Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
marcnow92

Bojkot olimpiady w Pekinie

Czy popierasz olimpiadę w Pekinie? Czy popierasz bojkot tej olimpiady?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Jestem przeciw Olimpiadzie w Pekinie i popieram bojkot tej olimpiady
      10
    • Jestem przeciw Olimpiadzie w Pekinie ale bojkotu nie popieram
      5
    • Jestem za Olimpiad? w Pekinie mimo wszystko
      5
    • Nie mam zdania
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

Oglądaliście uroczystość zapalenia znicza olimpijskiego w Atenach i próbę jej zakłócenia ?

Może takie obrazki będziemy teraz oglądać na co dzień.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Oglądaliście uroczystość zapalenia znicza olimpijskiego w Atenach i próbę jej zakłócenia ?

Może takie obrazki będziemy teraz oglądać na co dzień.

Mogli coś tam bardziej wyraźnego napisać, bo ja nic nie wiedziałem, ale w każdym bądź razie akcja ciekawa, ale w Grecji mogli sobie na to pozwolić, bo góra jakimś kolegium się pewnie skończy. Natomiast w Chinach taki numer to by było coś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

I znowu w przepiękną ideę olimpijską wkradła się polityka. Czy igrzyska się odbędą ( pewnie tak ) czy nie , już człowiekowi zostaje niesmak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
I znowu w przepiękną ideę olimpijską wkradła się polityka. Czy igrzyska się odbędą ( pewnie tak ) czy nie , już człowiekowi zostaje niesmak.

Ale ja uważam, że dobrze, że ktoś tak zaprotestował i zepsuł to polityczne wystąpienie w Olimpii. Wszystko oprócz zawodów to polityka. Tylko same zawody nie są polityczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Wydaje mi się, że MKOl również mógłby postępować w ten sposób ze wszystkimi sportowcami. Oficjalnie potępiać akty polityczne, jednak po cichu przymykać oko.

Noo... Udało się wytłumaczyć że Kozakiewicza złapał skurcz, to tutaj też coś zawsze będzie można wymyślić :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Olimpiada powinna być dla kraju wyróżnieniem , nagrodą. Tymczasem w Chinach gdzie łamie się prawa człowieka odbędzie się olimpiada. Teraz to oczywiscie za późno , żeby cokolwiek zrobić . Radziłbym więc , żeby niektórzy politycy (nie tylko polscy) nie namawiali sportowców do bojkotu ,bo dla niektórychz nich to życiowe wydarzenie. Niech następnym razem dwa razy się zastanowią nim wybiorą do organizacji olimpiady kraju pokroju Chin.

:?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Przypominam, że Chiny dostały prawo do organizacji olimpiady w tym roku pod warunkiem przestrzegania praw człowieka. Dlatego rząd chiński upiera się, że zamieszki w Tybecie są drobnymi zamieszkami drobnych przestępców a może nawet organizacji terrorystycznych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Powiem wam szczerze, że bardziej od bojktu to bym chciał z 7 złotych dla Polski i to mnie interesować będzie bardziej niż polityka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Taa.. a dalajlama apelował o NIE-bojkotowanie olimpiady w Pekinie. Wszyscy już zapomnieli? Pewnie tak.. wolą wyjść na ulicę i rozpętać nową wojnę..

Narya, to nie do końca tak... Tybetański rząd na uchodźstwie jest w tej chwili podzielony. Część jego członków uważa, że pokojowa polityka Dalajlamy nic nie daje, że trzeba z nią skończyć i sięgnąć po bardziej radykalne środki. To m.in. oni stoją za tymi prostestami, a w planach mają podobno jeszcze inne pomysły, np. samospalenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś negatywnie zaskoczył Plawgo, bo o ile nie wymagam od niego czy innych sportowców jakiś manifestacji, bo oni nie wybrali IO to Plawgo krytykował protesty ludzi na trasie sztafety olimpijskiej...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

No bo tak. Nie powinno się łączyć sportu z polityką. Niesienie znicza olimpijskiego tyczy się akurat do sportu, jeśli chcą manifestować to gdzie indziej. Tybet uciskają Chińczycy, nie sportowcy, którzy wystąpią na IO (choć pewnie jacyś tam Chińczycy pewnie wystąpią, ale jakie są dowody, że oni też łamią prawa człowieka?).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.