Jump to content

Natalia_14

Użytkownicy
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

About Natalia_14

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Kontakt

 • AIM
  1379535

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kraków
 • Zainteresowania
  II Wojna Swiatowa,PRL i ZSRR
 1. Co najczęściej oglądasz w telewizji?

  "Fakty" "Wydarzenia" "Wiadomości" czasem jak jest coś fajnego to Discovery /civilisation i jeszcze teleturnieje: "Awantura o kasę" "1 z 10" "Najsłabsze ogniwo"
 2. Opowieści z Narnii vs. Władca Pierścieni vs. Harry Potter

  Nie lubię żadnego z nich! Są nudne i dziecinne!
 3. Moim zdaniem najpiękniejsza aktor/aktorka to...

  Maciek Stuhr!
 4. Najlepsza Polska komedia

  "Seksmisja" "Chłopaki nie placzą" "Sami swoi" "Kiler" "Kilerów 2-óch"
 5. Najgorszy aktor/aktorka to..

  Maciej Zakościelny Brad Pitt Orlando Bloom
 6. Mój ulubiony film to...

  "Skrzypek na dachu" "Kiler" "Seksmisja" "Chłopaki nie płaczą" "Pianista" "Inni" "Chicago" "Karol-człowiek,który został papieżem"
 7. Film, który ostatnio widziałem to...

  "Francuski Numer"-zabawne,mozna sie posmiac z naszych wad narodowych,zrelaksowac...
 8. Mój ulubiony aktor/aktorka to...

  :wink: Maciej Stuhr Jerzy Stuhr Cezary Pazura Piotr Adamczyk Borys Szyc a z aktorek: :arrow: Agnieszka Dygant Małgorzata Kożuchowska Edyta Jungowska Joanna Brodzik :arrow: Małgorzata Foremniak
 9. Imiennik

  NATALIA Imieniny obchodzi: 07.27, 08.26, 11.28, 12.01, Osobowość: Ta, co kłuje Charakter: 92 % Promieniowanie: 90 % Rezonans: 90 000 drgań/sek. Kolor: Niebieski Główne cechy: Wola - Aktywność - Intuicja -Zdrowie Totem roślinny: Waleriana Totem zwierzęcy: Jeż Znak: Waga TYP: Nie mają najłatwiejszego charakteru, co nie dziwi, skoro ich totemem jest jeż! Gdy coś idzie nie po ich myśli, zwijają się w kłębek i wystawiają kolce. Są materialistkami, lubią pieniądze i zaszczyty, mają też wyraźną skłonność do intryg. PSYCHIKA: Nie ulegają wpływom. Gdy coś postano­wią, jest nie tylko trudno, ale i niebezpiecznie namawiać je do zmiany decyzji. Posiadają niezachwianą pewność siebie, rzadko ufają innym. Są bardzo subiektywne, widzą wszystko po swojemu. WOLA: Są obdarzone silną wolą, która służy ich - nieraz niebezpiecznej - ambicji. POBUDLIWOŚĆ: Te kobiety-jeże posiadają niezbyt silną pobudliwość, co pozwala im zachować jasny i logiczny umysł oraz zimną krew. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są niesłychanie przekorne. Nie mogą zgodzić się z poglądem, który nie pochodzi od nich. Są bardzo czułe na porażki, które uważają za osobistą zniewagę. Nie zapominają o niczym i mszczą się za każdą niesprawiedliwość. AKTYWNOŚĆ: Wyjątkowa! Ich charakter może je prowadzić do obrania zawodu aktorki, mogą też zajmować się badaniami archeologicznymi lub historycznymi, prowadzić antykwariat lub pracować jako konserwator w muzeum. Ogólnie mówiąc, odnoszą wielkie sukcesy wszędzie, gdzie potrzeba kobiety zdolnej prowadzić sprawy wymagające taktu, ostrożności i zdecydowania. INTUICJA: Mają dużo intuicji, często wydaje Się, ze brak im tylko kryształowej kuli! INTELIGENCJA: Posiadają inteligencję praktycz­ną. UCZUCIOWOŚĆ: Posługują się nią, by zapanować nad innymi. Mają zresztą dużo wdzięku, ale często odnosi się wrażenie, że pod zachęcającymi uśmiechami kryje się chęć osiągnięcia czegoś konkretnego. Są zdolne do szczerego i bezinteresownego uczucia, ale tylko wobec tego, kto potrafi całkowicie podbić ich serce. MORALNOŚĆ: Wybitny zmysł moralny prowadzi je do agresywnego purytanizmu. ZDROWIE: są odporne i obdarzone doskonałą żywo­tnością. Potrafią chronić się psychicznie i fizycznie. Słaby punkt: układ oddechowy. W żadnym wypadku nie powinny palić. ZMYSŁOWOŚĆ: Wyznają wyłączność w tej dziedzi­nie, jeżeli znajdą mężczyznę swego życia, ale pod dwoma warunkami: po pierwsze, że go odkryją, po drugie, że uda im się go zatrzymać, gdyż ich zaborczość bywa uciążliwa. DYNAMIZM: Dotrzymuje kroku aktywności. Mają bardzo mało przyjaciół, gdyż nie chcą, by ktoś znał ich życie osobiste, a poza tym w ich oczach mało kto zasługuje na miano przyjaciela. TOWARZYSKOŚĆ: Potrafią z klasą prowadzić dom, przyjmować gości, podtrzymywać rozmowę. PODSUMOWANIE: Oto osoby godne podziwu, ale ich towarzysze muszą mieć wyjątkowy charakter i wy­trzymałość, aby za bardzo się nie pokłuć! Przypomnij­my, że ich totemem roślinnym jest waleriana, ziele powodujące u kotów rodzaj zamroczenia. A więc "kocury", strzeżcie się!
 10. Tłumaczenie waszych imion na elficki/hobbicki/japoński.

  moje po elficku:Nessa Tinuviel moje po hobbcku:Ruby Proudneck of Tuckborough moje po japońsku:Matsuo(tail of a pine tree) Kumiko(eternal beautiful child)
 11. Ilu ludzi ma Twoje nazwisko?

  a moje nazwisko nosi 6645 osób
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.