Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu dziwne historie w pracy [Call Center - telewizja satelitarna Sky] - kumpel siedzący obok mnie odbiera telefon.

Klient:

'Chciałbym zgłosić poważne zażalenie. Oglądam właśnie wiadomości na kanale Sky 1 i wasz prezenter nie ma krawata! To obraźliwe, w BBC byłoby to nie do pomyślenia! Jestem oburzony!'

[turlaliśmy się ze śmiechu jeszcze z kwadrans...]

:huh:

Edytowane przez Kadrinazi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Putiin z żoną wyjeżdżają na urlop, nagle żona krzyczy do Putina:

- A zakręciłeś gaz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

To jest helm reklamowany jako w pelni spelniajacy warunki rekonstrukcji. Kupiony przez osobnika, ktory chce w nim walczyc.

n81713571645848343719dw7.th.jpg

n81713571645848366179hx5.th.jpg

Najbardziej mi sie podobaja te sruby szybkiej smierci w srodku.

No i, jak zauwazyl znajomy: doskonala rzecz do odtwarzania Shreka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Świetne - tylko czemu kraje mają dzisiejsze granice ;) ?

"Okay, now if you dont mind, I have to invade Denmark and Norway. Be right back" i wytłumaczenie dlaczego Niemcy zaatakowali Polskę - najlepsze :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   

Modlą się Żydzi w synagodze a tu nagle jeden z nich zaczyna zawodzic:

-Panie Boże daj mi 10 dolar, Panie Boże daj mi 10 dolar, Panie Boże daj mi 10 dolar...

Pozostali modlący spojrzeli po sobie, w końcu jeden nie wytrzymał, podchodzi do zawodzącego i przez zaciśnięte zęby syczy:

-Mojsze, zamknij się wreszcie! Tu sie ludzię modlą o większe pieniądze!! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Albinosie - dobre, aczkolwiek parę państw od razu w powojennych granicach ;) . (Ups - edycja - nie pierwszy z tym wychodzę, parę postów pisało się jednocześnie :) ). Swoją drogą nawet na jakimś "poważnym kanale historycznym" widziałem atakowaną w 1939 r. Polskę z granicami na Odrze i Nysie :) .

BTW - odnalazłem gdzieś w necie stary dowcip (poznałem go jakieś 10 lat temu) o sytuacji narodów w b. Jugosławii: LINK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Rozprawa sadowa.

-Nazwisko swiadka?

-Aprikosenkrantz.

-Imie swiadka?

-Aaron.

-Zawod swiadka?

-Handeles blawatny.

-Wyznanie swiadka?

-Prosze Wysokiego Sadu, jak ja jestem handeles blawatny Aaron Aprikosenkrantz to kto ja jestem? Husyta?!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Albinos : rewelacyjne, a już uzasadnienia i sposób realizacji -> przednie. W zasadzie tylko poprawić granicę i można to polecac jako szybki kurs historii drugiej wojny światowej:)

Autentyk. Rozmowa na CB.

Mijam gościa wiozącego lawetę, na niej auto okręcone tak że brakuje słupa w środku. Zadaję pytanie do gościa:

- Witam Kolego, do kogo wieziesz tego Opelka [Corsa albo Astra to była] przecież to złom

- Jaki złom? est lekko puknięty, podklepie się i będzie...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Kiedyś na ulicy widziałem taki "odklepany" samochód. Zawieszenie było w takim stanie, że koła przednie nie były w równej linii z tylnymi. Wyglądało to jakby tył zaczynał wyprzedzać przód. Takie "krzywe" suzuki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Kocham swoją robotę, zarobek kocham też!

Kocham je coraz mocniej, czy słońce jest, czy deszcz.

Kocham mego szefa, on przecież jest wspaniały.

Kocham też jego szefów - i wszystkich pozostałych.

Kocham swoje biuro i jego pochodzenie,

Na urlopowy wyjazd go nigdy nie zamienię.

Kocham biurowych mebli ponury szary kolor

I sterty dokumentów rosnące wciąż na nowo.

