Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Piraci z Karaibów

Rekomendowane odpowiedzi

STK   

Obecnie w kinach mamy kolejną, czwartą już część Piratów z Karaibów. Tym razem także 3D. Czy ktoś z Was już był w kinie i widział nowych Piratów? Są oni wedle tego, co czytałem oderwanie nijako od pozostałych części.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Te filmy są super.

Kapitalna postać Jacka Sparrowa - dla mnie absolutnie genialna

Skoro uważasz, ze jestem kapitalny to dzięki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Speedy   

Hej

postać Jacka Sparrowa - dla mnie absolutnie genialna,

KAPITANA Jacka Sparrowa

:D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Makazis   

Z racji mej miłości do całej serii wybrałem się na premierę. Pierwsza rada, jak ktoś ma zamiar oglądać w kinie to lepiej normalny senas nie w 3D bo te okulary tylko przeszkadzają, a efektów nie ma w ogóle. Trochę boli brak walk na morzu. Generalnie film osadzony w znanej nam konwencji, nie odbiega od pozostałych części, kapitan Sparrow genialny jak zwykle. Zastąpienie Elizabeth i jej ukochanego postacia graną przez Penelope Cruz mym zdaniem wyszło na plus, piękna hiszpanka dodała nieco temperamentu. Polecam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A tak ja jestem Starszy Wykładowca Jack Sparrow :unsure: . Lubię ten film a szczególnie jeden fragment Jack spotyka w kubryku na pokładzie „Latającego Holendra” swoje sobowtóry i mówi im wynocha a oni tak mu odpowiadają:

Do luku? Tylko z tobą Dżeki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Mimo wszędobylskiej krytyki Piratów no. 4, mnie ten film bardzo się podobał. A wątek romantyczny syreny z księdzem rozczulił moją duszyczkę. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   

....ale nawet sympatycznie się ją ogląda ;) Spodobały mi sie miotacze ognia ''Zemsty Królowej Anny'' :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem czwartą część - całkiem przyjemna, chociaż wątek syreny i kapłana nudny i raczej zbędny. Najbardziej podobali mi się Hiszpanie i ich akcja w świątyni (nie pisze o co chodzi, żeby nie psuć innym przyjemności oglądania).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   

Fajny był pączek na żyrandolu w Londynie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym pasji, żeby obejrzeć taki film w całości. A tak w ogóle, to co takiego jest w tej serii niezwykłego, że się wszyscy zachwycają? (podejrzewam efekt leminga).

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

E, mnie tam wątek miłosny się podobał. Wszystkie moje sny o miłości spełnionej do pięknej syreny rozsypały się w drobny pył. No, bo co to za szczęśliwa miłość z syreną, jak ona cię pożre w głębinach otchłani? :-P

A Barbossa się starzeje, dlatego "sympatycznieje". :-P Chociaż w tej peruce wyglądał przekomicznie.

Najbardziej uderzyło mnie to, że Jack zaplanował (tak, to nie przejęzycznie: zaplanował) uratowanie swojego kompana. Zwłaszcza na końcu przy wyjeździe z miasta. Gag im się tu udał. :-)

Dobre było też zakończenie (dotrwaliście do końca napisów?). Oj, biedny Jackie. :-P

Ja "Piratów" lubię oglądać, więc Czwartą Część obejrzałem z przyjemnością. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Piąta część na tapecie. ma się nazywać: "Dead men tell no tales"

No ale trza trochę poczekać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona.

filmweb.pl

W obsadzie pojawia się Orlando Bloom. Czyżby powrót po 10 latach?

Jestem ciekaw czy to ostatnia część Piratów. "On Stranger Tides" miała już inny klimat niż trylogia, ale mimo to dobrze się ją oglądało. Miejmy nadzieję że zakończą całość w dobrym stylu - kiedykolwiek to nastąpi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.