Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
godfrydl

Historycy.org a historia.org.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Andreas   

Bardzo dobrze, Robin Hoodzie. Wiem, że to mocno niedyplomatyczne, ale zrobiłbym to samo, za to co pisałeś o Ś.P. Prezydencie. I podtrzymuję to samo, co tam powiedziałem wobec Ciebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pieknie!

Wystarczy nie miec argumentow w dyskusji a juz mozna wyzywac czlowieka od czerwonych szmat czy podobnie.

Acha! Jeszcze trzeba miec przeciwne poglady polityczne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W obliczu takiej tragedii to nie czas na spory.

Forum historycy to największe forum historyczne w Polsce z rzeszą użytkowników i licznymi wartościowymi tematami.

Sam prawie zostałem tam moderatorem jednak poróżniony z administracją zrezygnowałem i założyłem to forum. Mam nadzieje, że kiedyś ta niechęć, czy dystans między forami zostanie zasypany.

Swoją karierę jako użytkownika for zaczynałem właśnie tam. Będąc jeszcze uczniem gimnazjum. Miałem głupi awatar przedstawiający jednego ze zbrodniarzy. Do dzisiaj się tego wstydzę. Ale myślę, że dobrze o tym wreszcie powiedzieć. Dzisiaj już podobnego awatara bym nie umieścił w swoim profilu.

Mam nadzieje, że kiedyś uda się tym dwóm wspaniałym forom zrobić coś dobrego razem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qrosava   

Mam rozumieć, że tamtejsi moderatorzy tak Cię nazwali??

To spójrz na to:

cuchnace siarka antyklerykaly

Oj jak sie jakescy prawnicy (najlepiej zydowscy) jak sepy rzuca na lup

No ja slyszalem, ze Napoleon nie istnial, tylko niejaki Waldemar Lysiak go wymyslil, zeby troche zarobic na ksiazkach....

To tylko niektóre z Twoich wypowiedzi. Szczerze dziwię się, że przyjaciele z Historyków (oskarżani o restrykcyjność) dali Ci narazie "urlop" a nie bana.

Mimo iż nie jestem tu moderatorem pozwolę sobie zabrać głos*. Forum Historia.org.pl nie jest miejscem, gdzie mogą swoje skargi składać wszyscy rzekomo poszkodawni przez inne fora. Tutejsza Administracja nie wtrąca się w egzekwowanie Regulaminu innych for historycznych, a tego typu dyskusje prowadzą do napięcia stosunków między użytkownikami związanym bardziej lub mniej z userami Historia.org.pl i Historycy.org.

Napewno dostałeś a Historykach info dlaczego dostałeś 4 warny i wszelkie zażalenia składaj do tamtejszej Administracji, gdy już Cię przywrócą do forumowego życia.

Na historia.org.pl nie pierzemy brudów użytkowników, którzy dopuścili się łamania Regulaminu na innych forach.

*Uznałem tak na podstawie PM od jednego z Adminów, w którym wyjaśniał mi status m.in. sub-forum MSW i MSZ.

Swoją karierę jako użytkownika for zaczynałem właśnie tam. Będąc jeszcze uczniem gimnazjum. Miałem głupi awatar przedstawiający jednego ze zbrodniarzy.

W tym wieku, to akurat żadna "ekstrawagancja" :). Czysta przekora jak mniemam. :)

Q

Edytowane przez Qrosava

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Wystarczy nie miec argumentow w dyskusji a juz mozna wyzywac czlowieka od czerwonych szmat czy podobnie.

Acha! Jeszcze trzeba miec przeciwne poglady polityczne

Tak napisał???

To straszne! Jak On mógł!

Ja osobiście nigdy do czegoś takiego bym się nie posunął.

Gdybyś mnie naprawde wyprowadził z równowagi to co najwyżej mógłbym Cię przyrównać do mocno sfatygowanego fragmentu garderoby emitującego intensywne promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali mieszczącej się w przedziale od 63 do 78 angstremów.

Swoją karierę jako użytkownika for zaczynałem właśnie tam. Będąc jeszcze uczniem gimnazjum. Miałem głupi awatar przedstawiający jednego ze zbrodniarzy. Do dzisiaj się tego wstydzę. Ale myślę, że dobrze o tym wreszcie powiedzieć. Dzisiaj już podobnego awatara bym nie umieścił w swoim profilu.

Widzisz? Nie załamuj się! Też masz szansę wyjść na ludzi!

(Mam nadzieję, że Jarpen zauważył iż już drugi raz dzisiaj zaaplikowałem wazelinkę. Może jakaś skromna synekura znajdzie się dla mnie na tym forum?)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
*Uznałem tak na podstawie PM od jednego z Adminów, w którym wyjaśniał mi status m.in. sub-forum MSW i MSZ.

Piekne zwyczaje!

To co sie dzieje pomiedzy mna a administracja tamtego forum powinno byc poufne. Udzielanie szczegolowych informacji osobom trzecim jest niedopuszczalne!

I ci ludzie mowia o przyzwoitosci!

Gregski, jasniej prosze, nic nie zrozumialem z twojego wywodu. To jest jakis belkot!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qrosava   

Nie rozkazuję Ci pisać, jakie dostałeś PM-ki od tamtejszej Administracji.

A PM było od Admina Forum Historia.org.pl, który uznał, że interwencja moderatora w działach MSW i MSZ jest dopuszczalna mimo iz są to fora pod opieką Administracji. Ja naprawdę nie dostałem PM ani od Qltury ani od Nauki, ani od jakiegokolwiek innego moda na Historykach. :)

Q

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   
Piekne zwyczaje!

To co sie dzieje pomiedzy mna a administracja tamtego forum powinno byc poufne. Udzielanie szczegolowych informacji osobom trzecim jest niedopuszczalne!

I ci ludzie mowia o przyzwoitosci!

Swoją drogą po co więc komentujesz swoją sprawę z historykami?

Moja, prywatna i dobra rada: troszkę więcej spokoju i skoncentrowania się na sprawach historycznych. Są fora polityczne, na które można szeroko komentować różne sprawy z polityki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qrosava   

I jeszcze jedno. Mogę Cię zapewnić, że to, co dzieje się między Tobą a Administracją/Moderacją zarówno tego jak i tamtego Forum zostaje tylko między Tobą a nimi/nami. :)

Q

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Gregski, jasniej prosze, nic nie zrozumialem z twojego wywodu. To jest jakis belkot!

Bardzo, ale to bardzo Cię przepraszam. W oczywisty sposób się pomyliłem! Podany przedział jest błędny, Powinno być "w przedziale od 6300 do 7800 angstremów.

Mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne i jeszcze raz przepraszam za kompromitującą pomyłkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qrosava   

Od siebie dodam tylko tyle, że lepiej by było, aby Gregski i Robin Hood wymieniali grzeczności między sobą przez PM, a nie w temacie, który dotyczy relacji między Historia.org.pl a forum Historyków. Wasza wymiana uprzejmości najzwyczajniej zaśmieca ten temat i nijak ma się do tytułu tematu.

:)

Q

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.