Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Narya

Jakie popełniono błędy w latach po 1989?

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz N   

uważam się za Ślązaka , ale jestem luteraninem - wychodzi żem niemiecki żyd jak malowanie

Nie. Po prostu jesteś cesarokiem z cieszyńskiego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

uważam się za Ślązaka , ale jestem luteraninem - wychodzi żem niemiecki żyd jak malowanie

Nie. Po prostu jesteś cesarokiem z cieszyńskiego

Pan Ojciec tak , ja to Wszechslązak od Odry ( historycznie Bobru ) po Brynicę ( historycznie po Tyniec ) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   

Temat tak "pocieszny", że czekać tylko aż będzie zamknięty ;) Tym bardziej że inicjator wydaje się być trollem :)

Niemcy oddali Śląsk prawie bez walki bo nie chcieli należeć do Niemiec

Chyba źle w zeszycie napisane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Historycznie Łużyce zaczynają się od Kwisy.

Historycznie wzorem Wszechukraińca Carantuhilla to ustaliłbym granice ojczystej Dzielnicy na Renie i Wiśle :lol:

ale spolegliwy jestem i poczekam , aż wrazie czego Germanie zaczną , by moja wersja historycznych granic Polski się spełniała ;):lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kk89   

Nie było lustracji i nie stworzono nowych służb. Wzorem ustawy lustracyjnej są Niemcy. Każdy polityk , radny , dziennikarz , sędzia , adwokat , policjant , kandydat na pracownika wywiadu musi przejść lustracje. Polityk który współpracował komunistami nie może wielu Landach być radnym , pełnić ważnych stanowisk , nie może pracować wywiadzie i ma zakaz korzystania z dokumentów. Sędziowie i adwokaci nie mogą wykonywać zawodu. Dziennikarze mogą pracować ale szef ma prawo ich zwolnić jeśli o tym nie wiedział i ma prawo ich nie zatrudniać i każdy dziennikarz ma obowiązek pokazać jeśli żąda tego szef dowodu że nie współpracować komunistami. Polsce nie zrobiono tego i powstało WSI czyli SB po rozwiązaniu ich organizacji zmieniło nazwę i wstąpili do WSI. Część nie wstąpiło bo popełniało czyny kryminalne i część wyrzucono za brutalność. Pozostała cześć wstąpiła do Policji a niewielka część tworzyła mafie. WSI powodowała afery gospodarcze np FOZZ i ukrywali tą aferę i nielegalnie handlowali bronią. Czechy tam zlikwidowano stare służby i stworzono nowe. Część agentów przyjęto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Polsce nie zrobiono tego i powstało WSI czyli SB po rozwiązaniu ich organizacji zmieniło nazwę i wstąpili do WSI. Część nie wstąpiło bo popełniało czyny kryminalne i część wyrzucono za brutalność. Pozostała cześć wstąpiła do Policji a niewielka część tworzyła mafie. WSI powodowała afery gospodarcze np FOZZ i ukrywali tą aferę i nielegalnie handlowali bronią. Czechy tam zlikwidowano stare służby i stworzono nowe. Część agentów przyjęto.

Czu Ty w ogóle czytasz to co piszesz? Albo czy wiesz co piszesz?

Bo dla mnie ( za Wańkowiczem ) to zwykły brekekeks.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kk89   

&

Sweet ,

co by nie mówić mam podwójnego magistra , dochody nieco wyższe niż średnia krajowa ( nie chwale się a stwierdzam fakty ) , uważam się za Ślązaka , ale jestem luteraninem - wychodzi żem niemiecki żyd jak malowanie , do tego rewizjonista pewnikiem , a i Mason ( pomagałem w wykończeniu ogrodzenia czyli cosik murowałem ) a i rower posiadam :) "cyklista" <_<

chłopino żeś rasista , to cie od myślenia nie zwalnia , pisz te glupoty gdzieś indziej - nie ma blogu dla antysemitów na stronach twojego ulubionego radyjka ???

FYI - tacy wybitni synowie rzymskiego kościoła jak Hitler i Himmler , są ci znani ?

O tym że Żydzi USA są bogaci świadczy Światowy Kongres Żydowski . Inne grupy etniczne też mają własne kongresy i organizacje ale ich kongres nie zbudza zainteresowania mediów i polityków. Na Kongres Żydowski przychodzą wszyscy politycy , przedsiębiorcy i naukowcy. Każdy kandydat na Prezydenta USA stara się zyskać poparcie organizacji Żydowskich. Obama pojechał do Izraela i tam bardzo pozytywnie wypowiedział się o tym kraju i za to media zrobiły mu kampanie Prezydencką i dostał od nich pieniądze. Kampania Obamy była najdroższa w Historii USA i cały czasz występował telewizji. Można to porównać do masowych plakatów Tuska. Zebrał najwięcej pieniędzy na kampanie i USA był nieznany. To pokazuje potęgę Żydów . Nieważne ile ich jest ważne kto posiada pieniądze. O tym że nienawidzą Polski i Chrześcijaństwa świadczy kilka faktów. USA notorycznie pojawia się określenie Polskie obozy i artykuły te sugerują że Polacy razem Niemcami kierowali tymi obozami . Te największe gazety i media USA od lat 90 piszą te artykuły . Przepraszają i znów piszą to samo. Polonia i rząd nie potrafią skierować sprawy do sądu i żądać odszkodowania. Gdyby to zrobili to zrozumieli by że pisanie tych rzeczy jest bardzo drogie i to samo robią Niemcy. Dzielnicy Chasydzkiej ich szkołach religijnych dochodziło do molestowania dzieci a media USA milczały . Gazeta NEW YORK TIMES gazeta bardzo chętnie pisała o takich przypadkach u chrześcijan. Gdy Żydzi to robili to milczeli na ten temat.