Wydajność mojej pracy wzrasta wręcz nadzwyczajnie

I nie znam innych przyczyn, by było mi tak fajnie.

Ja kocham też obecność mych współpracowników,

Pełną złośliwych uwag, uśmiechów, wykrzykników.

Kocham mój komputer, kocham jego programy.

Przytulam je do siebie, chociaż się nie znamy.

Ja kocham każdy program i wszystkie jego pliki

Zwłaszcza, jeśli ich praca przynosi mi wyniki.

Szczęśliwy jestem tutaj! Tu źródło mej radości,

Niewolnik swojej Firmy - to pełnia szczęśliwości!

Kocham te robotę, kocham swe zadania.

I kocham tych nudziarzy, co ględzą na zebraniach.

Kocham swoją pracę; być może Was to nudzi.

I również bardzo kocham przybyłych właśnie ludzi.

Tych dwóch przyjaznych ludzi, wcale nie żadnych głupków,

Co w śnieżnobiałych kitlach wywożą mnie...

...do czubków.

**********

Jak Manchester zdobędzie w tym roku mistrzostwo Anglii, to klasyfikacja wszech czasów będzie wyglądała tak: MU i Liverpool po 18 tytułów, za nimi Arsenal z 13 tytułami, a tuż za podium Ryan Giggs z jedenastoma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Na ten sam temat...

In order to assure the highest levels of quality work and productivity from employees, it will be our policy to keep all employees well trained through our program of SPECIAL HIGH INTENSITY TRAINING (S.H.I.T.). We are trying to give employees more S.H.I.T. than anyone else.

If you feel that you do not receive your share of S.H.I.T. on the job, please see your manager. You will be immediately placed at the top of the S.H.I.T. list, and our managers are especially skilled at seeing that you get all the S.H.I.T. you can handle.

Employees who don’t take S.H.I.T. will be placed in DEPARTMENTAL EMPLOYEE EVALUATION PROGRAMS (D.E.E.P.S.H.I.T.). Those who fail to take D.E.E.P.S.H.I.T. seriously will have to go to EMPLOYEE ATTITUDE TRAINING (E.A.T.S.H.I.T.). Since our managers took S.H.I.T. before they were promoted, they don’t have to do S.H.I.T. anymore, and are full of S.H.I.T. already.

If you are full of S.H.I.T., you may be interested in job training others. We can add your name to our BASIC UNDERSTANDING LECTURE LIST (B.U.L.L.S.H.I.T.). Those who are full of B.U.L.L.S.H.I.T. will get S.H.I.T. jobs, and can apply for promotion to DIRECTOR of INTENSITY PROGRAMMING (D.I.P.S.H.I.T.).

If you have further questions, please direct them to our HEAD OF TRAINING, SPECIAL HIGH INTENSITY TRAINING (H.O.T.S.H.I.T.).

Thank you,

BOSS IN GENERAL, SPECIAL HIGH INTENSITY TRAINING (B.I.G.S.H.I.T.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   

Młody pan ksiądz miał wygłosić swoje pierwsze w życiu kazanie. A, że trochę się cykał to strzelił sobie kilka kieliszków wódki „na odwagę”. Ale pan ksiądz jak to klecha trochę z alkoholem przesadził bo pamiętał tylko tyle, że jak wchodził na ambonę to się potknął i przeklął. Na drugi dzień jak już wytrzeźwiał pyta się proboszcza jak mu poszło.

— Czy ja wiem? Parafianie byli zachwyceni, dostałeś burzliwe oklaski. Trzymaj ten kontakt z ludźmi, tylko pamiętaj, aby w kazaniach unikać pewnych rzeczy.

— Jakich?

— Po pierwsze na początku mówi się „Niech będzie pochwalony”, a nie „k***a mać”. Po drugie, Jezusa ukrzyżowali Żydzi, a nie Indianie. Po trzecie, Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla. Po czwarte, po zakończeniu kazania zchodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy.

:wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Słyszałem kilkakrotnie w trochę innej wersji ;) Z "Wielkim T" zamiast krzyża i pedał w różowym czyli biskup ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.