Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mer

Najgorszy aktor/aktorka to..

Rekomendowane odpowiedzi

mer   

Ktory z tylu gwiazd hollywoodzkiej jak i polskiej sceny filmowej jest najgorszym aktorem? :P

:D Leonardo Di Caprio :zonk:

:D Ben Aflec (czy jak mu tam) tlusty drewniak

:D Daniel Radlicfe - w pierwszej czesci byl fajny, bo byl maly, potem dorusl troche i wsjo; robi glupie miny w filmie - doslownie jakby siedzial na kiblu a nie gral przed kamera...

:D Ashton Kutcher - denerwuje mnie, bo jest kolejna lalka kenowa gazetki bravo! (tfu!):?

:P Brad Pitt - nie lubie go, jest denerwujacy, szczegolnie w troi, jakby mogli, to obsadzili by go do kazdej roli, wszedzie to - brad to brad tamto...rany...

:D Rysiu z "Klanu" - wkurzajaca niemota jedna! jak on mnie denerwuje... :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Leondardo Di Caprio nie podoba mi się, widać, że gra a jak widać, że ktoś gra to znaczy, że gra beznadziejnie :D

3/4 aktorów z M jak Miłość gra fatalnie to samo tyczy się serialu Pierwsza Miłość przeciwieństwem może być Na Wspólnej gdzie gra jest poprawna.

Co do Rysio z Klanu to postać jest beznadziejna, a nie gra aktorska, która tutaj jest wporządku trudno dostał takie zadanie od reżysera i wykonuje je dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lex87   
:P Brad Pitt - nie lubie go, jest denerwujacy, szczegolnie w troi, jakby mogli, to obsadzili by go do kazdej roli, wszedzie to - brad to brad tamto...rany...

A mi się podobała jego gra w Troji i z przyjemnością ogladnąłem , więc kwestia gustu o których się nie rozmawia :P Znowuż w Pan i Pani Smith zagrał koszmarmy ,ale może to wina scenariusza ,który był nudny jak flaki z olejem.

Hmm...

Najgorszy aktor to --- Ben Aflec

Najgorsza aktorka --- Małgorzata Korzuchowska [ denerwuje mnie od czasu gdy gra w " M jak Mdłości "]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   
-Carmen Electra - poza wyglądem ona nie ma NIC totalnie NIC! do zaoferowania :////

to ona jest aktorką ? :shock:

dorzucę jeszcze kilka nazwisk 8) :

Hugh Grant - na jego widok to mnie normalnie mndli ekhm... typ ma na trzecie Mungo :mrgreen:

Sylvester Stalone - bez komentarza

Arnold Schwarz Nyger ,czy jak to się tam pisze

Wasley Snyps

Cameron Diaz

Angelinę Jolie

Edi Murphy

siosrty Olsen

Ashton Kutcher

Ben Stiller

Owen Wilson

Seann William Scott

etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Magdalena Kożuchowska... w M jak Miłość jej gra to tragedia, a ona poza ten serial nie może się chyba wybić... ostatnio gra w Polsacie w czymś tam, ale serial też moim zdaniem nie jest dobry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lynx   

Brad Pitt bardzo dobrze zagrał w "7" i w "Fight Club", mnie on nie przeszkadza.

Co do aktorów których nie lubię to Daniel Craig. Po prostu beznadziejny człowiek. Aktor który zagrał Bonda a nie potrafi pływać, poruszać sie w smokingu i prowadzić samochodu z manualną skrzynią biegów, a i jeszcze ni lubi broni bo jak to określił "ona zabija ludzi". Jak taka niemota dostała role Bonda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Większość tzw. "gwiazd" młodego pokolenia z polskich telenowel, nie wiem jak można nazywać ich aktorami. Wszystkie modelki biorące się za grę aktorską, to jest prawdziwy koszmar.

Co innego rozpatrywać kwestie dobry, zły aktor na płaszczyźnie aktorskich umiejętności, a co innego kogo się lubi. Na pewno wiekszość osób grających w filmach, którzy bazują na znajomości sztuk walki jest marnymi aktorami np. Seagal, Van Damme, Chuck Norris, ale do ich filmów ma się jakiś sentyment z dzieciństwa, dlatego filmy z ich udziałem mi nie przeszkadzają. Jeżeli weźmiemy takiego Stallone'a, czy Schawrzenegera to sprawa wygląda podobnie. Chociaż akurat Sylwek w kilku filmach pokazał, że trochę na aktorstwie się zna "Rocky Balboa", "Copland", natomiast Arnie nadaje się tylko na tępych osiłków jak Terminator (swoją drogą w tych filmach był świetny), aktor z niego jest słaby. Sprawa działa także w odwrotną stronę. Weźmy takiego Brada Pitta. Jest to naprawdę świetny aktor, ale przylgnęła do niego pewna łatka. Sam również przyznaję, ze niespecjalnie darzę go sympatią, ale musze stwierdzić, że w "Siedem", "12 małpach" i "Fight Clubie" zagrał znakomicie. Di caprio też jest niezłym aktorem, ale z podobnych przyczyn, co Pitt, jakoś dziwinie się go ogląda, zwłaszcza w roli twardzielów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   
Na pewno wiekszość osób grających w filmach, którzy bazują na znajomości sztuk walki jest marnymi aktorami
ale na pewno nie Jackie Chan.

Co do Seagala to sie zgadzam: beznadziejny burak.

natomiast Arnie nadaje się tylko na tępych osiłków jak Terminator (swoją drogą w tych filmach był świetny)

A "Pamięć Absolutna" ? Absolutny sukces :) Arni tez potrafi :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Aktorzy wielu Polskich serialów typu M jak Miłość, albo Tylko Miłość etc. Zauważyłem, że z czasem Ci aktorzy grają coraz lepiej, ale początki M jak Miłość czy Tylko Miłość są groteskowe i żenujące zarazem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej nie lubię Pawła Małaszyńskiego, zepsuł całą Twierdzę Szyfrów. Na drugiej pozycji plasuje się ,a raczej plasują się wszyscy aktorzy z Pierwszej Miłosci , gra beznadziejna... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bogusław Linda

Leonardo di Caprio

Steven Seagal

Hugh Grant

Nie wiem, jak grają aktorzy serialowi, więc nie oceniam. Nie oglądam seriali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.