Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Roshnise

Euro 2008

Moim zdaniem Mistrzem Euro2008 będzie:  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Hiszpania
      10
    • Niemcy
      3
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Tragedia, tragedia... Wszystkie moje ulubione drużyny odpadły... Pozostaje kibicować Hiszpanom z konieczności.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Odpadła Polska, odpadła Holandia, ale jest Hiszpania jako 3 ulubiony zespół oby dali radę Rosji chociaż z taką grą jak dzisiaj będzie bardzo ciężko.

Dziwny mecz, wszyscy grali byle nie stracić, może ze 3 akcje takie 100% bramkowe były reszta to walka o piłkę i jej rozgrywanie przez Hiszpanów i czekanie na kontrę prze Włochów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adam1234   

Tak patrzę na tą rozmowę i prawie każdemu jest smutno przez piłke nożną. Stawiam więc pytanie: czy kibice piłki nożnej to masochiści? :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Stawiam więc pytanie: czy kibice piłki nożnej to masochiści? :twisted:

Coś w tym stylu;) Żeby to zrozumieć, trzeba samemu być kibicem, inaczej to jak lizanie loda przez szybkę.

Dzisiaj nikomu jakoś specjalnie nie kibicowałem. Jednak patrząc na grę Hiszpanów czułem, że ewentualne zwycięstwo Włochów będzie niesprawiedliwe. Na szczęście ekipa Aragonesa wytrzymała. Teraz czekamy na półfinały. Rozum wskazuje na Niemców i Hiszpanów. Jednak w finale chciałbym zobaczyć Turków i Hiszpanów, ewentualnie Rosjan. I mam nadzieję, że turniej wygrają Turcy, za tę walkę do końca należy im się. Ciekawie zapowiada się tak swoją drogą półfinał Niemcy-Turcja. Fetih Terim ma do dyspozycji... 14 piłkarzy, czyli wychodzi na to, że na ławce będzie miał dokładnie trzech zawodników na do zmiany. Już stracili Nihata, kontuzja wykluczyła go z dalszej gry. Być może uda się zagrać Emre, jego szanse są oceniane 50/50. Mówi się nawet, że trzeci bramkarz turecki może grać jako środkowy obrońca... i to mnie jeszcze bardziej przekonuje do tego, aby być za Turcją. Jeśli pokonają Niemców, to będzie prawdziwie niesamowita sytuacja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Uxi   

Deutschaki to porządnie grali ;) poradzili sobie z Portugalią w ciągu 90' a reszta dopiero w dogrywce i karnych wiedziała jak pokonać przeciwników... :PP

Arrivederci Italia :!:

Ferdek Torres i David Villa nie grali jak na swoje możliwości :twisted:

Teraz Rosjanie będą chcieli zrewanżować się za dotkliwą porażkę w fazie grupowej

Viva Espana !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Deutschaki to porządnie grali ;) poradzili sobie z Portugalią w ciągu 90' a reszta dopiero w dogrywce i karnych wiedziała jak pokonać przeciwników... :) P

A poradzili sobie... tyle że powinni kończyć w "10" i z jedną bramką mniej;)

Jakieś typy na półfinały?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Myślę, że Niemcy wygrają z Turcją, Rosjanie pokonają Hiszpanów. Hiszpanie nareszcie mają medal na mistrzowskiej imprezie i powietrze mogło z nich ujść,a Rosjanie pójdą za ciosem, już w finale Euro grali 20 lat temu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Niestety tez tak uważam, chociaż osobiście wolałbym rezultaty odwrotne. Kto wie parę niespodzianek już było, może jeszcze jakaś się zdarzy ;-) Chociaż przed ćwierćfinałami obstawiałem finał Chorwacja - Holandia. Teraz głupio bo oba te zespoły już nie grają ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Mój pierwszy typ się sprawdził, ale szkoda mi Turków mogli by zdobyć Wiedeń, chodź symbolicznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Teraz żeby Sowieci dostali w kuper od Hiszpańów, i wymarzony finał: Niemcy Hiszpania .... Helmuci dostaja lanie - będzie 2 : 1 dla Espani .... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Uxi   

Lehmann przy 1 i 2 bramce ;) , co to było?, szczególnie przy tej drugiej ? ;)

Wydawało się, że po golu Senturka który odebrał piłkę Lehmanowi :), że będzie dogrywka, ale Deutschland das Deutschland , immer in das Ende :P

Lehmann wybijał piłkę wprost pod nogi Altintopa, a ten mógł strzelać, ale nie.

----------------

Viva Espana :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Kurczę, mój wymarzony finał : Turcja - Rosja legł w gruzach... Chciałbym żeby Turcy wygrali, bo to co pokazali wczoraj zasługuje na oklaski. W gruncie rzeczy to przypadek że Niemcy strzelili na 3:2 . Zresztą jakby Turcy wygrali Euro to zagraliby na nosie Grekom ;) Te narody lubią się między sobą jak my i Niemcy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Lehmann przy 1 i 2 bramce ;) , co to było?, szczególnie przy tej drugiej ? :)

Przy pierwszej był wyraźnie zagubiony. Najpierw nie wiedział gdzie trafi Kazim, potem piłka odbija się od poprzeczni. Lehmann patrzy, gdzie piłka leci, a tutaj prosto pod nogi Turka, który strzela... No i ta niefortunna jego interwencja. A przy drugiej to chyba zbytnia pewność siebie, nie popatrzył w prawo, wleciał Senturk i takie są skutki.

Co nie zmienia faktu, że Rustu Recber też nie grał na światowym poziomie (patrz bramka na 2:1 dla Niemiec; gdyby został w bramce to by to obronił).

Widać w tym meczu też pewien paradoks. Przy bramce na 2:2 Lahm dał się łatwo ograć Turkowi, kilka minut później stał się bohaterem... Co by tu nie mówić, Turcy zasługiwali co najmniej na remis i dogrywkę, swoją grą i zaangażowaniem i tym, że ani trochę się nie przestraszyli Niemców (prędzej Niemcy ich się bali, zwłaszcza w I połowie). Jak zwykle dobra gra Senturka (udowodnił, że umie grać od 1. minuty ;) ), Altintopa, skrajnych obrońców. Bramkarz tradycyjnie najsłabszym punktem drużyny. Ciekaw jestem co by było, gdyby drużyna turecka nie byłaby tak dość boleśnie doświadczona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

No i Rosjanie mieli słabszy dzień, wyraźnie im ta gra się nie kleiła, ciekawy jestem jaki wpływ na wynik miał padający deszcz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Kiepskiej baletnicy to i rąbek spódnicy ... Nie lubię Sowietów, i dobrze , że się zyściły moje wcześniejsze prognozy :twisted: . Nadmienię też, iż padający deszcz w równej mierze przeszkadzał zarówno Hiszpanom, jak i Sowietom (a nie tylko tym drugim). Dlaczego drużyna Rosjii przegrała ? Kiepska kondycyjnie, nie wytrzymała drugiej połowy (a kto biega - ten ma inicjatywę). Nie jest także żadnym tłumaczeniem, że niedawno Sowieci grali, i są zmęczeni - dzień później grali także Hiszpanie. Dodatkowo Sowieci dostali dużego bonusa - z boiska musiał zejść fenomenalny Villa ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.