Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepszy komentator sportowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie czy są ... Gdyby takie samorodne talenty były, to dały by się poznać nawet na mniej istotnych imprezach. Niestety( albo stety), Szpakowski to wciąż gwiazda w TVP i nie tylko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Szpakowski wymiata po prostu.

Kołtoń

Ten to ma gafy - "Holandia, która nie dyktuje warunków gry nie jest Holandią".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Szpakowski wymiata po prostu.

Taa, niestety nie dla mnie.

Ten to ma gafy - "Holandia, która nie dyktuje warunków gry nie jest Holandią".

Za te gafy i dodatkowo drobną wadę wymowy ja go właśnie lubię, poza tym ma niesamowitą wiedzą nt. Bundesligii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Taa, niestety nie dla mnie.

Dla mnie wielkie wydarzenia sportowe bez Szpakowskiego to nie to samo:)

Za te gafy i dodatkowo drobną wadę wymowy ja go właśnie lubię, poza tym ma niesamowitą wiedzą nt. Bundesligii.

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu miał problemy z wymówieniem słowa "strzał", domyślacie się, jakie słówko zamiast tego pojawiało się?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu miał problemy z wymówieniem słowa "strzał", domyślacie się, jakie słówko zamiast tego pojawiało się?

Tak, domyślamy się :lol: Najlepsze to było jak kiedyś powiedział, że do końca meczu zostały "czydzieści czy minuty", ale i tak go lubię :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Kiedyś zwolniono Szpakowskiego i jakoś nikt się nie wybił, Szpakowski wrócił i znów jest na czele. Wg mojego taty nawet gdy on komentował to wygrywaliśmy (mówił tak w czasie MŚ w 2002 r. gdy Szpakowskiego wywalono z roboty), a gdy nie komentuje przegrywamy. Nie wiem jak to jest, ja statystyk nie prowadzę, ale może ktoś prowadzi :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Moim zdaniem, w obecnych programach sportowych wyświetlanych w wielu różnych telewizjach nie ma komentatora, który komentowałby zawody w profesjonalny sposób. Po prostu się takiego nie "dorobiliśmy". Teoretycznie najbliżej ideału jest Mateusz Borek z Polsatu, ale nawet jego czasami nie mogę słuchać i wyłączam fonię w czasie meczu :mrgreen: Dariusz Szpakowski, uważany za najlepszego komentatora u nas w kraju, to już w ogóle dno i dwa metry mułu. Jak on komentuje, to już z góry wiem, że ciężko będzie mi się oglądało mecz :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Moim zdaniem, w obecnych programach sportowych wyświetlanych w wielu różnych telewizjach nie ma komentatora, który komentowałby zawody w profesjonalny sposób.

A Tour de France oglądałeś kiedyś na Eurosporcie? Jak dla mnie panowie komentujący ów wyścig robią to w 100% profesjonalnie. Oglądając relację z wyścigu tak na dobrą sprawę bardziej interesowało mnie to co mówią komentatorzy niż co się dzieje na trasie etapu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Jak dla mnie panowie komentujący ów wyścig robią to w 100% profesjonalnie.

A którzy to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Mateusz Borek z Polsatu

Chodząca encyklopedia piłki nożnej.

Lubię słuchać komentarzy Bohdana Tomaszewskiego(ale to legenda),Czesiu Lang pięknie mówi o kolarstwie,i jeszcze ta pani co komentuje narciarstwo alpejskie w TVP1(Lechowska,Lemańska)widać pasję,miłość do sportu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Do historii weszło: "... sześćdziesiąt tysięcy kibiców ... lało jak z cebra" :arrow: (był to komentarz z jakiegos wielkiego stadionu podczas niepogody, zapodany przez bodajże naszą największą gwiazdę komentatorską wszechczasów - Ś.P. Jana Ciszewskiego).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężko wskazać najlepszego, bo po prostu takiego nie ma. Borek mógłby być naprawdę dobry, gdyby nie ten jego szpan, to lansowanie się. Szpaku ma charakterystyczny, świetny głos i potrafi robić klimat. Jednak to co on wygaduje czasami woła o pomstę do nieba. Człowiek, który jest związany z piłką tyle lat wygaduje nieraz takie kretyznizmy, jakby pierwszy raz oglądał mecz piłki nożnej, nie znając jej zasad. Cała reszta, to cienizna, ludzie przy których się zasypia. Najbardziej mnie irytuje Iwański, który wciąż stara się naśladować Borka. Ja zawsze lubiłem starego Zydzia, fakt też gadał farmazony, ale nigdy nie zapomnę jak kapitalnie ze Szpakiem komentowali turniej olimpijski z Barcelony 92. Szpak po tym jak go wywali i wrócił, stał się cieniem dawnego Szpaka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.