Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Amica

Mój samochód nazywa się...

Rekomendowane odpowiedzi

Amica   

Witam,

Zbliżają się wakacje, wiadomo sezon ogórkowy, więc proponuję Wam taki oto temat. Czy Wasze auta mają jakieś imiona? Jak się do nich zwracacie , dlaczego właśnie tak? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Witam,

Zbliżają się wakacje, wiadomo sezon ogórkowy, więc proponuję Wam taki oto temat. Czy Wasze auta mają jakieś imiona? Jak się do nich zwracacie , dlaczego właśnie tak? ;)

Felcia, bo Felicia.

Ale idzie w niedługim czasie w odstawkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

20 bieżącego miesiąca kupiłem nowego Renaulta Megane , jak na razie u sasiadow uzyskał jedynie miano Francuza ( eeee Francuza kupiłeś ???? ) :unsure: Pewnie przy Audi lub BMW tego typu kąśliwych komentarzy by nie było , alem za biedny ... <_<

Edytowane przez lancaster

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Alex WS   

Tak często zmieniam te samochody, że imion by nie starczyło. Jednakże nikt mi tak nie poprawia humoru jak Tomasz Zimoch. Ja tego człowieka uwielbiam.

Ot tak, klasyka.

Za to kocham ten kraj.

PS. A ta przyjaźń Chorzowa z Łodzią to tak dwukrotnie była odnawiana. Tak na stałe już chyba została. Robotnicze miasta mają wiele wspólnego.

Edytowane przez Alex WS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Alex WS   

No tak, zasługuję na kolejne ostrzeżenie. W Hyde Park i do tego nie do końca w temacie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
atrix   

Secesjonista napisał

To tak formalnie: co ma relacja z meczu do nazw własnych samochodów?

No jak to co?, na mecz trza czymś dojechać. Najlepiej własnym autem - ciężarówka i na pace pełno kolegów. :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja zadałem proste pytanie: co zdaniem Alex WS łączy podany link z nazwami samochodów?

Można konkretniej odpowiedzieć na me pytanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
poldas   

Poldas jeżdził Poldasem, który był hybrydą rozwiązań polskich, włoskich, niemieckich i koreańskich.

System zapłonu pochodził od Boscha, a wspomaganie kierownicy od Daewoo.

Jednak był to Polonez Caro+.

Męczyłem go przez 11 lat.

Na tym polega przywiązanie do jednego auta.

Ale... W końcu trza było się poddać wyrobowi firmy Opel A.G.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Alex WS   

Oj tam, Tomasz Zimoch, jak nikt inny celebruje te nasze sukcesy. Medal, pomnik dla niego a nie kolejne upomnienia dla mnie :)

Poprzez swoją ekspresję robi rewelacyjną prace dla nas wszystkich. Przynajmniej ja tak to widzę, a i kilku Niemców znajomych także. Chcieliby mieć Zimocha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Alex WS   

Poldas jeżdził Poldasem, który był hybrydą rozwiązań polskich, włoskich, niemieckich i koreańskich.

System zapłonu pochodził od Boscha, a wspomaganie kierownicy od Daewoo.

Jednak był to Polonez Caro+.

Męczyłem go przez 11 lat.

Na tym polega przywiązanie do jednego auta.

Ale... W końcu trza było się poddać wyrobowi firmy Opel A.G.

No to dosyć ciekawy wehikuł. Na starość, o ile Najwyższy pozwoli dożyć to takie stare BMW 7 chciałem sobie poskładać, żona przeciwna zupełnie. Pod Łódź wywiozę, garaż duży i będę się bawić :rolleyes: No ale gdy odpali to będzie coś :B):

Ba, nawet już chromowanie załatwiłem. Każda część będzie w mych rękach badana :)

A gdy go już zrobię, dostanie właściwe lacie, wtedy nastąpi koniec świata :)

Edytowane przez Alex WS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Alex WS   

Silnik to silnik. Gdyby tak dać V12 do zwykłego samochodu. Aż mi się oczy pobudziły. Stare BMW 7 z V12. To jest wyzwanie. Mruczy jak kot, kto okazję nawet V8 miał pojechać, to wie o czym piszę.

Gdy w 3 sekundy masz 100 khm/s to przeciążenie staje się bajką a relacje damsko - męskie to nicość.

Skorupę już mam, na silnik poluję. 2-3 lata, będzie to jeden z najszybszych samochodów w Europie.

Edytowane przez Alex WS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
cercyt   

Kiedyś kiedyś: cytrynek - żółte Saxo ;) to było całkiem fajne autko.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.