Edytowane przez kk89

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
O tym że Żydzi USA są bogaci świadczy Światowy Kongres Żydowski

chłopino ,

ty czynisz innym zarzuty ze są inteligentni , wykształceni a zaradni ? To ich plus a kto tobie tego zabrania , wymyśl coś , inwestuj z głową , zdobądź wpływy , załóż Światowy Kongres Czystych Polaków-Katolikow , i wywieraj naciski na USA i ich prezydentów :blink:

No chyba ze jak jesteś bogaty , wpływowy i potężny , to automatycznie zgodnie z regułami natury , dokonuje się na tobie obrzezanie , samoczynnie wyrastają pejsy , nos się wydłuża i rosną rogi .... a tak szczerze i na poważnie to FYI film Borat , to komedia , nie dokument bo z niego wydajesz się czerpać wiedzę o Żydach :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję Szanownych Dyskutantów, że - zgodnie z moją wiedzą - pan k, czyli w innym wcieleniu kk 89, ma już zablokowane konto. Myślę, że nie ma większego sensu wdawać się w dalszą dyskusję z nader swoistymi, zarówno pod względem treści, jak i formy, wypowiedziami tego użytkownika.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
krogulec   

Armia Czerwona nie wyzwalała Polski i prowadzała komunizm mordami , gwałtami i okradała ludzi. Nazistowskie pomniki i ulice zostały zniszczone . Pomniki i ulice komunistyczne znieważają ofiary komunizmu . Powinny zostać zburzone i każdy powinien mieć szanse je opluć i podeptać.Pomniki i ulice komunistyczne znieważają ofiary komunizmu . Pałac Kultury jest symbolem komunizmu i powstał na część mordercy i kryminalisty Stalina. Powinien zostać zburzony.Pałac kultury jest symbolem Stalinizmu i poniżenia Narodu .Po wojnie pomniki i ulice Nazistowskie zostały zniszczone i bardzo często zrobili to sami ludzie. Bardzo często te pomniki i ulice , flagi nazistowskie ludzie kopali i pluli na te pomniki. Niemcy było to samo. Gdy wyrzucali Orła 3 Rzeszy z budynków publicznych to wtedy ludzi kopali i pluli na ten symbol nazizmu. Prawie każdym regionie Niemiec ludzie zbierali się i palili symbole nazizmu i wrzucali je do ognia. Popiersia Hitlera ludzie niszczyli młotami . Dla każdego było oczywiste że trzeba zniszczyć pomniki i ulice nazistowskie.To samo powinno spotkać pomniki i ulice komunistyczne.Do dziś istnieją ulice , pomniki komunistyczne. Nie znanych powodów działa KPP która propaguje wbrew prawo zbrodnie Stalina i znieważa ofiary Katynia. Pochody 1 majowe powinny zostać zakazane bo propagują komunizm.

Edytowane przez krogulec

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję Szanownych Dyskutantów, że - zgodnie z moją wiedzą - pan k, czyli w innym wcieleniu kk 89, ma już zablokowane konto. Myślę, że nie ma większego sensu wdawać się w dalszą dyskusję z nader swoistymi, zarówno pod względem treści, jak i formy, wypowiedziami tego użytkownika.

Uprzejmie informuję, że - zgodnie z moją wiedzą - pan k powrócił.

Zatem musisz zmierzyć się z krogulcem.

Armia Czerwona (...)

Nazistowskie pomniki i ulice zostały zniszczone .

(...)

Niszczenie pomników nazistowskich mamy zakarbować na konto złej Czerwonej Armii?

Rozumiem, że prawdziwi Polacy woleliby je zachować?

"Pięć piw" w środku Warszawy i kwiaty?

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pan k powrócił.
.

Cóż, podziwiam u siebie to, że mimo wieku nie zanikła jeszcze u mnie umiejętność kojarzenia podstawowych faktów, a Albinosa podziwiam za to, że jego tolerancja wobec świata, ludzi, naiwnej agitacji politycznej i swoistych reguł gramatyki, tudzież stylistyki ma swoje granice. ;)

Rzecz została dosyć wcześnie wyłapana, zostały jeno ślady postów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.