Jump to content

deBeriere

Użytkownicy
 • Content count

  97
 • Joined

 • Last visited

About deBeriere

 • Rank
  Ranga: Technik

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. TV - źródło historyczne?

  Przeprasam reportaż... A już odpowiadając to taki oparty na źródłach, nie na domysłach, rozmowa z świadkami zdarzeń, pokazanie zdjęć, archiwalnych filmów, powoływanie się na aurotytety historyczne.
 2. Co czwartek gry w Wyborczej

  To prawda widziałem w GW. Myśle, że demówek by niedawali, byłolby to trochę śmieszne... Dlatego ja już gazetę zamówiłem, bo całkiem fajne gry w pełnej wersji się szykują.
 3. Wpadki Filmowe

  Bodajże zegarek u Jagiełły w Krzyżakach.
 4. Katyń film Andrzeja Wajdy

  Taki film głośny, tyle ludzi, a jak widać na zachodzie ocenani z pozycji dystanus bardzo słabo. Żadnych nagród o ile wiem, nawet niewidziałem w żadnej gazecie przeduków zachodnich komentarzy, a z pewnością by takie wydrukowano... Ten film jest chyba niezauważalny.
 5. Piraci z Karaibów

  A czy będzie IV cz., bo zakończenie daje takie szanse...
 6. Szkło kontaktowe

  Więc tak ja jestem pełen podziwu dla prowadzących gdy rozmawiają z ludźmi powiedzmy a la Radio Maryja. W tamtym radiu by takie wypowiedzi wycięli, niedopuścili do anteny, krytkowali, a na pewno niepadłoby zdanie, że szanuje Pani poglądy choć się z nimi niezgadzam.
 7. TV - źródło historyczne?

  Może i kiedyś będzie, nawet dzisiejsze Fakty mogą być źródłem historycznym. Co do TVPHistoria to pewnie, że to źródło i można się powoływać o ile jest to np. reportarz historyczny.
 8. Najlepsza/najgorsza reklama jaką widziałem w TV to...

  Mi się podobają przede wszystkim reklamy dowcipne, oryginalne i błyskotliwe. Np. Orlenu z vervą panie kierowco. Kampania reklamowa piwa Żubr. Początkowe reklamy Plusa z tym kabaretem. A pójdziesz ty mleka Łaciatego.
 9. Sport a Wy?

  Ja bardzo lubię biegać na nartach i tylko to w ogóle lubie zimą tak nawiasem mówiąc. Do tego lubię pograć w piłkę halową i w szachy na kurniku.
 10. F1 2007

  F1 Kibicuje Alonso, bo on kibicuje Realowi Madryt, a do tego jestem za McLarenem, albo właściwie byłem Hamiltona nieznosze, a sposób potraktowania go był ochydny, dlatego kibicuje BMW już nie tylko ze względu na Kubice.
 11. Husaria rusza na Wiedeń - Jedziemy na Euro

  Uważam, że stać nas na wyjście z grupy, no Polacy z teoretycznie silniejszymi grają znacznie lepiej patrz Portugalia czy Niemcy na mundialu. Potrafią się wtedy zmobilizować i gramy dobrze, a w grupie będziemy mieć tylko silniejsze zespoły teoretycznie od nas.
 12. Elimiencje Mistrzostw Świata 2010

  Ten Haeley czy jak się to pisze z Irlandii został królem strzelców eliminacji. Ten zespół jest 32 w rankingu FIFA to nie będą łatwe mecze Hiszpania się z nimi męczyła i to przeraźliwe. Gdyby wygrali z Łotwą i Islandią lub 2 x z Islandią byliby na Euro! Irlandia Płn. 3:2 (1:1) Hiszpania Dania 0:0 (0:0) Irlandia Płn. Irlandia Płn. 2:1 (1:1) Szwecja Szwecja 1:1 (1:0) Irlandia Płn. Irlandia Płn. 2:1 (0:0) Dania Noi co teraz powiecie?
 13. Reprezentacja

  Co do Vukovica to w kadrze bardziej przydatny byłby Cleber z Wisły oraz brazylijczycy z Legii ten Edson i Roger może o tym pomyśleć?
 14. Wydaje mi się, że przede wszystkim systematycznie. Najlepiej posiadać kilka dobrych opracowań i dużo czytać o historii.
 15. Nowa Szwabia

  A do czego niby ten kompleks miałby służyć? Po co te umocnienia przecież na tym terenie nic nie ma... Może inni się wypowiedzą...
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.