Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
godfrydl

Historycy.org a historia.org.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   
A swoją drogą to się zastanawiam jaki był sens odstawienia starej maszynki przed dostarczeniem nowej?

Może chęć wzbudzenia grozy i niepewności ("Co z historykami.org???!!!") wśród użytkowników?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

My, starzy użytkownicy mamy pełne zaufanie do Pana Michała :roll:

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Pana Michała :roll:

:shock: Nie no, teraz bezgraniczne zaufanie mam do Qltury i Nauki skoro tego drugiego nazwano małym rycerzem;) A poza tym - zna ktoś dzienną datę startu historyków na nowej maszynie? Bo ostatnia informacja umieszczona została pięć dni temu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Sam nie mogę sie doczekać - przeciez z kol. tadato mieliśmy przeprowadzić w 1939r. ofensywę na Breslau - kol. gregski świadkiem. A ty Tofiku - gdzie tam jesteś, gdzie sie udzielasz (bo pamięć mam dobrą, ale cię nie pomnę :D

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
A ty Tofiku - gdzie tam jesteś, gdzie sie udzielasz (bo pamięć mam dobrą, ale cię nie pomnę :wink:

Ja się udzielam, ale pod innym nickiem :D Ostatnio Piastowie, a i w RON coś zacząłem grzebać. No i Jagiellonowie, w skrócie - Polska do zaborów, ale czasami do powszechnej zaglądnąłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

No, Ciekawy i Tadao chcą nacierać na Breslau a ja desperacko staram się "załatwić" jakieś samoloty myśliwskie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Życzę powodzenia, ale czy samo natarcie nie będzie desperackie? :D

[ Dodano: 2007-07-18, 20:04 ]

Odraczamy otwarcie historycy.org o 3 dni. Vis maior - za utrudnienia przepraszamy.

Bu :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Ufff.... Nareszcie !!!!! :) Jak to miło, że zamiast znajomego komunikatu na stronie pojawił się jeszcze bardziej znany "mahoniowy blat" z napisem "historycy.org" - tak trzymac tuxmanku !!!

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwa jest obecnie rejetracja na forum historycy.org?

Kiedy otwieram formularz rejestracyjny to nie wyświetla się obrazek z kodem rejestracyjnym przez co nie mogę się zarejestrować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
Czy możliwa jest obecnie rejetracja na forum historycy.org?

???? Jak najbardziej - kliszasz zapodany tuxmanowski link, i pokazuje ci się "niezalogowana" strona (ja jako juz od dawna zarestrowany bez problemu się loguję). Najpradopodobniej Nauka&Kultura zrobili wreszcie "ordnung" z siejącymi spam bootami, i teraz musisz wpisać kod (?)

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o logowanie, tylko rejestrację. Nie mam konta na historycy.org i chciałbym je dopiero założyć. Na drugiej stronie formularzu rejestracyjnego, na jej samym dole, należy wpisać 6-literowy kod, który pokazany jest na obrazku. Ja tego obrazka nie widzę i stąd niemożność zarejestrowania się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

To chyba problem z tą domeną - zamiast historycy.org jest 212 itd. Radzę poczekać do dziś - znaczy do późniejszych godzin dnia, bo Nauka mówił, że w 24 h się z tym upora.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Liberal   

Myślę, że dwa przyjemne fora tyle, że na różnym stadium rozwoju. Fajne jest to, że użytkownicy z forum naprawdę świetnego jak historycy tutaj piszą i miło spędzają czas, bo jak widze wielu zacnych historyków pisze na historii. Bo ja to raczej obserwuje i czytam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.