Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
godfrydl

Historycy.org a historia.org.pl

Rekomendowane odpowiedzi

godfrydl   

Jakie są kontakty między oboma szacownymi forami? Po kilkunastu minutach pobytu tutaj po raz pierwszy stwierdziłem, że znam chyba 1/3 userów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jakie są kontakty między oboma szacownymi forami? Po kilkunastu minutach pobytu tutaj po raz pierwszy stwierdziłem, że znam chyba 1/3 userów.

Myślę, że dobre, ale żadnej współpracy nie ma : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Witamy belfrze, szacowny godfrydlu!

Ostatnio coraz więcej userów uskarża się na niemożność połączenia z historykami.org (przenosiny serwera?), i dobrze, że ludzie o zamiłowaniach i zainteresowaniach historycznych maja sie gdzie skupić, pod sztandarem historia.org.pl - wyślij zaproszenia znajomym userom (ja też to czynię). Jako jeden z dziesiątków userów, składający sie na nowy serwer, pod którym maja działać (ponoć) historycy.org jestem głęboko zaniepokojony ta sytuacją. A co do pisania - można jak widać pisać i tam, i tu - w żaden sposób to z sobą nie koliguje.

pzdr.

[ Dodano: 2007-06-24, 06:53 ]

P.S. - Jak mogłem nie dostrzec - witam też naszego "Wilka Morskiego", kol. gregskiego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
tuxman   

Czołem Waszmościom!

Tak sobie przelotem zajrzałem, z zaciekawieniem niejakim odczytując notkę Waszmościa Ciekawego... :lol:

Zgadza się, niestety sfera Public Relations Forum Historycy.org, można by rzec, leży i kwiczy.

Podaję zatem informacje z pierwszej ręki.

Umowy wszelakie w celu instalacji nowego i własnego serwera na UMCS są podpisane i w toku realizacji. W tej chwili zakupiony serwer (maszyna, że hoho!) podróżuje pod pewien adres, z któego odebrana po dotarciu na miejsce docelowe, zostanie zainstalowana, Forum z backupu odtworzone po czem hulać będzie jak Husaria po Janczarach czy też inkszych Szwedo/Moskalach...

:king:

Komunikat na stronie dawnego providera historyków.org, świadczy jedynie o wygasłej umowie z tymże...

Za ich królewskie moście z Państwa sąsiedniego, dla historii.org.pl - mówił Max Kolanko.

Pozdrawiam

PS Sprawa zaskoczy w ciągu 2 tygodni licząc od teraz ostatecznie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Czołem Mości Tuxmanie !

Umowy wszelakie w celu instalacji nowego i własnego serwera na UMCS są podpisane i w toku realizacji. W tej chwili zakupiony serwer (maszyna, że hoho!) podróżuje pod pewien adres, z któego odebrana po dotarciu na miejsce docelowe, zostanie zainstalowana,

Ufff..... to wielki, obślizgły kamień spadł mi z serca :roll:

Forum z backupu odtworzone po czem hulać będzie jak Husaria po Janczarach czy też inkszych Szwedo/Moskalach...

I to jest też dobra wiadomość - w statystyce na trzydzieścipare tysięcy userów byłem na dobrym, 8 - mym miejscu :lol: - nic nie przepadnie.

Za ich królewskie moście z Państwa sąsiedniego, dla historii.org.pl - mówił Max Kolanko.

Ale nie zza Wielkiej Wody? Bo z tamtąd go wywiało :)

pzdr.

[ Dodano: 2007-07-03, 19:30 ]

Tuxmanie - uchyl rąbka tajemnicy - cóż to za tajemniczy, "podrasowany" program napisałeś dla historyków.org?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Coś czuję, że prędzej pójdę w morze (tym bardziej , że mój czas się zbliża) niż historycy pozbierają się do kupy.

Widzi mi się, że chłopaki ciężko sztormują pod wiatr i fale.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
W tej chwili zakupiony serwer (maszyna, że hoho!)

No, no 10 - kilowa maszyna warta 10 000 zł :shock:

Za ich królewskie moście z Państwa sąsiedniego, dla historii.org.pl - mówił Max Kolanko.

Ileż to jeszcze razy pan Mix Kolanko będzie używał jakiś sobowtórów...

Coś czuję, że prędzej pójdę w morze (tym bardziej , że mój czas się zbliża) niż historycy pozbierają się do kupy.

Widzi mi się, że chłopaki ciężko sztormują pod wiatr i fale.

Nie jest tak źle, Nauka daje newsy na bieżąco.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
No, no 10 - kilowa maszyna warta 10 000 zł

Tofik, nie przeinaczej faktów - tak się składa, że maszyna waży akurat 50 kg :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Tofik, nie przeinaczej faktów - tak się składa, że maszyna waży akurat 50 kg :)

Sory, dziesiątki mnie zaćmiły:/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
Coś czuję, że prędzej pójdę w morze (tym bardziej , że mój czas się zbliża) niż historycy pozbierają się do kupy.

Widzi mi się, że chłopaki ciężko sztormują pod wiatr i fale.

Nie odpływaj Pan jeszcze, bosman - macie! :) Jak pamiętasz, na historych kol. tadato pozakładał ostatnio sporo wiekopomnych tematów, odnoszących się do alternatywnych wariantów wojny w 1939r. z Niemcami (Plan "Z") - były tam i fragmenty mojej dłuższej powieści grafomańsko - alternatywnej ;) , a ty byłes aktywnym userem w tych tematach. Ja jako reprezentant "szczurów lądowych" postaram się cos srobnąć o twojej "Flotylli pińskiej", co by cię dłużej zatrzymać na lądzie :twisted:

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Jeżeli potrafisz załatwić u mojego armatora, żeby płacił mi za pobyt na lądzie to chętnie jeszcze posiedzę w domu.

A co do dywagacji na temat kampanii wrześniowej to mam zbyt małą wiedzę aby wnieść coś konstruktywnie do dyskusji. To tak, czepiałem się czasem do szczegółów.

Wrócę w grudniu to znowu się przyłączę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
Jeżeli potrafisz załatwić u mojego armatora, żeby płacił mi za pobyt na lądzie to chętnie jeszcze posiedzę w domu.

Juz moi spece nad tym pracują - w okolicach mieksca, gdzie na twej łajbie kil przechodzi w ster, powstaje niewielka, gustowna dziurka :twisted: :twisted: :twisted:

pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

A swoją drogą to się zastanawiam jaki był sens odstawienia starej maszynki przed dostarczeniem nowej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.