Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Złote Lwy Forum 2007 - wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy!

85121775jp3.jpg

Popularność i przycyhlne przyjęcie tego plebiscytu przeszło moje oczekiwania. Zagłosowało 16 użytkowników, a wszyscy przyjęli pomysł bardzo przychylnie.

Jeśli ktoś głosował na poddział, głos szedł na cały dział, a jeśli ktoś wymienił więcej niż 1 użytkownika w swojej nominacji głos został dodawany do pierwszego, który został wpisany.

Oto kategorie Złotych Lwów Forum:

1. Użytkownik roku - czyli osoba brylująca w wielu kategoriach, mająca nienaganną kulturę i ortografię. Posiadająca olbrzymią wiedzę, a do tego niezwykle sympatyczna.

1. Albinos - 6

2. Ciekawy - 5

3. Jarpen_Zigrin - 2 (niewdzięcznicy : P)

2. Temat roku - czyli temat, który wzbudził dyskusję, w której zabrało głos wielu użytkowników lub posiadający niezwykłe walory merytoryczne. Możecie oczywiście powód przyznania nominacji wybrać całkowicie subiektywny i dowlony.

1. II wojna w Zatoce Perskiej - 5

2. Zygmunt III Waza reformator czy fanatyk? - 3

3. Bolesław Chrobry - 1

3. Spamer roku - czyli co tu dużo mówić, ktoś kto pisze dużo, w wielu wątkach niekoniecznie na temat, ale i tacy userzy tworzą fajny klimat tego forum.

1. Tofik - 8

2. Szpek_chomik, deBeriere - 1

4. Mistrz Mowy - czyli osoba, której posty są bezapelacyjnie poprawne i językowo i gramatycznie.

1. Ciekawy - 10

2. Albinos, ciekawe25 - 2

3. Amilkar, Lizander, Jachu - 1

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - czyli ktoś kogo większość, a nawet wszyscy lubią.

1. Jachu, Estera - 3

2. Nie przyznano z powodu zbyt dużej ilości nominowanych.

6. Moderator roku - czyli moderator, którego prace oceniacie najwyżej, a do tego podchodzi do swojego obowiązku w sposób lubiany przez wszystkich.

1. Albinos - 6

2. Estera - 5

3. Jarpen_Zigrin - 2

7. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - czyli osoba, która zawsze trwa i broni swoich poglądów, właściwie nie jest wstanie ich zmienić.

1. Tofik, Estera, Hauer - 3

2. Nie przyznano z powodu przyznania 3 pierwszych miejsc.

8. Profil roku - czyli avatar, podpis, tytuł użytkownika, który wygląda najlepiej.

1. Ciekawy, Jachu, Jarpen_Zigrin - 2

2. Nie przyznano z powodu przyznania 3 pierwszych miejsc i zbyt dużej ilości nominowanych.

9. Dział roku - czyli dział dobrze prowadzony przez moderatora, w którym są często ciekawe dyskusje i wiele postów.

1. Czasy Nowożytne - 8

2. II wojna światowa - 2

3. Starożytność - 1

10. Wejście roku - czyli użytkownik, który w krótkim czasie zrobił furore na forum, wykazał się wiedzą i ilością postów.

1. Tofik - 10

2. Lizander, Jachu - 2

3. Hauer - 1

Wszystkich zwycięzcą gratuluje, może w następnym plebiscycie skolekcjonujecie kolejne Złote Lwy?

Serdecznie gratuluję.

Administrator Forum

(-) Jarpen Zigrin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Tutaj mamy ogłoszenie wyników naszego plebiscytu a Wy nic? Nieładnie moi drodzy, nieładnie :wink: . A teraz na poważnie.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że w pierwszym konkursie tego typu zagłosowało aż 16 userów, mam wielką nadzieję, że kolejne konkursy, o ile będą oczywiście, przyciągną jeszcze większą liczbę użytkowników. Tymczasem gratuluję wszystkim zwycięzcom, to w dużej mierze dzięki Wam nasze forum cały czas rośnie w siłę (dziwnie to brzmi, ale co tam), chciałbym jednak aby w kolejnych plebiscytach ilość kandydatów do zwycięstwa w danych kategoriach była znacznie wyższa. Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich, niezależnie od tego ile głosów dostali. I jeszcze jedno, może zabrzmi to ckliwie, ale nie dbam o to: Dzięki wielkie dla wszystkich, którzy tworzą to forum, parafrazując pewne polskie przysłowie, lepiej z Wami zgubić niż z innymi znaleźć:)

Jeszcze tak na zakończenie. Przyznam szczerze, że jestem naprawdę zaskoczony, iż aż tyle osób zagłosowało na mnie. Skłamałbym gdybym powiedział, iż nie sprawiło mi to przyjemności. Bardzo dziękuję wszystkim za głosy. Podejrzewam że w tym miejscu powinienem wygłosić mowę z podziękowania dla rodziny, znajomych, nauczycieli od przedszkola po studia... ale chyba sobie daruję bo zajęło by mi to zbyt dużo czasu:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

A ja mam pytanie w związku z wynikami plebiscytu: może by tak zwycięzcom pod profilem umieścic mały obrazek znamionujący Złotego Lwa? Mógłby to być rysunek wielkości ikonek emocji których używamy na forum - np. podobizna głowy lwa albo jakiś puchqar czy cuś podobnego... Co wy na to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
może by tak zwycięzcom pod profilem umieścic mały obrazek znamionujący Złotego Lwa?

