Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Roshnise

Euro 2008

Moim zdaniem Mistrzem Euro2008 będzie:  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Hiszpania
      10
    • Niemcy
      3
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

No i tak jak sądziłem - Czesi wygrali, ale mieli spore problemy ze Szwajcarami. Wygrali właściwie całkowicie niezasłużenie. Coś większego pokazał tylko Sionko, niektóre jego rajdy były całkiem niezłe, do tego dużo biegał (choć pojawia się pytanie - po co?). Bramka strzelona trochę dzięki szczęściu, gdyby nie to, że Szwajcarzy ten jeden raz nie przysnęli to pewnie albo by zdążyli przyłapać Czecha na spalonym lub w jakiś sposób mu przeszkodzić. Samo uderzenie też nie należało do czystych. Szwajcarzy dominowali nawet wtedy, gdy przegrywali. Pomijam już dwie ręki Czechów (inna sprawa, czy rzeczywiście sędzia mógł dyktować rzuty karne dla Szwajcarii), ale Vonlanthen zdążył przez te kilka minut swojej gry zniszczyć najlepszą akcję tego meczu. Sama sprawa Freia bardzo pechowa, oprócz dramatu samego zawodnika, to także wielka strata dla zespołu - w końcu nie zagra kluczowy zawodnik Szwajcarii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi Szwajcarów, zaprezentowali się z dobrej strony. Co prawda sędzia nie podyktował dla Szwajcarów karnego , a szkoda. Czesi nie pokazali nic szczególnego. Szkoda mi w tym wszystkim kapitana Szwajcarów-Freia , który odnósł poważną kontuzję.

Czekam na wynik meczu Portugalia-Turcja, nieukrywam , że kibicuję tej drugiej drużynie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   
Czekam na wynik meczu Portugalia-Turcja, nieukrywam , że kibicuję tej drugiej drużynie.
Też byłem za Turkami ,ale niestety Portugalia była w lepszej dyspozycji,choć nie zachwyciła. Portugalia,nie grajac wielkiego meczu, była poza zasięgiem Turków. Dawno nie widziałem tak słabego meczy w wykonaniu Turków - oddali bodajże 1 strzał w światło bramki.

Jaki wynik meczu Polska - Niemcy typujecie? Ja myślę ,że będzie remis - 1:1 ,albo 0:0.

Na tych mistrzostwach kibicuję Włochom ( oczywiście nie licząc Polski) mam nadzieję ,że nawet bez Cannavaro Azzurri wygrają te mistrzostwa a przy tym pokażą kawał pięknego Football-u.Oczywiście Luca Toni królem strzelców!!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Chciałbym oglądać finał Polska - Holandia. Zawsze lubiłem piłkę holenderską, na każdej imprezie mistrzowskiej pokazywali bardzo widowiskową, ofensywną piłkę, i bardzo pechowo odpadali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Gdzieś po godzinie meczu usnąłem. To co widziałem to zdecydowaną dominację Portugalii (choć Turkowie potrafili się wyrwać z uścisku i podejść blisko bramki portugalskiej, choć czasami przekombinowywali). Ronaldo potwierdził, że jeszcze zostało mu trochę formy z tamtego sezonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oba mecze nuda. Widać wszyscy grają byle nie stracić, więcej szachów niż piłki nożnej. Na razie wygrywają tylko faworyci. Dzisiaj wygra Chorwacja i...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Oba mecze nuda

Bez przesady. Piłka nie polega na bieganiu od jednej do drugiej bramki i strzelaniu co chwila. Tak to tylko w Fifie/PESie :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ciebie zadowalają 3 sytuację na mecz i mała ilość widowiskowej gry to może i nuda to nie była, ale jak wczoraj byłem w kubie sobie oglądnąć ten mecz to ogólny marazm w trakcie niego, cała nadzieja w Holandii, która może zagra totalny futbol.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Jeśli Ciebie zadowalają 3 sytuację na mecz i mała ilość widowiskowej gry

Zdaje się, że w obydwu meczach sytuacji podbramkowych i strzałów było więcej niż 3. Przynajmniej tak wynika ze statystyk strzałów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli liczyć leciutkie strzały prosto w bramkarza jako sytuację to było tego ciut więcej. Mecz Portugalia : Turcja był równie porywający. Nuda, nuda, taktyka bierze górę nad grą w tych Euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Jeśli liczyć leciutkie strzały prosto w bramkarza jako sytuację to było tego ciut więcej.

A czego się spodziewasz? Co minutę strzałów w okienka, parad bramkarzy i 10 bramek w 5 minut?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ehh... to nie ma sensu, jeśli Ci się podobało proszę bardzo, jeśli przeżywałeś emocję proszę bardzo, jeśli oglądałeś wypieki proszę bardzo dla mnie atrakcyjniejsza wydawała się gra w piłkarzyki niż patrzenie na ten nudny mecz, zwłaszcza obie pierwsze połowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zgadzam się z Jarpen Zigrin. Niestety obecnie futbol tak wygląda. Gra się po to, by nie stracić bramki, a nie po to żeby bramkę strzelić. Doskonały przykład to gra Greków 4 lata temu.

Mnie również to się nie podoba. Jak się czasami ogląda puszczane co jakiś czas mecze Polski z mistrzostw 74, albo 82 to widać, że wtedy grano zupełnie inaczej.

Bez przesady. Piłka nie polega na bieganiu od jednej do drugiej bramki i strzelaniu co chwila. Tak to tylko w Fifie/PESie :]

Ale właśnie na tym powinna polegać piłka. :P Byłaby bardziej widowiskowa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Doskonały przykład to gra Greków 4 lata temu.

Owszem, Grecy grali chyba najnudniejszą piłkę na całych mistrzostwach.

Ale właśnie na tym powinna polegać piłka. :P Byłaby bardziej widowiskowa.

Dla kibica się to liczy. A drużyna się liczy zwycięstwo, nie to czy będzie widowiskowo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Ale właśnie na tym powinna polegać piłka. :P Byłaby bardziej widowiskowa.

Widowisko, tylko w meczach pokazowych, teraz piłką rządzi pieniądz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.