Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Andrzej

Jakiego radia słuchacie

Którego radia głównie słuchacie?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Zet
      7
    • RMF FM
      6
    • Trójka
      9
    • Maryja
      0
    • Jedynka
      0
    • Lokalne
      6
    • Bis
      1
    • TOK FM
      2
    • Inne jakie?
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Lokalne - Eska Rzeszów :lol: 8) Za to co leci w ich reklamach - "Najlepsze hity" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

Radia w zasadzie słucham bardzo często. Jak pracowałem w biurze, to radio było włączone i sobie tam cichutko grało, ale szczerze mówiąc, specjalnie nie sluchałem. Zawsze było włączone na RADIO ZŁOTE PRZEBOJE. Teraz w Sądzie słucham Radia Wa-Wa albo RMF FM. W domu słucham radia tylko jak pichcę coś w kuchni i wtedy słucham radia ESKA i nucę sobie nowe przeboje.

Swego czasu słuchałem też świetnego rockowego radia w internecie, ale to tylko do momentu, aż nie zgubiłem częstotliwości po formacie kompa :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Od samego początku słuchałem Trójki.Niedźwiecki i Kaczkowski nauczyli mnie słuchać muzyki.Słucham Trójki dalej,lecz coraz rzadziej,bo to już nie jest ta,,moja'' Trójka...........!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Niedźwiedzki podobno już nie pracuje w "Trójce"...

Nie podobno, a nie pracuję :wink: Niedźwiedzki z tego co wiem, przeszedł do Radia Złote Przeboje, tłumacząc, że utwory z lat 60., 70., czy 80. to przeboje z lat jego młodości i chętnie do nich powróci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Rzekomo do 1 stycznia 2008r ma umowę z Trójką.

Coś się kończy,a coś zaczyna...........................

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
Rzekomo do 1 stycznia 2008r ma umowę z Trójką.
Na łamach rozgłośni już nie udziela się. Nawet listę przebojów, której był twórcą prowadzi ktoś inny.

A sama Trójka? Jestem jej słuchaczem już od ładnych paru lat.Zaczynałem wcześnie, co jest zasługą mojego starszego brata, która zaszczepił mi bakcyla.Patrząc z perspektywy ostatnich lat, wypada mi zgodzić się z Pancernym, że zmiany w tej stacji nie zawsze są łatwe do zaakceptowania dla wiernych słuchaczy tej stacji.Mimo wszystko pozostanę przy Trójce, gdyż inni mają jeszcze mniej do zaoferowania (przynajmniej dla mnie).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ramcel   

Ja słucham głownie Polskiego Radia Wrocław (bo puszczają w miarę normalną muzykę) i czasem Trójki. Zupełnie nie trawię sieczki nadawanej przez RMF, Zet czy Eskę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Markus   

Słucham głównie Eski Kielce, ale czasem też Radia Kielce :mrgreen: Czasami jak puszczą jakieś przeboje to sobie ponucę, potańczę 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oj zdecydowanie Trójka. Mają tam najlepszy serwis internetowy. No i najlepszych redaktorów-Baron, Mann , Łukawski. Tak naprawdę słuchałem RMF ale tata w samochodzie słuchał . Uznałem , że też spróbuję i mi się spodobało. Lubię też debaty polityczne pani Beaty Michniewicz. Super radio! ;)

[ Dodano: 2008-02-13, 20:18 ]

Acha zapomniałem-dla mnie to najbardziej ambitne radio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

Ja tak jak Alessandro słucham głównie Trójki do tego dochodzi Radio Kraków, szczególnie audycje Jerzego Skarżyńskiego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Cieszę się bardzo ,że wielu Forumowiczów słucha Trójki.Był czas że próbowano zrobić z Trójki radio bez serca i duszy,pozabierano programy tematyczno-muzyczne.Mino ,że Niedźwiedź odszedł :cry: ,to Trójka powoli wychodzi na prostą.

[ Dodano: 2008-02-14, 19:30 ]

Pamięta ktoś Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.