Ekhm, a czy to jest, że tak powiem, technicznie możliwe? IMHO by Przemo to chyba nie ten system, jeśli chcecie obrazki, to chyba tylko w formie avataru:/ Ewentualnie można to do podpisu rzucić lub po prostu w tytule sobie wpisać "Zdobywca Złotego Lwa...".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Technicznie jest możliwe, bo widziałem coś podobnego na jakimś forum piłkarskim. Chłopaki grali sobie w typowanie wyników meczów i zwycięzca miał pod obrazkiem a nad informacjami o ilości postów i skąd jest mały obrazek z pucharem - zwycięzca miał złoty (brązowy), drugie miejsce miało kolor szary... itd. To było forum php też Przema, więc technicznie musi byc mozliwe do zrobienia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Ja chciałabym po prostu podziękować wszystkim, którzy na mnie zagłosowali. Po prostu Wam dziękuje. Czuje się doceniona, jestem bardzo zadowolona i bardzo Wam dziękuje. Dziękuje za głosy, ale przede wszystkim za współpracę. Jestem szczęśliwa, że lwa otrzymuje jako jedna z najsympatyczniejszych użytkowniczek (a raczej użytkowników, prawda Jachu :wink:). Cieszy mnie nagroda za nieustępliwość, ale najbardziej cieszy mnie lew za dział- dziękuje tym, którzy docenili Czasy Nowożytne, a zwłaszcza Epokę Napoleońską, dziękuje także tym, którzy tam pisali i działali. Dziękuje wszystkim dyskutantom. Ogromną radość sprawiło mi drugie miejsce w kategorii moderator roku. Stanęłam na podium z tak niesmowitą skarbnicą wiedzy i z tak dobrym modem jakim jest Albinos oraz z kimś kto to forum stworzył i znakomicie je prowadzi, a przy tym jest miły- z Adminem. Czuje się wielce wyróżniona oraz zobowiazana do dalszego dizałania na jeszzcze wyższym poziomie.

Cieszę si.ę, że trafiłam na to forum, miejsce gdzie mogę realizować swoją pasję w tak miłej atmosferze, rozmawiając z wieloma ciekawymi i niezwykle mądrymi ludźmi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Gratuluję zwycięzcą . Albinosowi i Ciekawemu dwojgu najlepszym userom ( najwięcej głosów zdobytych we wszystkich nominacjach , zapomniałem o Tofiku ale to raczej inny rodzaj usera ) , Tofikowi za energiczną pracę , multum pomysłów na posty ogromną wiedzę i powszechnym uznaniem . Gratuluję Jachu , Esterze , ciekawe25 , Hauerowi wszystkim , którzy zostali wyróżnieni przez "wyborców" . A adminowi gratuluję pomysłowości . Mam nadzieję , że te wyniki zmobilizują nas do jeszcze cięższej pracy dla dobra forum .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Witam,

serdecznie gratuluję wyróżnionym i nominowanym userom, w szczególności zaś Tofikowi (aż 3) oraz Albinosowi, Ciekawemu i wielu, wielu innym. Mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach :tongue:

a chciałabym po prostu podziękować wszystkim, którzy na mnie zagłosowali. Po prostu Wam dziękuje. Czuje się doceniona, jestem bardzo zadowolona i bardzo Wam dziękuje. Dziękuje za głosy, ale przede wszystkim za współpracę. Jestem szczęśliwa, że lwa otrzymuje jako jedna z najsympatyczniejszych użytkowniczek (a raczej użytkowników, prawda Jachu :wink: ). Cieszy mnie nagroda za nieustępliwość, ale najbardziej cieszy mnie lew za dział- dziękuje tym, którzy docenili Czasy Nowożytne, a zwłaszcza Epokę Napoleońską, dziękuje także tym, którzy tam pisali i działali. Dziękuje wszystkim dyskutantom. Ogromną radość sprawiło mi drugie miejsce w kategorii moderator roku. Stanęłam na podium z tak niesmowitą skarbnicą wiedzy i z tak dobrym modem jakim jest Albinos oraz z kimś kto to forum stworzył i znakomicie je prowadzi, a przy tym jest miły- z Adminem. Czuje się wielce wyróżniona oraz zobowiazana do dalszego dizałania na jeszzcze wyższym poziomie.

Cieszę si.ę, że trafiłam na to forum, miejsce gdzie mogę realizować swoją pasję w tak miłej atmosferze, rozmawiając z wieloma ciekawymi i niezwykle mądrymi ludźmi.

Estero - lew dla Lwicy :mrgreen:

Co do tych ikonek - uważam, że całkiem dobry pomysł.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Hauer   

Dziękuje dziękuje :)

Bardzo ucieszyło mnie docenienie jednego z moich tematów. Nie chodzi mi o liczbe głosów,a o uzasadnienia :wink:

Jeszcze raz dzięki.

Wszystkim Lwom (i Lwicy) serdecznie gratuluję, a w szczególnosci Albinosowi, ciekawemu i Esterze bo wygrali w naprawde mocnych kategoriach.

:thumright:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
A czy można swojego lwa symbolicznie komuś oddać?

Chcesz się zrzec (mam nadzieję, że nie), czy raczej uhonorować inną osobę??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.