formy, z wychodzeniem na pozycje nie ma na razie większych problemów, ostatnio piękne wyjście do podania Naniego i bramka.

Sezon pokaże kto miał rację.

Co do losowania- Arsenal i ManUtd mają chyba najsłabszych przeciwników, pomijając grupę G. Najciekawiej zapowiadają się konfrontacje Barcy z Interem(Ibra vs. Eto'o) i Realu z Milanem(Kaka). Natomiast drużyną, której będę przyglądał się najbardziej to Lyon. Przebojowo przeszli przez eliminację, potencjał ogromny i kto wie? Może półfinał? O tym, że mocno wierzę w Juventus chyba nie muszę pisać :P

PS Albinosie, co do postawy Owena może jakiś zakład? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.