Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Film, który ostatnio widziałem to...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio w kinie byłem na Władcy Pierścieni "Powrót Króla" nie chodzę zbyt często bo wkońcu jest dvd i telewizja. Do kina chidzę tylko na największe hity, żeby je na dużym ekranie zobaczyć :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Do kina zawsze jeździłam z klasą - nie ma to jak kraść garściami słomki, rosypywać popcorn, sączyć Colę z litorowego kubka i popijać piwo przy facetkach :lol:

Od wielkiego dzwonu to na własną rękę - do ubogiego MOK'u czy do wypasionego Silvera :wink:

Ostatni film to...hmm...no właśnie - "Upadek"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie moje 3 dni to maraton filmowy zobaczyłem:

Vinci

Constantine

Upiór w Operze

Star Wars III

i Ostatni Samuraj

najbardziej podobał mi sie Ostatni Samuraj, i ukazana tam Japońska kultura.

Star Warsy III są napewno lepsze od Ataku Klonów, pokusiłbym się o opinie że to jedna z najlepszych części, gdyby tylko wątek miłosny wycieli :wink:

Upiór w Operze to sfilmowany musical jeśli jestes fanem musicali to film obowiązkowy.

Zresztą polceam wszystkie wam naprawde warte oglądnięcia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ostatni film jaki widzialem to bajka Madagaskar :wink: i mimo tego ,ze ogladanie bajek moze wydac Wam sie glupie - polecam . Mozna sie zdystansowac do wielu rzeczy i posmiac .... ale na pewno nie jest to ambitna pozycja dla historyka ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaWro   

Ja ostatnio w kinie byłem na filmie"Karol człowiek,który został papieżem".Film trwa 180 minut,bardzo mi się podobał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Również mi się podobał ten film, początek był troszke nudny, zbyt długa scena ucieczki na wschodnią granicę i pominięcie spotkania Wojtyły z Pio to największe wady filmu. Natomiast dobór aktorów dla ojca Wojtył, Hansa Franka, Kordka i samego Karola według mnie odpowiedni, końcówka filmu rekompensuje wszystkie braki, również polecam ten film do oglądnięcia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ostatni film to...hmm...no właśnie - "Upadek"

Razem na tym byłyśmy :D

Ja podobnie jak MaWro ostatnio oglądałam "Karol- człowiek, który został papieżem"-

bardzo się na nim wzruszyłam :) i już nie mogę doczekać się drugiej części :smile:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Emjotka   

"2046" ... i jakoś mnie nie zachwycił... a był zapowiadany, jak bardzo dobry... :roll:

/adminie, "oglądnąłem" a nie "oglądnołem" :| ...

/ JKM Właśnie dlatego jestem historykiem, bo żaden ze mnie polonista. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kiya   

Ostatnio widziałam mały maratonik w kinie: "Głosy", "Dom woskowych ciał", "Siła Strachu" i "Bękarty Diabła"...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ARWENA   

"Skazany na bluesa" - cud-miód (o ile o takim filmie można tak napisać :?)

"Co wynika z tej opowieści? Właściwie tylko dwie rzeczy: że nie da się wygrać z przeznaczeniem i że marzenia nigdy się nie spełniają."

/Gazeta Ostrowiecka/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lex87   

Mission Impossible 3 i musze niestety przyznać , że 2 była lepsza przynajmniej dla mnie , utrzymana w zdrowym klimacie akcji , romantyzmu i komizmu , tutaj za dużo romantyzmu dodali , szczególnie gdy ma umierać Ethan i mówi Kocham Cię , wzbudzało to raczej niezdrowy śmiech niż oddziaływanie na uczucia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.