Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Roshnise

Euro 2008

Moim zdaniem Mistrzem Euro2008 będzie:  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Hiszpania
      10
    • Niemcy
      3
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

Oczywiście będę kibicował Hiszpanom, chodź w półfinale stawiałem na Rosjan.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Będę lubiał (lub nie lubiał) kogo będę chciał, i nikomu nic do tego ! Moje gusty sa moją prywatną sprawą.

Dokładnie tak, szykuje się na siestę, kupiłem hiszpańskie wino i już za parenaście godzin będę kibicował Hiszpanom, jeśli Ballack nie zagra to naprawdę poważne osłabienie Niemiec, znacznie większe niż Villi u Hiszpanów, oby tylko ten finał był ciekawy.

BTW. Super Express chyba też ma Niemieckiego właściciela...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

A ja baz żadnych podtekstów historycznych czy też innych będę kibicował Hiszpanom, ponieważ grają piękną piłkę, czego nie można powiedzieć o Niemcach, poza tym coś ostatecznie im się należy :wink: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Cruyff uważa się za mistrza świata '74, my możemy to samo zrobić z Euro 2008. Można założyć, że gdyby nie:

a) to, że Podolski się rozpłakał w meczu z Polską co nas rozczuliło i zdekoncentrowało,

B) sędzia w meczu z Austrią,

c) lekceważące podejście Chorwatów do nas

to wyszlibyśmy z grupy i zostalibyśmy mistrzami.

:wink:

A na serio, kibicuję Hiszpanom ze względu na Fabregasa, który za ten jeden mecz z Rosją, może być typowany w jednym szeregu z Senną i Villą na najlepszego gracza hiszpańskiego na tym Euro i jednego z najlepszych w ogóle na mistrzostwach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Znajdzie się tu ktoś kibicujący Niemcom??? Czyżbym była sama?

Ja tam nie jestem tendencyjny :razz: i kibicuję niemcom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

A ja liczę po prostu na ładny mecz. Jeśli Hiszpanie będą grać swoim stylem, a Niemcy swoją taktyką, to zapowiada się doprawdy ciekawie. Natomiast żadna z tych drużyn je jest tą, której bym jakoś szczególniej kibicował.

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Niemcom może i kibicowałbym gdyby grali jak dwa lata temu za Klinsmanna... teraz nie mogę na nich patrzeć. Chociaż to i tak wygląda lepiej niż w 2002. Niemniej dzisiaj będę za Hiszpanią. Za to jak pięknie grają na całym Euro, i że jako jedyni zwycięzcy grup przeszli ćwierćfinał, należy im się końcowy sukces. Poza tym biorąc pod uwagę to, jak długo czekają na taki sukces, należy im się tym bardziej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na razie 1:0 dla Espani. Mam nadzieję że jednak Niemcom uda się szczelić przynajmniej 2 bramki :wink: Mogli by się postarać. Co do samego meczu wg. mnie nie jest zły. Nie które akcję były naprawdę ładne w tej połowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
uda się szczelić przynajmniej 2 bramki

Samobójcze.

Wiedziałem, że Niemcy ściemniają z Ballackiem.

Hiszpania się rozkręciła, zobaczymy jak będzie w drugiej połowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

I Hiszpania mistrzem europejskim! Dzięki bramce Torressa! :mrgreen:

Nie było to dokopanie Niemcom w finale przez Rosjan, ale i tak jestem usatysfakcjonowany. :wink:

Widzieć siedzącą smutną niemiecką drużynę na boisku - bezcenne. "Za resztę zapłacisz kartą Maestro". :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania zasłużyła na to, za zasługi mistrzem się nie zostaje, ale w tym przypadku Hiszpania potwierdziła swoją klasę. Kilka akcji w tym meczu pokazała niesamowitych, Niemcy ani razu nie błyśnęli tak naprawdę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.