Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Andreas   

''Nalot na Rygę'' to zwrócenie treści pokarmowej żołądka. Wyjaśnienie dla Roshnise.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   
piwko z browaru lwóweckiego... Niestety browar upadł

Z tego, co słyszałem to został on wykupiony za grosze przez Niemca, sprzedający nawet nie wiedzieli, co mają. :evil:

Tez o tym slyszalem, a raczej czytalem . Tyle, ze sedno sprawy inaczej nieco wygladalo. Facet kupil browar w stanie upadlosci, probowal przywrocic produkcje, ale urzedasy, reka w reke z tubylcami, Szkopa udupili. No i piwo zniklo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

A mój szef kompani powiedział ( nota bene straszny s...........n był)

"wódkę pije się z głową a nie z kiełbasą".

I to jest jedyne zdanie, z którym się zgadzam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Facet kupil browar w stanie upadlosci, probowal przywrocic produkcje, ale urzedasy, reka w reke z tubylcami, Szkopa udupili

Z tego, co słyszałem nawet za bardzo się nie starał chodziło mu przede wszystkim o sprzęt a ten wywiózł do Niemiec. :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   
Facet kupil browar w stanie upadlosci, probowal przywrocic produkcje, ale urzedasy, reka w reke z tubylcami, Szkopa udupili

Z tego, co słyszałem nawet za bardzo się nie starał chodziło mu przede wszystkim o sprzęt a ten wywiózł do Niemiec. :?

To potem, jak po roku ponad okazalo sie, ze ani szansy na zezwolenia, ani na pracownikow...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   
''Nalot na Rygę'' to zwrócenie treści pokarmowej żołądka. Wyjaśnienie dla Roshnise.

Dzięki, za wyjaśnienie, fajny takst ;) Nie pijam do upadłego, znam granicę, więc mi się nie zdarzyło ;)

Ostatnio piłam tego całego "Desperados", wyczuwacie gdzieś tam tequille?

Dla mnie to prawie jak Redds malinowy, albo jakiś tego pokroju :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Nie pijam do upadłego, znam granicę, więc mi się nie zdarzyło ;)

Nie wiesz co tracisz :lmao: , te wspomnienia z powracania z imprezy przez pół miasta, kiedy człowiek ledwo się na nogach trzyma i czuje się jakby się nie czuł, potem pół dnia wyrwane z życiorysu (nie polecam na wszelkich wycieczkach/objazdach)... a tak na poważnie to zazdroszczę Ci;)

Ja tymczasem rozkoszuję się Złotym Bażantem... mmm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   
potem pół dnia wyrwane z życiorysu

Ciesz się,że tylko pół dnia ;) ja zazwyczaj długo nie cierpię,ale jak się wypije z pół litra 50 % wódki to ścina następnego dnia.Nie polecam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Ciesz się,że tylko pół dnia ;)

Teraz tylko pół dnia, bo na szczęście wiem kiedy przestać, mój niechlubny rekord to półtora dnia;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

No to nieźle,nie zazdroszczę ;) koleżankę po sylwestrze męczyło ze 3 dni,ale to słaba głowa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   
koleżankę po sylwestrze męczyło ze 3 dni,ale to słaba głowa :)

No i oczywiście ten słynny tekst, że "więcej już pić nie będę". ;) A ja dopowiadam- "ale mniej też nie". ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Roshnise   
Nie wiesz co tracisz :lmao: , te wspomnienia z powracania z imprezy przez pół miasta, kiedy człowiek ledwo się na nogach trzyma i czuje się jakby się nie czuł, potem pół dnia wyrwane z życiorysu (nie polecam na wszelkich wycieczkach/objazdach)... a tak na poważnie to zazdroszczę Ci;)

Może kiedyś spróbuje, kto wie co przyniesie przyszłość ;)

A tak właściwie to powiem wam, że moja rodzina mnie zaskakuje, bo ostatnio się dowiedziałam, że jak moja babcia miała 90 lat to potrafiła twardo, równo z innymi wypić ze 3 kielichy..Się zastanawiam czy nie mamy jakiś korzeni w Rosji, albo coś. ;)

A ja nadal preferuję drinki i odkrywam coraz to nowsze i smaczniejsze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
I bardzo słusznie' date=' wódka jest niesmaczna, drinki są dużo lepsze :) [/quote']

Wódka nie ma być dobra! Wódkę ma się pić! :P

A propos wódki, kolega moj wpadł na pomysł, aby wódka była w czopkach. Pomysł niezły tylko jak by wyglądał toast? :oops: Albo prośba policjanta o powiedzmy "Chuchnięcie"?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.