Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
MaWro

Kiedy ostatni raz byłeś w teatrze?

Rekomendowane odpowiedzi

mer   

Ja ostatni [i chyba poraz piewrwszy w życiu] byłam w Łódzkim teatrze - nazwy nie pamiętam. Byłam na przedstawieniu "Ania z Zielonego Wzgórza" [tak na marginesie książkę polecam, a jeśli już czytaliście - to powróćcie do niej :D fajny przecinek, między czołgami i bitwami :D ]. Bardzo ciekawa byłam, jak przedstawią wiele scen i co pokażą. Nawet ładnie im to wyszło, jak na biedny teatr polski :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja już bardzo dawno temu nie byłem w teatrze. Nawet nie pamiętam na jakim spektaklu ostatnio byłem. A nie pamiętam bo w teatrze byłem z jakieś 5 lat temu ostatnio. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z pół roku temu odwiedziłem Teatr Dramatyczny - potem zaawansowana ciąża żony i poród syna uwięziły mnie w domu :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

We wrześniu byłam na "Mistrzu i Małgorzacie" w Teatrze Nowym w Łodzi i nawet mi się podobało :) Za to nigdy w życiu nie wybiorę się do Muzycznego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

2 lata temu na Burzy Szekspira, nic ciekawego.

Bym zapomniał Romeo i Julia odświeżona wersja to było fajne :)

// Bez przekleństw, niec młodsi też je czytają

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

W środę widziałam "Tango" Mrożka i powiem to, co zwykle mawia mój kumpel: książka była lepsza ^_^ Nie twierdzę, że przedstawienie było złe, ale do miana genialnego to mu trochę było brak... Dało się obejrzeć, dało się przełknąć - dobra nasza :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Wczoraj na "Carmen"- uwielbiam operę i balet, "Carmen" to poprostu mistrzostwo, muzyka genialna, fabuła ciekawa już od piewrwszego aktu, żywe i wyraziste postacie, to się ogląda! i słucha :D

[ Dodano: 2007-06-15, 21:32 ]

Dzisiaj :D Na balecie pt. "Kopciuszek"- arcygenialny Giorgio Madii stworzył arcydzieło do muzyki Rossiniego. Fenomenalny balet, wspaniałe partie solowe dla księcia (zwłaszcza dla księcia :D ) i Kopciuszka. Poza tym ciekawe ujęcie- przeniesienie akcji w lata- hm...50, 60. Poza tym wzrusza (te solowe partie) i bawi (dobra wróżka ma alarm w karecie, a siostry Kopciuszka cierpią na kaca po balu). Jestem zachwycona. Giorgio Madii pojawił się w teatrze- odbierał nagrodę.

[ Dodano: 2007-06-15, 21:38 ]

Ojje- nazwisko źle podałam- Giorgio Madia.

[ Dodano: 2007-11-04, 19:04 ]

Z 4 tygodnie temu- na "Ślubie" Gombrowicza- reżyseria Zawodziński. Bradzo mi się podobała ta interpretacja "Ślubu". Myślę, że bardzo wierna Gombrowiczowi i jego wizji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.